Jump to content

LeornKayn

Kayıtlı Üye
    674
  • Last visited

• Days Won

25

LeornKayn last won the day on July 17

LeornKayn had the most liked content!

About LeornKayn

• Birthday 10/10/1995

İletişim Yöntemi

• Website URL
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

122689 profile views

LeornKayn's Achievements

Single Status Update

See all updates by LeornKayn

1. Shingeki No Kyojini bugün başladım 5.bölümdeyim burdan sonrası izleyemenler için spoiler içerir :D İyi seriymiş ana karakter olan Eren'nin 3-4. bölümde harcanması ilginç daha yeni yeni bişeler olmuşken gitti eleman...tabi çoğu seride olduğu gibi ana karakterlerin etkileri ölümünden sonrada devam eder bundada öle olucaktır büyük ihtimal etki dönüş vb...

1. Show previous comments  36 more
    2. quincy

quincy

sen 49a kadar okumadın mı :O Ben 49a kadar okudun sanıyorum :( O yüzden öyle konuşuyorum o zaman daha bazı şeylerden haberin yokmuş :)

3. LeornKayn

LeornKayn

wuuuu baya heyecanlıydı bu 50. sayıda çıkmış ama daha çevirmemişler...bu elemanların ismini unuttun neyse zırhlı titan ve dev titan diyerecek geçicem :D bu ikisi kimden bu kadar çok korkuyor merak ettim o maymuna benzeyen elemandan değil ama onu biliyorum o maymunun liderinden ve o eleman neye benziyor ve kim ayrıca şu devlerin tiplerine sokayım ne iğrenç birşeyler katliam yapasım geliyor her gördüğümde...

4. quincy

quincy

Sakin ol kovboy :D Fansub 27 ekim güncellemesi vericeklerdi ama güncel yapılmadı

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.