Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

160763 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Hakkında

colorfull-dancing-bird-o.gif

Bu Topraklara uzun yıldır kimse ayak basmamıştı...Sen gelen ziyaretçi burada görülecek birşey yok...karanlık görülemez...ancak şu Japon ablanın tatlığına bi bak :D     asian-girl-laughing.gif                                                                                                    

-Ölüm Şafağı Efendileri-Karanlık Suikastçiler-

Leorn Kayn'ın liderliğini yaptığı üst düzey suikast birimi akibetleri bilinmiyor...

244379.jpg
-Kan kokusu bir çilekten daha hoş ıhaıhahıhaıhaa...kemikler deriler param parça olmuş herşey bir sanat eseri ıhahaıha...sevgiye muhtaç sökülmüş kalpler ise en değerlisi...ölmüş hayaller düşmüş vücutlar göremeyen gözler uçmuş ruhlar yeterli değilerrrrrrrr!!!!!!! daha çok daha çok kişi ölmeli...daha çok varlık öldürmeliyim ben ben ben ben yıhhehahahahhahaaıheıheıeehahıeeıehıaheıahaıeheeıhee...
-Maxiun Alacrax Delocroix Katil Doğan-
necromancer_rhanloo_by_anndr-d3bedov.jpg
-Ölüm seni tanıyıncıya kadardı artık bana ölüm yok...yaşam sen ölünceye kadardı artık bana yaşam yok...intikamını alacağım sen cennetinde rahatça eğlen benim yanına gelmem biraz uzun sürecek sadece biraz
-Lebion Necromancer-
145094d1375808335-all-stars-rpg-anmeldun
-İyilik evrenimize tekrar döndüğünde güneş tekrardan doğmaya başlıyacak iyilik dünyamıza geldiğinde dünya tekrardan canlanmaya başlıyacak iyilik bizlere ulaştığın bizler tekrardan güleceğiz tekrardan mutlu olacağız ailemiz dostlarımız tekrardan mutlu olup dünyanın tadını çıkarsın diye biz bugün burada bu savaşı kazanacağız kötülüğü yok edip dünyada iyiliğe yer açmak için...
Şimdi çekin kılıçlarınızı iyilik için mutluluk için aileniz dostlarınız kardeşleriniz dünyanız kendiniz için ÇEKİN KILIÇLARINIZIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!
-Nurdeva savaşı Beyaz Krallığın varisi Claus Hodae'nin söyledikleri-
images?q=tbn:ANd9GcQ7SrVAG6-Zou765pIAnGj
-Dünyanın en güçlüsü olmak için çabalayan varlıklar çoğalmaya başlıyordu...her ne kadar Gladyanın 3 krallığı onlara engel olmaya çalışsalarda bir savaş kapıda gibiydi uzun yıldır beklenen savaş...içlerdeki korku endişe uyuduğu dibsiz ruh çukurundan çılgınlar gibi yükseldi tekrardan...700 yıldır uyuyan savaş korkusu uyanmış gibiydi...ama hala bir şans olabilirdi savaşı engellemek için savaş isteyenler savaşı başlatmadan ölürseler...sadece bir söylenti olarak kalabilirdi savaş...sadece soluk bir söylenti.-
2087.jpg
"Şu 3 soruyu sorgulayıp düşünmeye başladığında evlat işlerde karışmaya başlar...Tanrılar kimdir, kaderi kim yönetmelidir ve bizler neyiz...sadece 3 soru"
-Dreamwall köyünün kör ihtiyarı-

