Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının paylaşımları

1. Ne uğraştırıyorsunuz bea adamı https://www.youtube.com/watch?v=AUcjXFp6XNo

1. houston

houston

sdsgsk iyiymiş

2. Kadir-

Kadir-

Sıcak başa vurmuş :D

3. Erascupin
  2. Şu Fate serisinin 3 tane animesi patlak vermiş ben izlerken 2 taneydi...Night'tın karakterleri kötüydü daha doğrusu konusuna yakıştıramamıştım çocuk resmen harem kurdu evde...Fate/Zero olayın ciddiyetini daha güzel yansıtıyordu zaten içinde İskenderi bulunduran seriydi şimdi şu son çıkan serilerden her hangi birini önerirmisiniz yoksa izlemesemde olurmu...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sciathán
    3. Estable

Estable

Fate 2006'nın ve Fate 2014'ün hikayeleri farklı. Konuları aynı olmak üzere 3 tane birbirinden bağımsız hikayesi var.2006 görsel romanın ilk hikayesiyken 2014 2. hikayesi ve yakında 3. hikayenin filmi çıkacak. 2006'yı Studio DEEN üstlenip yapmıştı son derece kalitesiz oldu diyebilirim ve bunla yetinmeyip 2. hikayenin filmini yapmışlardı hikayeyi al üst ettiler.

4. Estable

Estable

Fate/Zero bu 3 birbirinden farklı bağımsız hikayelerin ortak geçmişidir. Stüdyosu Ufotableydi. Ufotable bu sefer Studio DEEN'in filmini yaptığı 2. hikayeyi anime serisine çevirdi(En son seri Fate 2014) ve Ufotable son olarak 3. hikayenin filmini yayınlayacak. Yanı kısaca :D Son Fate seriside son derece sağlamdır. Ve yeni çıkacak olan filmide kesinlikle kaçırma

3. Anime Türkte sorunlar var galiba çoğu animenin videosu bozuk veya girdiğim yerde not found hatası alıyorum yazılar bazen bozuk çıkıyor iç içe giriyor ama bazı sayfalar ise cillop gibi dümdüz anlamadım

1. Efsanuranides

Efsanuranides

bende de oluyor onii-chan

anime'nin resminin üzerine tıkla düzeliyor >-<

4. Hiehehe he he hahahah hie ha he

1. Kadir-

Kadir-

Puhahhaa hehhe hehaheh

5. - Neji reis döktürmüş

1. historianWeeb

historianWeeb

nejiyi renji okudum sanırsam gidip şu birikmiş bleach mangaları okiyim ben

2. Barış

Barış

tentenin saçlar gerçek hayatta çok berbat görünüyormuş onu farkettim :D yada yapamamışlar :D ama iyiydi baya :)

6. League of Legends'i anime openingini yapmışlar güzel olmuş :D zaten güzel hikayelere sahip https://www.facebook.com/NocturneIleKaranlikGunler/videos/863221553767244/?comment_tracking={"tn":"O"}

2. LeornKayn

LeornKayn

Çinlilerin yaptığı komedi ve aksiyonlu bir şeyi vardı...

3. Kadir-

Kadir-

Baktımda çinlilerin konuşmasını hiç sevmiyorum izlemedim :D

4. houston

houston

Yasuo :3 gene kesiyor herkesi

7. Aranızda Radyo tv sinema bölümü hakkında bilgi sahibi varmı...kalkıp aşağa iş imkanı yok yazanı döverim :ASD:AS:

2. Sciathán

Sciathán

Sen mutlu olursan her yerde iş vardır ondan iş imkanı yok istemediğin bir meslek ise

8. Skyrımın dragonborn dlcsinin türkçe yaması 25 haziranda çıkıyormuş..bu güzel oldu işte..dawnguardan sonra nasıl gelicek bilmiyorum ama ben dawnguardı asıl hikayesinden daha çok sevmiştim...

1. Barış

Barış

ciddi dawnguard'ı sevdin mi ya? dragonborn kat kat daha iyiydi bence farklı harita olması sebebiyle. dawnguardda çok fazla yürüdüğümden sevmemiştim.

2. LeornKayn

LeornKayn

Dragonborn'u daha oynamadımda iyidir oda...Dawnguardın konusu işlenişi güzeldi bence...daha bir gizemliydi Dawnguard ondan olsa gerek ya da ben önce ki tecrübelerime dayanarak daha sakin oynadığımdan olabilir :D Skyrimi ilk oynadığımda aşırı hızlı gitmiştim :D Dawnguardı konuyu biraz daha sindire sindire oynadım...

