Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının paylaşımları

1.  şu efsane parçayı da şuraya bırakayım ... Op eksik yönleri de bu ya çok fakir buluyorum soundtrack yönünden.

2. En sevdiğim seriyi böyle bitirip beni boşluksuz bir hüznün içinde bugta bıraktınız ya Shounen Jump senin ben..... ayrıca seninde Tite hayranlarını hiçe sayıp şu güzelim evren, karakterleri dergiyi zorlayıp ben 60-40 sayfalık final yapacam demediğin seninde...........................................................................!!!dip not şuan evde nefret tohumları saçıyorum küfürler ediyorum buraya da sıçramasın sakinleşemem ben büyük ihtimal uzun süre...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Bleach'in Naruto gaiden gibi sonrasını anlatan ufak hikayesi çıksada kurtarmaz ki şimdi sıkıntı orada...neyse uzatmayacağım sonu gelmeyecek yoksa bu sinirin...

3. jans09

jans09

Yabancı forumlarda Bleach manganın hayranlarının ısrarları sonucu bir şekilde geri gelmesinden bahsediliyor. Umarın öyle olur. Çocukların üzerinden devam etse bile olur diyenler var hatta. Kimisi de madem mangada anlatmadınız olanın hepsini o kısımları film yapın diyor. Ama Jump animeden para kazanmayacağı tüm kazancın Stüdyo Pierrot'a gideceği gerekçesi ile animeleştirme haklarını vermiomuş. Kısacası herkes senin gibi... Dünya karıştı resmen!!!

4. LeornKayn

LeornKayn

Ya ben şuan var ya bir şirketin başkanı filan olsam gündem olurdum Jump'a giydirmekten nefret ediyorum şu japonların salak saçma prensiplerinden köleleştirme ve deli düzen aşklarından...Ki Bleach devam etse Naruto kadar kazanç sağlardı en son bleach tekrar bölümleri reytinge girmişti haber olmuştu yaaaaaaaaa deli oluyorum belzehubda izlerken böyle saçma sebepten erken final verdirtmişti yok neymiş eskisi kadar okunmuyormuş batacan mı lan jump batacan mı? D-gray man mangakasını sürüm sürüm köşelerde süründürdünüz kadına mangayı devam ettirmediniz üstüne haklarınıda vermendiniz başka bir yerde yapsın diye en sonunda bir şekilde nasıl oldu bilmiyorum tekrar çizmeye başladı...Shounen Jump'un ağır haterıyım bundan böyle ya Belzehub zorunlu finali  Naruto' (en azından vakit tanıdılar bleach gibi olmadı ) ve bu bakumandaki o S.Jump yönetimini anlattıklarından beri kılım sana Jump

3. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

Adam beni buga soktu ya küfür edicem edemiyorum üzüleceğim üzülemiyorum, Gaza geleceğim gelemiyorum, sevinecem çoşacam çoşamıyorum.Fikir beyan edicem edemiyorum fikir ile fikirsizlik içinde bugda kaldım Shounen Jump sağolsun Tite'yi kızdırdı galiba sonundaki o yazı yok mu hele "BÖYLECE HİKAYE SON BULDU" aslında denilen "Hikayeyi s*k*p bir kenara attım aga" wtf bu ne lan Naruto'yu izlemiş biri olarak Naruto gibi bir final yapsa umuduyla bekledim 40-60 sayfalık adam 20 sayfalık final yaptı lan 20 lan Tite nabıyon oğlum sen bu saatten sonra k.bakmada benim yazar olarak idolüm değilsin lan Naruto gibi en azından biraz açıklayacı final yapaydın orada bir sürü insan var lan hikaye sonunda ne olduğu merak edilen wtf.. Abi öfkeleyim biriyle küfürlü bleach tartışması yapmam lazım benim......yaaaa elim ayağım titriyor valla bak ben şuan üzün doluyum acayip şekilde en sevdiğim fanı olduğum seri son bulmuş ama öyle bir son bulmuş ki üznümü doyurabileceğim bir şey yok anlatabiliyormuyum üznümü vay be bak ne güzel bitirdiler mutlu son hikayeler mikayeler wtf wtf wtf
  4. Orochimaru'nun fanları var anladık varda adam kötü bea neden yaşatırsınız şu adamı Saske Nardo adam kötülüğün dibi hadi Jiraya Tsunade duygusal açıdan bağlılar adama çok fazla ama Saske Nardo'nun başına bin bir türlü sıkıntı getiren Saske'yi şuan ki soğuk kişiliğine sokan eleman bu ve hala seri bittiği halde sağda solda layley lom yapıyor ya.

2. LeornKayn

LeornKayn

Bende Naruto 36. Bölümdeyim baştan izliyorum tekrar abimle beraber ona izletirken bende izliyorum unutmuştum Orochiyi tekrar görünce en başından beri yaptıklarını bu adam cidden öldürülmeliydi bir şekilde dedim de adamı kimse takmamaya başladı nedense ne Naruto ne Saske ne Anko tıtrt.

3. LeornKayn

LeornKayn

Fanları var hemde fazla ben forumda görüyordum Orochi reis yazanları vaktinde Bleachteki Aizen gibi adam baya fan toplamıştır kötü olmasına rağmen zekası ve sinsiliği ile Naruto'nun en kaliteli kötüsüdür yalnız ne Madara ne karanlık Sasuke ne Akatsuki onun kadar tehlikeli değillerdi ondan jutsu olarak yeteneklilerdi ama sinsilik ve zekaları onun kadar iyi değildi.Haliyle bu da hayranlık sebebi oluyor.