"Satrançta ki en önemli taş şah değildir piyonlardır ve piyonlarını yanlış yöneten bir şah oyunu kaybeder çünkü elinde ki yem olarak kullanacağı piyonlarını yanlış haraketle yanlış yerlerde kaybetmiştir...sen piyonlarını kaybediyorsun ve piyonların tükenince fil'i kale'yi At'ı Vezir'i yem olarak kullanmak zorunda kalıcaksın ve bunlarda kimler oluyor biliyorsun değilmi?...Seni son kez uyarıyorum beyaz krallığın genç prensi yoluma çıkma yoksa yalnız bir şah olarak etrafta dolanırsın...korumasız ve yalnız...."
-Leakredon Veddudra Karahan-
dark-warrior-and-stock-photos-291493.jpg
"İnsanları öldürmek için tutuluyorduk,taht kavgaları toprak meseleri kan davaları güç kazanma istekleri hainler ve bunlara benzeyen meseleler için tutuluyorduk ama Leorn Kayn'nın tutulduğu son görev bunların hepsiniden öte birşeydi hepsini aşıyordu...ama yinede o görevini başarıyla bitirdi...Leorn'nun güçlü olduğunu biliyordum...
...ama hayatımda ilkez bir güçten korktum onun gücünden"

-Ölüm şafağı efendileri 2.Lideri Kuoren Hellborn-

*Karanlık kanatlar katliamı*
"Ölüm sizler için ne bir kurtuluş ne bir başlangıç,ölüm sizler için yok olmak olacak varlığınızdan bir daha söz edilmiyecek sizler unutulacaksınız ne petus(dünya) ne cehennem ne cennet nede tanrılar sizi hatırlıyacak"
-Ölüm şafağı efendileri Lideri Leorn Kayn ölüm meleklerinin konseyini bastığında söylediği sözler-
GothicDarkAssassin.jpg

İnşallah geleceğin senaristi olacağım yazdığım hikayeden en çok sevdiğim 2 karakterin replikleridir üstekilerdir öbürünü sevmiyorum kötü o :) Tür; Aşırı fantastik hayalpresetik ve mitolojik bir hikaye olacak inşallah...

Rock And RoLL

-Kişisel Bilgi ve bazı konular hakkındaki düşüncelerim-

Anarşistimdir ama kendi görüşlerimde...Özgürlüğü severim saçma sapan kurallarla sınırlandırılmalardan nefret ederim...Her türlü eleştireye ve tartışmaya açıkımdır...Korkmayın kimseyi forumda yöneticilere bildirmem...Hatta ben yöneticilerden pekte hoşlanmam...dediğim gibi özgürlük yancısıyım...beni kafese koyarsanız spartacus olur çıkarım :P .. :Pİnsanları mutlu etmeyi ve güldürmeyi severim...dost yanlısı sempatik biriyimdir...Hayalperest bir yapım vardır...hayal gücüm kuvvetlidir...Sempatik insanları severim...Genellikle sakinimdir...çoğu konuda kolay sinirlenmem...şiddet yanlısı bir yapımda yoktur ama kafam bozulursa şiddetten öteye gidebilirim :)
:)şk denilen şeye inanmam sevgi vardır...Gerçi sevgi konusundada teradütlüyüm ama aşk kesinlikle yoktur inanmama sebeplerim 1.hiç aşık olmadım 2.Etrafımda hep aşık oldum biz birbirimizi çok seviyoruz diyip 1 hafta içinde ayrılan çok oldu...Biz aşıkız diyip şiddetli kavga eden insanlar gördüm,Ben seni seviyorum diyip ayrılıp ertesi gün başkasına ben seni seviyorum sana aşığım diyen gördüm,Ben seni seviyorum diyip 2 insanla çıkan insanlar gördüm...Bana aşkı böyle anlatmadılar bana anlatılan aşkın çok güzel olduğu vb. şeylerdi ama ben anlatılan bu aşk denilen şeyi hiç bir zaman anlatılanlara uygun şekilde görmedim bunlardan yola çıkarak aşkın olmadığına kanaat getirdim çok iyi bir gözlemciyimdir hatalara yaşamadan önlem alabilirim etrafımdaki olayları incelerim yaşayan kişilerden daha çok dersler çıkarırım bunları not ederim...Tembelimdir tembel olmayı severim fazla çalışmayı pek sevmem...Sadakatliyimdir sadakat sözü verdiğim veya bağı kurduğum yere ihanet etmem milyonda bir gerçekleşebilir...Tarihe ve fantastik şeylere ilgi duyarım...İnsanlara makamlarımdan dolayı saygı göstermem göstermeyi sevmem insana kişiliğinden dolayı saygı gösteririm...farklı fikir ve görüşlere saygı duyarım...
Aile dışında umursadığım 2-3 insan vardır...çoğu insanı umursamam benim için değersizlerdir...sebebi ise çok fazla insan umursarsanız çok fazla değer verirseniz çok fazlada zorluklarla karşılaşır ve acı çekebilirsiniz...ben bunları göz önün bulundurarak insanlara fazla değer vermemem gerektiğini düşündüm ve öyle bir karar aldım ama yanlış anlaşılmaz olmasın başka insanlara değer vermem onları rahatlıkla öldürebileceğim veya yardım muhtaç duruma düştüklerinde yardım etmiyeceğim anlamında değildir...
İnsanlara sorun çıkartan varlıklardan nefret ederim...saygı göstermeyen,pislikler yapan,serserilerden saçma sapan yargılara sahip insanlardan nefret ederim...insanlara kötü davrananlardan nefret ederim...düşene bir tekme daha vuranlardan nefret ederim...Parayla gösteriş yapanlardan nefret ederim...Yalakalık yapıp yüksek mevkilerdekilerin gözüne girmeye çalışanlardan nefret ederim işte bu nefret ettiğim insanlar çok rahatlıkla öldürebileceğim insanlardır!!!

