Jump to content

LeornKayn

Kayıtlı Üye
  • Content Count

674
  • Last visited

• Days Won

23

LeornKayn last won the day on March 11

LeornKayn had the most liked content!

About LeornKayn

• Rank
    Delocroix
  • Birthday 10/10/1995

İletişim Yöntemi

• Website URL
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/tugrulselcuk.bucak

Recent Profile Visitors

119,247 profile views

Single Status Update

See all updates by LeornKayn

1. Eren küçük bir sasuke + İtaçi +madara'ya ama sasukenin vurdum duymazlığına Madara'nında aptal ideolojisine sahip ve İtaçinin inandığı bir kaç aptal görüşe sahip, neyse ki başından beri Mikasacı biriydim. Armin adamsın bu arada sendeki yürek kimsede yok. Seride bir Naruto olsa da dövüp dövüp adam etse şunları, yani 3 sezonun sonunda cidden sana "gerzek" diyenleri haklı çıkardın ya Eren bir şey demiyorum, Sasuke bile bu kadarını yapmamıştı 

Spoiler

Ayrıca Eren artık benim için tıpkı abisi Madara gibi gerzek olmuştur, eleman tam uchiha kırması ve karışımına büründü, İtaçi'de böyle işte barış için köyümü korumak için benim halkınım yok olması gerek diyip Uchiha klanını katletmiş bir katildi, sonuç olarak savaşı gene de engelleyemedi. Mikasa ile Armin ağızının payını veremedi sohbetti  Eren'in çokta saçma sapan konuşuyordu, madem Armin önceki devin anılarına sahip ondan böyle oldu sende ondan dolayı böyle oldun Eren, neymiş özgürmüş onun seçimiymiş, aynen kardeşim senin seçimin, neymiş ötenazi ile kendi ırkının soyunu kurutup dünyayı pislikten kurtarıp barışı sağlayacakmış ya biride çıkıp şuna tokat atıp insanoğlunun olduğu yerde ne barışı demiyor. Barışı sağlamak mı istiyorsun insanların üzerinde o zaman ya Tanrı olursun Eren ya da bütün dünyadaki insanlığı yok edersin mutlak barışın başka sağlanma şansı yok, salak salak soykırımı ile barış sağlanmaz. Belki de Mangaka bunu anlatmak istiyor bakın bu salak çocuk soykırımı ile barış sağlanabilir diye düşünüyor bakın bakalım sağlayabilecek mi diye...

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.