Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

160729 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Hunter X Hunter hiç izlememiş biri olarak acaba kendimi şanslı görmeli miyim yoksa one piece'de yaşadığım hüsranı bunda da mı yaşayacağım, iki seri de fazla övülüyordu malum zamanda biri övgüleri o kadarda hak etmediğini düşünüyorum.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

@Estable One piece fena bir anime değildi ilk bölümlerini sevmiştim ama ilerleyen bölümlerde bu durum git gide düştü. Şuan Big Mama bölümlerini yavaş yavaş izliyorum ve fena değildi ta ki katakuri vs luffy'e kadar orada da saldım 1.5 aydır ilerletmedim.

One Piece kopup duran gibi olarak senin dediğine bakarsak sevmem lazım, ama bakalım dedikleri kadar yazılmış en iyi "shounen" mi çok merak ediyorum yoksa One Piece gibi o da popülerliğin kurbanı mı :)

3. Estable

Estable

@LeornKayn One Piece bir süredir sıkıcı, yoğun ve durgun ilerliyordu. Hatta ben manga bölümlerini okurken yoruluyordum. Ama mangadaki son arc aşırı iyi ilerliyor eski havayı vermeye başladı One Piece. Neredeyse 4 senedir OP'un animeyi izlemiyorum fakat bu arc'ı animeden de takip edeceğim sanırım. 
       HxH'de başta akıp gidiyor. HxH izleyipte beğenmeyene rastlamadım. O başyapıt hissiyatını ben yakalayamadım belki sen yakalarsın :)) 

Gerçi Shounen baş yapıtı olarak Naruto'yu gören ben, genelde linçlenirim.. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.