-İzlenmiş ve izlenen Animeler&Çizgifilmler-
Bleach-Naruto-Fullmetal alchemist brotherhood-Last exile-Darker Than Black-D'Gray_man-Death Note-Danshi koukousei no Nichijou
-Shingeki No Kyojin(Atack On Titan)-Fate/Zero-Fate Stay Night-Sword Art Online-Monochrome Factor-Golden Boy-Beelzehub-Deltora quest-Fairy Tail-Bakuman-Recorder To Randoseru-Recorder to Randoseru Mİ
-
Bokura wa Minna Kawaisou-Shounen Onymouji-Nazo no kanojo X-Ghost in the shell stand alone complex-Pokemon-Digimon-Beyblade-Yu gi oh-Avatar the last airbender-Avatar Legend of Korra-Regular Show-Gumball-Flap Jack-FlapJack-Samurai Jack-Adventure time-fosters home for imaginary friends-Bakugan(bunun ilk sezonu iyidi sonrasında iyice çocuğa bağladılar bıraktım)..Devamı gelecek
Devil may cry'deki Dante abimiz ne demiş..."Let's Rock"
Müzik tarzım Rock And Roll dur bir tutamda metal,blues ve caz ekleyebiliriz ;)
Ayrıca Bazı ambiyans ve epic tarzda müzikler dinliyorum...Rap ve pop'u sevmem!!!!!!!!!!
The Beatles-The Doors-Elvis Presley-The Who-Teoman-Duman-Barış Manço-Cem Karaca-Marily manson-The Merseybeats-Janis joplin-Jimi Hendrix-The Rolling Stone-The Zombies-Nirvana-Athena-Bob Dylan-Deep Purple-Led Zeplin-Pink floyd-The Beach Boys-Jefferson Airplane-The Dandy Warhols-Nirvana-Metalica-Black Water Rising-Ozzy Osbourne-Nightwish-Lynyrd Skynyrd-Linkin park-Lordi-Skillet-The Shadows-Woodkid-Pink Floyd-Led Zeppeli-Bruton music-Two steps form hell..........
Diziler ve Tv

Spartacus-Yalan dünya-Disko kralı medya kralı-Conan O"Brien-How ı met your mother-Two and a half men-Suppernatural-Merlin-The Walking dead-Game of Thrones-Souht park-Family guy-The Simpsons.............
Filmlerin türü genelde Tarihsel savaş ve fantastik...yazsam şimdi çok yer kaplarlar :)
-Hobilerim-
Futbol oynamak,Basketbol oynamak,senaryo ve hikaye yazmak
-Sevdiğim Oyuncular-
James Dean-Johnny Depp-Jim Carrey-Jensen Ackles
Saf Kan BJK'Lİ

http://inciswf.com/yareyare%282%29.swf

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.