Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

161500 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Şu netlix denen zımbırtının çıkaracağı death note trailer'indeki görüntüler bende şöyle bir algı oluşturdu.Light tam bir ergen olacak sevgili aşk meşk muhabbetleri

L' (L zaten siyahi bir arkadaş olmuş) ırkçılık karşıtıyız L'yi siyahi yaptık.Bak koçum beyaz adamı zenci yapıyorsunuz arkadaşım bu üstü örtülü sempatizan ırkçılığı nefret ediyorum şöyle olaylardan.

kötü bir seri olacak ama ergen tayfayı tav edecektir diye düşünüyorum vampire daires 4.sezon sonrası gibi olacaktır kalitesi.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Naruto'nun wanner brostan filmi gelicek birde sanırsam gerçi yapımcı kadroda kishi'de varmış Kishi seri benim aga ne yapıyorsunuz derse güzel iş çıkabilir ama otoritesini konuşturamazsa Siyahi bir Sakura ya da Sasuke görebiliriz hazırlıklı olun aSD:ASD:AD:

3. Barış

Barış

narutoda zenci karakter var ama baya sonralara doğru geliyor o yüzden konohodan ben bi zenci karakter bekliyorum. ya bi kere nasıl bir mentalite var anlamak mümkün değil. her hikaye amerikada geçmiyor ki . dünyada içinde hiç siyahi yada asyalıların olmadığı sadece beyazlardan oluşan yerlerde var nedir bu eşitlik aşkı. flashdaki iris'in aslında beyaz olduğunu öğrendiğimde dellendiğim gibi dellenecem muhtemelen yine.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

biraz lise havasında geçecek gibi, amigo kızlar falan.Bir de şu çatıdan atlayan adamlar ne diye düşünmüştüm ama defterin etkisiyle intihar ediyorlar herhalde. Neyse zaten esinlenildi falan diyo. sanırım tam bir uyarlama değil.  yan karakterleri siyahi yaparak bu işi halledebilirlerdi bence neden l yani :dunno-crazy-rabbit-emoticon: her şeye rağmen ergen mod on izlicem 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.