Jump to content
Türk Anime TV Forum

LeornKayn

Üyeler
    674
  • Son ziyareti

• Başarı

22

LeornKayn kullanıcısının paylaşımları

1. Ya büyük duyuru dediği şu açıklama aynen şöyle olucak bana kalırsa " Ya aga bak tamam sakin olun bitiriyoruz da bir sorun neden bitiriyoruz çünkü animesi için bütçe lazım " bir gazetici atılır " anime bütçesini siz neden karşıl....." Bu kim alın bunu dışarı güvenlik !!!! neyse nerede kalmıştık evet Bleach'in animesi gelicek ne büyük bir duyuru dimi ooobaaaaaaa çoşun hypeeee olun da bizim hisseler düşmesin eleştirilmekten"... Animesinin kesin olarak geleceği bir serinin animesini büyük duyuru olarak duyurmak acısını geberecise Jump
  2. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

Bu serinin bu kadar düşmesindeki bir etkide animesinin devam etmeyişiydi.Anime ile aynı anda devam ediyor olsa manga olarak bu kadar düşmezdi Tite-senpai sıkılmış galiba ya da bir şey yapmak istedi düzgün yapamadı W.S jump'ta zaten nasıl paketlerim mangakaları diye bekleyen bir şirket politakasında olunca GG! Narurto ile Bleach'in OP kadar içine sarmayışının sebebi açık ve netti adamları tarzı evreni işlemek istemiyordu ellerinde malzeme yan karakter çoktu ama Op kadar sağ sola yönlenmek yerine 1 karakterde toplandılar ama buna rağmen benim anime listemde Op Naruto ve Bleachten asla üstün değildir eşittir.Bana kalırsa bu 3 anime bir birine üstünlük sağlayamazlar.Bleach'in bir filminde Cehennemi işlemişlerdi işte dedim Tite şöyle biraz daha shinigami evrenine derinlik katsa tadından yenmez.Naruto'da diğer köyler klanler işlendi ama ne kadar genelde çoğu fillerdi birde ve filler demek inandırıcılığı yok demek çünkü mangaka elinden çıkmamış.Ama Bleach cehennem filminin mangada çizimi vardı birde üstüne Tite ile yapılmış ortaklığı vardı ve bu yüzden izlediğim 3.bleach filmi olarak en iyisiydi.Naruto'da Kishi Neji,Temari,Ino vs vs bir kaç karakteri çabuk harcaması evrene %20lik dokunuşları rahatsız ediyordu ancak aksiyon dozu,Ana karakter Naruto'nun o mükemmel azmi ve acıklı geçmiş hali çocukluğundan beri onu izleyip yanında olmamız benim en çok hoşuma giden yanıydı. beni.Bleach'te aksiyon falan filan güzel hikaye temeli güzel ancak İçigo'nun gaza getirişleri vs vs evrene %1lik dokunuşlar yan karakterlere harcamayı bırak harcayamama ( gerektiğinde) ve işlememekten dolayı eksi puan alıyor benden.Op ise bana kalırsa animemsi çizgi film oluşu ve arada sırada tatmin etmeyen son savaşlar ve nerdeyse Arc'ın aynı şekilde sonuna ilerliyişleri eksi puan alırken evrenin işleyişi karakterlerin neredeyse en ufak karakterinin bile geçmişini bilmemiz kurtarıyor Op'yi benim gözümde. Şİmdi nereden başlayıp nereye geldim ama yazasım vardı hazır millet çoklu tartışmalar yaparken içimi dökeyim dedim.Sonuç gelirsem ,bir Bleach'ı fanı olarak şunları diyeceğim; benim bilinçli olarak izlediğim tv'de denk gelip abi bu ne diye bakıp anime kavramanı öğrenmemi ve japon kültürünü öğrenmemi sağlamış ayrıca japon animelerine karşı olan ön yargımı yıkmış işte yıllardır böyle bir şey arıyordum ben ya izlemek için dedirtmiş ve Naruto,Bleach,Deaht Note gibi serilerle tanışmamı sağlamış bu serinin böyle bir zorlama sonla bitecek olması beni çok üzdü dediğim gibi ilk izlediğim anime lan bu benim yapmayın etmeyin Jump!!!!!! hala arada açar ilk bölümlerine bakar hüzünlenir ilk Openingini dinler uzaklara dalarım bu seri beni animeyle tanıştırdı bu seriyi her ne kadar eleştirilsede bu yüzden bu kadar çok korur sever gerektiğinde eleştirir ancak yinede bağrıma basarım.
  3. Video America f**k yeah diyor ama benim kulaklarım Weekly Shounen jump f**k yeah diye duyuyor geri kalan yerleride Yoshihisa Heishi f**k yeah ile dolduruyorum tadından yenmiyor.Umarım o cimri poponla birlikte batar şirketin Yoshihisa

4. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

Son bölüm bana sonu hariç başları ve ortaları şu hissi verdi."Ben acelece finale götüreceğim olayları tutmayın beni fanlar" :D ama son sahnedeki Aizen coolluğu hissyetmeyen yoktur herhalde İçigo'da ne şamar oğlanı oldu be epeydir bu kadar çok dayak yemiyordu.Ben bir an İçigo'yu deşti dedim ama sonrada ya daha öncede Ulqi'de yaşanmıştı bu sahne Tite' böyle yapmamıştır dedim.O arada zaten aklımı Aizenin aslında o kılıcının kırılma anın sahte olabileceği kurcalıyordu.Tak Aizen-sama çıktı dedi sen hayırdır.
  5. Forumdaki itibar seviyeme 0-100 puan verin bakayım neler olacak heydiii ^-^

1. LeornKayn

LeornKayn

İtibar kazanmak için tatlı surat bile yaptım.Tamam anladık itibarsızız :D

6. Naysu deska 'da forum ne kadar konulara karşı hissiyat kaybetmiş ya ah ulan eski günler yaşlandık!.
  7. Şair burada "Biz yıldızların çocuklarıyız,Aydınlık uzun bir geçmiş,Işık bizimle,Ve yine de yalnız" diyor 

8. Spoiler

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ben hala sokağa çıkan halkın tamamen doğru bir şey yaptığını düşünmüyorum eğer erlerde işin içinde destekçi olsaydı ve olayın içinde olsalardı çok daha kötü bir katliam görebilirdik ki Allah'tan değildiler ve bir çoğu halkı görünce teslim oldu.

1. Ladybug

Ladybug

Aynen abi onlar bizim askerimiz çoğunun haberi yoktu bile emir verildi adamlar yaptı askerler sonuçta ki haberleri yoktu. Köprüden atmak boğazını kesmek nedir 

9. Şuan leblebiler elimde ülkeyi takip ediyorum anime sektörüne bir şey olmasa bari :P bakalım ne çıkacak işin altından...İstanbul'daki arkadaşların Allah yardımcısı olsun her ne kadar bir şey olacağını sanmasam da iyi dilek iyidir.

1. Heimatlos

Heimatlos

amma yazmışsın ha :D ayrıca benim lafımı çalmışsın o beyin klavuz olayini :D birde öźüŕ dilerim ben  son yazdığın cümleyi görmemişim birde çok olaylar gördüm asabım bozuktu ondan biraz sert yazmisim 

2. LeornKayn

LeornKayn

Sonuç olarak erdem gösterdin.Benim tek hatam erken kanılara varmak oldu.Ülkenin başından o kadar saçma olaylar geçti ki böyle şeyler görünce inanasım gelmiyor bir olay çıkacağına çünkü biz genelde önlem almadan yaşanan olaylara tanıklık ediyoruz.Gelecek için hayırlısı ama beni çok rahatsız ve huzursuz etti bu olay.

3. Heimatlos

Heimatlos

yanlisimizda ozur dileriz ne olacak ki :D ben dunden beri ayaktayim.Ben hala huzursuzum Allah sonumuzu hayretsin

4. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  10. Acun bıraksın O ses mo sesi sürvaviora'yı bunu getirsin bu formatı getirsin diyeceğim bizden kim robotlar yapacak böyle yaw yalnız acayip eğlenceli...

11. Portekiz ilk golü attığında sanırsam bir yabancı takım için ilkez gol diye bağırdım...fransızlar Güve'yi aldı mutluyum.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aynen bende sevmiyorum Fransa'yı

2. Eolo-sama

Eolo-sama

Biz de bütün semt bağırdık galiba "gooool" diye. Başta kimseyi tutmuyordum ama Ronaldo'ya yapılan faulden sonra bir de adamın gözyaşlarını görünce Portekiz'i tutmaya başladım. İyi oldu kazandıkları :) O değil de senenin şampiyonları Portekiz, Şili, Leicester City ve Beşiktaş. Ne değişik sene oldu yahu.