Birde şu koskoca ejderdoğanlığımızı daha belli ettirseler bize güzel olucak hala ileri geri konuşuyor millet :D

3. Barış

Barış

o öyle ya bütün skyrimi feth etmişim elimde 50 bin septmlik kılıç üstümde şeytan zırhı deadric var adamlar hala köylü çoban muamelesi yapıyor osursam geberecek ezikler :D. dawnguard ı beğenmeme sebeplerimden biride çok karanlık depresif bi guestti ya. vampir avladım gerçi baya bi o açıdan güzel master vampirler zevk veriyor savaş olarak. 60+ lvl olduktan sonra master da dragonlar bile zevk vermiyor artık

9. http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/champions-skins/skin-release/ay-savascisi-luxin-gucu-iyilikle-parliyor almam lazım bunu fovari şampiyonum olmasa anime izleri kokuyor buram buram
    1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Havalar da ılıdı mı ne :D

2. MiranamiTsuki

MiranamiTsuki

Sırf bilgisayarım kaldıramıyor diye LoL oynayamamın acısına tuz biber ekti. Nazar yollarım ben de artık ne yapayım?

3. Kadir-

Kadir-

Bende alıcam keinlikle :D

10. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

Şimdi arkadaşlar bleach eleştiriyor ama sonradan Tite 2-3 sayı yayınlıyor herkes oooo bleach ağızlardan akan sular filan :D
  11. İchimaru Gin -> çok sevimsiz bakışları vardı insanı gıcık ediyordu...ama çok kral bir adammış... Uchiha Sasuke -> Naruto sürekli laf edişinden dolayı sinir oluyordum aynı zamanda Orochi'nin yanına gitmesinden dolayıda sinir olmuştum fakat sonrasında görüş açımı değiştirince anladım ki çocuk haklı...
  12. Naruto'nun yeni mini serisine baktım...Sarada cidden benzemiyor annesine...kapalı konuştum :D spo yiyen olur filan Naruto'nun mangasını okumayıp anime izleyi vardır diye..

13. LeornKayn

Japon LoL serverı geliyor!

Normalde o dediğindi ama Türkiyedeki yapılacak olan Amerikada özel düzenlenecek olan bir turnuvaya katılım içinmiş...
  14. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

Aizenin bankaisine dokunmayacak bence Tite ama şimdi konu Tite Kubo olunca ne olacağıda belirsizleşiyor adamın çat pat bir anda fırlayan enteresan olayları var unutulan karakterleri bir anda ortaya çıkarma öldü ama ölmedi aslında...son kozum bu değilde seni test ettim filan :D Ama ben göstermiyeceği taraftarıyım adam zaten evrimin doğruğuna gelmiş zampaktou nedir ki... Bu arada bir sorum olucak İchigo bu shinigami güçlerini kaybetti sadece dimi yani hollow maskesi gücü vs yerinde...
  15. LeornKayn

Bu sene ülkemizde yapılacak olan Wild Card özel turnuvasında Japonyadan takım yer alıcakmış...
  16. Çok güzel olmuş bu haftaki epic müzik toplaması...Gj Cronus...

17. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

O değilde ya şu bankai açmadı şunun bankasini görmedik diyoruzda hiç kimseden Aizen Bankai demedi Aizeninkini merak ediyoruz lafı duymadım lan o adam harbi harbi bankaisiz kapıştı kaç bölüm...Evrim geçirmeden önce bile bankai kelimesini ağzına almadı galiba bankaisi shikaisinden daha yararsız bir güce sahip...
  18. Hayat en fantastik hikaye bence,daha geçen beni Ygs sınavına götüren aynı şekilde oğlunuda bize dualer eden güler yüzlü kadın...arkadaşımın annesi...bu gün ani beyin kanaması yüzünden beyin ölümü gerçekleşiyor bu haberi alıyorsun...3 gün önce diyorsun bu kadın geldi sana güldü başarı diledi diyorsun...oğlu (arkadaşım) 4 senedir harıl harıl Ygs çalışıyor sonuçlar açıklanacağı günün bir önce ki günü annesi beyin kanaması geçiriyor...Yazık...Duruyorsun sonra öyle bakıyorsun düşünüyorsun sadece d...

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Allah rahmet eylesin

3. Nayru

Nayru

Mekanı cennet olsun çok üzüldüm...ölümü hatırlayınca bazı şeyler anlamsız geliyor insana

4. bluegrass

bluegrass

Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.Benimde yakın arkadaşımın annesi üniversitenin ilk döneminde öldü.Anlatılabilecek bir duygu değil ne diyeyim , insan hayatı hep uzun sürecekmiş gibi geliyor ama hiç de öyle değil işte. Arkadaşına da Allah yardım etsin, acısını tahmin bile edemem şu durumda.

19. Hadi bizim Beşiktaşta 2-3 tane malımız var...sana ne oluyor 2 maçtır lan hakem evladı...ben böyle rezalet yönetim görmedim bu hakem ilk maçtakindende berbat ulan demba'nın el yaptığı pozisyonda demba ya bişe demeyip bişe yapmadığı pozisyonda gelişi güzel faul çalmak nedir ya...Bruge'da helal olsun oyununu oynadı...

