Jump to content

LeornKayn

Kayıtlı Üye
  • Content Count

674
  • Last visited

• Days Won

22

LeornKayn last won the day on October 23 2019

LeornKayn had the most liked content!

About LeornKayn

• Rank
    Delocroix
  • Birthday 10/10/1995

İletişim Yöntemi

• Website URL
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/tugrulselcuk.bucak

Recent Profile Visitors

116,640 profile views

Single Status Update

See all updates by LeornKayn

1. yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru dün bitirdim, çokta severim kendisini zaten ana karakter olan Hikigaya'ya hem fiziksen açıdan hem de karakter olarak benzemem ilgimi direk çekmişti. Dün 3. sezonun finali ve sanırsam da serinin finalini izlemiş biri olarak buruk ayrıldım seriden ne kadar yönetmen mutlular bütün bu olanların sonunda bak diyerek bitirse de ben de bi burukluk oluştu çünkü 

Spoiler

Yui Yuigahama seriye girdiğinden beri en sevdiğim karakter oldu ne söyleyim Yukino'ya göre daha çabuk ısındım ve Hachiman'a olan sevgini göstermek için bir çok çaba harcaması çok tatlıydı ancak günün sonunda Yukino'dan sonra hikayeye giren bir karakter yani finalde hachiman'nın Yukino'ya açılması ve onların ilişkilerinin başlangıcıyla bitmesi çok doğru olanı idi uzun bi sezon bunu bekledik gibi yani en azından senaryoyu yazan buna hazırlıyordu, işte bu yüzden kimseye de kızamadım Yui Yuigahama ortada duygularıyla tek başına kalınca, çünkü olması gereken buydu ve Yukino cidden Hachimanın dişi versiyonu gibiydi Hachiman ondan etkilenmişti ama ben Yui Yuigahama'nın sevgisi için baya çabalamasından dolayı seri boyunca baya etkilenmiştim ve sevgimi kazanmıştı günün sonunda Yui ile sevgili olsalar bile büyük ihtimal bu sefer  Yukino'ya üzülecektim çünkü bu sefer o duygularını dizginlemeye çalışıp duygularıyla tek başına kalacaktı. Sonuç olarak sevgi denen şeyin insanoğlunun bir laneti olduğuna bir kez daha tanıklık ettim bu seride sevgin ile yalnız kalırsan acı çekiyosun, bütün o iyimser ve ya bak aslında mutlu vedalaştılar ve bir şekilde devam edecekler mesajın beni rahatlamadı be senarist/manga/yazar ya her neysen :D olmadı ben de 

böyle paylaşmak istedim dünden beri içime oturdu final 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.