3. Heimatlos

Heimatlos

Fransızlar almalıydı kupayı ... şaka şaka Fransızlar kupayı almasında kim alırsa alsın :D ama gönül bir Gallerli final maçı izlemek istiyordu olmadı malesef .

12. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

Şimdi zamanda gücünü gösterip milleti perişan edip sonra sizi burada değil daha mutlu bir anınızda öldüreceğim demek nedir yaw tüyler diken diken İçigo vs Ulqi'den beri bu kadar heyecanlanıp hırslanmamıştım woaww diyorum Tite-senpai
  13. Yawch bey ne yapıyorsunuz!

1. Red-King

Red-King

Limonlu bıyıkları ile gider yapıyor napacak :D

14. Bleach mangasını nereden okuyacam ya ben biri yardım etsin acelemanga çevirmiyor artık...

1. quincy

quincy

Mangayı çeviren alternatif siteler artık yok maalesef Leo-san. 2 grup çeviriyor sadece, acelemanga ve mangadenizi.

2. LeornKayn

LeornKayn

Acelemanga'da uçtu mangadenizi kalmış sadece popülirete düşüsünden mi yoksa şu mangaların çoğunun lisans yemesinden mi kaynaklı bu Qucicici-san

3. quincy

quincy

Hiç bir bilgim yok maalesef Leo-san. Dediğin gibi lisans yüzünden kaynaklanıyor da olabilir. Zaten bir mangayı 3-4 farklı grubun çevirmesi saçma. En fazla 2 grubun çevirmesi daha iyi oluyor. Acelemangadan hiç ses çıkmadı. Tam çeviriyi bıraktığı da belli değil. Belki işlerinden dolayı ara vermiştir (umarım öyledir de çeviriye geri döner)

4. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  15. Şu The Gazette şöyle metal rock karışık yapmayı bırakıp şu tarz parçalarına ağırlı verse keşke...Japon müzikleri sevenlerin dinlemesini kesinlikle öneririm http://www.izlevideo.net/the-gazette-last-heaven-turkce-789503.html

16. The Gazette'nin last heaven adlı çok güzel çok kaliteli bir şarkısı varmış ben bunu daha önce nasıl göremedim diyeceğimde youtube'de bulamadım videosunu normaldir.
  17. DİKKAT SEVGİLİ ARKADAŞIM BU DURUM GAME OF THRONES İLE İLGİLİ SPOİLER VE TEORİ İÇERİR SPO İLE KARŞI KARŞIYASAN KÜÇÜK YAZILARI OKUMADAN KAÇ BU DİYARDAN.

beyler bayanlar jon snow bu sezon sonu ölecektir diye bir teori ortaya atıyorum umarım öyle bir şey olmaz ama fazla goy goy ve çok fazla kişi aha döndü dövecek hevesinde olması ve dellenmesi yürü be jon stark evladı naralarının yükselmesinden dolayı GoT en iyi yaptığı şeyi yapıp aha lan bunlar starklara yine inanmaya başladı öldürelim şunu demesiyle son bulabilir.Ve bu ölüm cidden koyar izleyeciye.                  

•  
  18. Forum gençliği veya halkı kendinizi kendiniz olmazsa kesinlikle ve kesinlikle çocuklarınızı büyünce yurt dışına yerleşmesi yönünde eğitin.

19.  

Capanlar yapıyor arkadaş.

20. Boruto'nun mangakası çıkmış gerçi kishi yazmıyor çizmiyormuş pek sallasam mı bilemedimde evrenini karakterleri özleyenler için güzel bir şey İtachi reisinde çıkacakmış özel mangası yalnız Boruto'daki Sasukeden coolluk akıyore tam okumadım son 5-6 sayfasına baktım birde ilk sayfalarına

21. Konularda dolanırken fark ettim bu Kuramaun/kura forumdaki çeviri ekibindeki Kuramaun :D karakter gerçek :D
  22. Son bölüm iyidi. Geçmişe gitmek güzel olmuş Kayst'ı anlamış olduk böylece ben çok zevk aldım valla son bölümü okurken sanırsın animede Flash back :D
  • Yeni Oluştur...