Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

161506 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Gintama'ya yeniden başladım 28. bölüme kadar izlemiştim 2015 yazı şimdi tekrar izleyince gülmediğim bazı bölümlerde güldüm olumlu bir şey olsa gerek ancak bazı bölümler sıkmadı değil şuan 13 deyim bakalım nasıl ilerleyeceğiz.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Komedi ile karışık trajedi hikayelerini veriyor o belli zaten her seferinde farklı şekilde hikayeler anlatıyor.Sadece hikayeleri anlatış şekli baya farklı 

3. LeornKayn

LeornKayn

Benim merak ettiğim tam olarak hangi kategoride insanlar neden bu kadar çok seviyor bu seriyi onu anlamak istiyorum bunu anlamam kaç bölüm sürer onu merak ediyordum umarım 30-40 bölüm sürer :) gerçi ben sevmesem de izlerim çok muhabbeti dönüyor demek ki bir şeyi vardır.Beelzehub gibi mi misal oda böyle komedi gibi başlayıp ciddileşip shounene evrildi sonra fişini çekti shounen jump halbuki shounen olarak çok sağlam hikayesi vardı bana kalırsa.

4. sadece okan

sadece okan

ya gintama asıl olayını başlar da çok çok yavaş işliyor ki anlamıyon zaten her bölüm filler gibi :D her sezon üstüne katarak gidiyor :D tabi son 2 sezondur baya ciddi arc lar geldi hikaye ağırlıklı oldu yani ama tek kelime efsane son sezonlar

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.