Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

161525 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Can Sungur Sword art online fanlarına dokunmuş, Soa ve One piece fanlarının çok tehlikeli ve acayip bir parti fanatiği gibi olduklarını belirttim. Çok dikkate alma alma onları dedim ve şuan  one piece fanları tarafından saldırı altındayım, cidden 2012 yılında da böylelerdi animeyi izlemeden animeden nefret etmiştim 2017'e kadar durulunca bunların sağ sola one piece övmeleri izlemiştim animeyi, uykusundan uyandırdık canavarları yorum yapmaz olaydım. Hala beni one piece'yi ne kadar harika bir eser olduğuna ve bleacin ve naruto'nun biat etmesi gerektiğine ikna etmeye çalışıyorlar aynen kardeşim one piece = kami-sama aynen çok iyi eser. Bu da böyle bir anım

1. LeornKayn

LeornKayn

youtube gömmeli one piece incelemesi çeksem kaç dislike alırım acaba çok tetiklendiğim için gömesim var çok fena, eser kötü diye değil bu arada abartıldığı kadar iyi değil.

2. Freesia

Freesia

Bu konular hakkında tartışmamak en iyisi. İşin içinden çıkılmaz yoksa :D Sonuçta zevkler tartışılmaz demişler. Yada en iyisi siz berserk'e biat edin gerisi önemli değil. haha :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.