2. LeornKayn

LeornKayn

Ama en azından oyuna adaletin altında yenilmişik derdik...ilginç olan başka şeyse o kadar güzel goller atıp çok basit gollerde yiyip elenmek... :D neyse bunları bir tarafları kalktı en azından gelicek maçta Kiev Friontina bunları ellerine verip yollarlar...

3. Skadi

Skadi

Adamlar hak etti.Oynaması gerektiği gibi oynadılar, Beşiktaş büyük hatalar yaptı.Yazık oldu, haftasonu Fenerbahçe'ye de yenilirseniz artık toparlamanız biraz zor olur diye düşünüyorum. :) Gene de helal olsun, bu yıl ülke puanında Yunanistan'a geçilmedik, bunda Beşiktaş'ın büyük payı var. :)

4. LeornKayn

LeornKayn

Bizim bir maçı kazanma şansımız çok düşük...ama genelde o düşük şansı tutturuduğumuz için o konumdayız...ben Beşiktaş 4-0 öne geçmediği sürece takımımı saldırtırım skor koruyamayan beceriksizlerle dolu bir takım nede olsa...

20. İyi Yamamato taiço bari ilk 3'e girebilmiş...peki ya İtachi'ye ne demeli 8 :D Ayrıca İtachi 8. ne demek,sönmeyen kara alevler yeteneği amaterasu'ya sahip biri 8. sırada ha...
  21. Ygs 3-4 295 puan almışım şaşırdım şok oldum...sebebi ise genelin yaptığı çok basit sorularda ulan bir b*klukvar diyiip fazla kafa yorup saçma sapan hatalar yapmamdan dolayı geçen sen ki 262 puanına yakın bişe alırsam iyidir dahada düşük bişe alırım diye düşürken bu puan benim için süpriz oldu...şimdi lysde bunun üstüne 35 puan eklemem lazım...

1. LeornKayn

LeornKayn

Ama yeterli değil saçmalamasam 320 bile alabilirdim belki...bir sözelci olarak...

2. Pingu

Pingu

Sıralamalar ucmus onu fark ettim.

22. LeornKayn

Japonlar içe kapanıklar biraz Kore gibi,kimlikle giriş istiyebilirler...tabi bunu 3 sene sonra yaparlar yani sektörü gelişirse ki gelişebilir Riot'un şirket vizyonu çok sağlam... Ama seslendirme dosyalarını alırım :D Yasou-Masakazu Morita(Bleach-İchigo) Zed- Noriaki Sugiyama ( Naruto-Sasuke ) Shen-Hideo Ishikawa ( Naruto-İtachi ) Seiyuuları seslendirirse tamamdır... Neden böyle eşletirdim anlatayım...mantıken tam tersi olması gerek dimi...sonuçta öldüren Zed , öldürenin arkasından giden Shen...ama bunu hikayeden çok karakteriyle bağdaştırdım...Zed öfkeli düşünmeden haraket eden yolunu kaybetmiş bir ninja... Shen durgun sakin doğru kararları vermeye çalışan bir ninja ( İtachinin düşünüp taşınıp neler yaptığını iyi biliyoruz )
  23. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

Aslında Ywach yeni Aizen...Aizen ben bunları planlamıştı İchi sen işte şunları yapacaktın vs vs diye bir konuşması var... Ywacha bakalım iplerini tutuyordum İchigo sen şunları falan yaptın ettin vs vs... Valla işler çok karışabilir bu İchigonun ufak bir karanlığa geçiş yaşayabilir... Şu espadalarada yazık lan ne kadar hollow olup kötülüğe yatkın olsalarda önüne gelen sizi yönetecem benim ordum olucaksınız benim ordumda yer alıcaksınız diye çatıyor bunlara... valla ben Teori üretemiyorum Tite yaklaşık 3-4 sayıdır bir şeyler planlıyor dur bakalım...daha bu işin Ginjosu Ganju'su var...aynı zamanda espadaları Nel,Heribel,Grimmjow...Tite şuan okuyucularıyla oyun oynuyor gibi geldi bana...İchi'ye yüklenen bir ywach var İshida çıktı ortaya majeste diyor...kralın kapsülü Ywacha atıyor... Ama şimdi İchigo bir böyle kendini kaybetip taraf maraf değiştirirse herhangi bir sebepten onu kurtarabilecek tek kişi olarak İshida geliyor aklıma Ywach İshidaya gücümü bastıran bilen bir şey var sende diyor...bilmem ne gününde ölmeyen tek Quincy'sisin falan filan dedi...
  24. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

Aha geldi Sasuke... Hadi İchi şimdi İshidayı kurtaracağım de :D "Masashi yaptı ben yaparım" -Tite Kubo Yanlış anlaşılmasın severim Sasuke'yi İshida'yıda
  25. Liseli gibi duruyor elemanlar iyi olmuş kalkıp yine çocukluk yıllarındaki hallerinden yürümemişler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.