Jump to content

LeornKayn

Kayıtlı Üye
  • Content Count

674
  • Last visited

• Days Won

23

LeornKayn last won the day on March 11

LeornKayn had the most liked content!

About LeornKayn

• Rank
    Delocroix
  • Birthday 10/10/1995

İletişim Yöntemi

• Website URL
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

120,728 profile views

Single Status Update

See all updates by LeornKayn

1. Can Sungur Sword art online fanlarına dokunmuş, Soa ve One piece fanlarının çok tehlikeli ve acayip bir parti fanatiği gibi olduklarını belirttim. Çok dikkate alma alma onları dedim ve şuan  one piece fanları tarafından saldırı altındayım, cidden 2012 yılında da böylelerdi animeyi izlemeden animeden nefret etmiştim 2017'e kadar durulunca bunların sağ sola one piece övmeleri izlemiştim animeyi, uykusundan uyandırdık canavarları yorum yapmaz olaydım. Hala beni one piece'yi ne kadar harika bir eser olduğuna ve bleacin ve naruto'nun biat etmesi gerektiğine ikna etmeye çalışıyorlar aynen kardeşim one piece = kami-sama aynen çok iyi eser. Bu da böyle bir anım

1. LeornKayn

LeornKayn

youtube gömmeli one piece incelemesi çeksem kaç dislike alırım acaba çok tetiklendiğim için gömesim var çok fena, eser kötü diye değil bu arada abartıldığı kadar iyi değil.

2. Freesia

Freesia

Bu konular hakkında tartışmamak en iyisi. İşin içinden çıkılmaz yoksa :D Sonuçta zevkler tartışılmaz demişler. Yada en iyisi siz berserk'e biat edin gerisi önemli değil. haha :D 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.