4. ayanatsume

ayanatsume

Bende karizmatik bulduğum kötüleri severim ama Orochimaru'yu sevemem ya olmaz yani. Tabi herkesin hayatına kimse de karışamaz şimdi seviyorlardır saygı duyarım :D Evet bazen Kishimato'nun işine akıl sır ermiyor. Ölmemesi gereken karakterleri bir çırpıda harcarken Orochimaru gibi öldürülmesi gereken karakterleri ısrarla yaşatıyor hatta Naruto'lara dost bile yapıyor. İlginç yani.

5. Bu Japonya'da ünlü biri rahatsızlanınca işte bir müzik grubu üyesi sonra seslendirme sanatçısı sonra mangaka animetör senarist vs vs neden sağlık olayı hakkı gerçekleri değilde teorileri okumak zorunda kalıyoruz neyi sır gibi saklıyor abi anlamadım ya kafayı yiyeceğim.İşte rahatsızlandı ara verdi başka bilgi yok ne demek ya ? Sağlık sorunları nedeniyle grup dağıldı (hala yaşıyor) ama hala ne sağlık sorunu olduğu hakkında bilgi yok hoşlarına mı ? gidiyor hayranların teoriler öğretmesi.

1. jans09

jans09

mümkündür :angry-cute-cat-emoticon:

6. Naruto'ya tekrardan başladım abimle beraber izliyorum.İzlerken duygulandım, Naruto'nun ne kadar büyüdüğünü fark ettim o ilk bölümlerdeki hınzır Naruto'yu,daha mantıklı hırsa ve intikam duygusuna yenik düşmemiş Sasuke'yi görünce dedim vay be potansiyele gel eski halinin sonra kezbanlıktan olgun insanlığa koşmuş Sakura'yı fark ettim.Kakashinin yumuşayışını çok iyi animeydin be Naruto.

1. sadece okan

sadece okan

sonra %50 filler olduğunu hatırladım ve fikirlerim bir anda değişti

7. Bu 70'ler soul yıllara bir hayranlığım olduğu doğrudur. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

O yılların Psychedelic şarkıları çok iyi. 90'larında euro dance, trance ve pop şarkıları akar.

8. LeornKayn

METİN2 [ANA KONU]

Metin2 yönetim kadrosu orta doğudaki arap emirlikleri kadar kötüdür. benim oyunu bırakma sebebim buydu.Rİot Games'in ötesine hiç bir oyun şirketi geçemez,benim gözümde
  9. Rihannadan böyle bir şey isteceğim aklıma gelmezdi ya ne olur yeni bir popüler single çıkarsın abi her yer de şu wor k work müdür nedir iğrençliğini duymaktan kusma noktasına geldim valla billa bu şarkının sözleri melodisi olsun içimi kaldırıyor artık yeter ya.

10. Efsaneler gerçektir.

1. Heimatlos

Heimatlos

o ney öyle mahşerin 4 atlısı gibi :D başlığa bakınca bir an voltran çıkacak sandım :D hepsine saygılar selamlar :D

11. Microsoft'un tek elcilik yapmak istenildiği konuşuluyor.Windows ile Steam adlı oyun alım satıp oynama vs bir çok şeye yarayan programın içindeki her oyunu bozacak şekilde uptade atıcaklarmış yavaş yavaş win10'a bunun amacı olarak yazılım benim,benim yazılımıma sahip pcler benden alsınlar oyunu düşüncesi diyorlar.

1. Heimatlos

Heimatlos

doyasıya severler öyle işi :D

2. Heimatlos

Heimatlos

konsola u donusunden daha sert bir donus olur 

12. Ya büyük duyuru dediği şu açıklama aynen şöyle olucak bana kalırsa " Ya aga bak tamam sakin olun bitiriyoruz da bir sorun neden bitiriyoruz çünkü animesi için bütçe lazım " bir gazetici atılır " anime bütçesini siz neden karşıl....." Bu kim alın bunu dışarı güvenlik !!!! neyse nerede kalmıştık evet Bleach'in animesi gelicek ne büyük bir duyuru dimi ooobaaaaaaa çoşun hypeeee olun da bizim hisseler düşmesin eleştirilmekten"... Animesinin kesin olarak geleceği bir serinin animesini büyük duyuru olarak duyurmak acısını geberecise Jump
  13. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

Bu serinin bu kadar düşmesindeki bir etkide animesinin devam etmeyişiydi.Anime ile aynı anda devam ediyor olsa manga olarak bu kadar düşmezdi Tite-senpai sıkılmış galiba ya da bir şey yapmak istedi düzgün yapamadı W.S jump'ta zaten nasıl paketlerim mangakaları diye bekleyen bir şirket politakasında olunca GG! Narurto ile Bleach'in OP kadar içine sarmayışının sebebi açık ve netti adamları tarzı evreni işlemek istemiyordu ellerinde malzeme yan karakter çoktu ama Op kadar sağ sola yönlenmek yerine 1 karakterde toplandılar ama buna rağmen benim anime listemde Op Naruto ve Bleachten asla üstün değildir eşittir.Bana kalırsa bu 3 anime bir birine üstünlük sağlayamazlar.Bleach'in bir filminde Cehennemi işlemişlerdi işte dedim Tite şöyle biraz daha shinigami evrenine derinlik katsa tadından yenmez.Naruto'da diğer köyler klanler işlendi ama ne kadar genelde çoğu fillerdi birde ve filler demek inandırıcılığı yok demek çünkü mangaka elinden çıkmamış.Ama Bleach cehennem filminin mangada çizimi vardı birde üstüne Tite ile yapılmış ortaklığı vardı ve bu yüzden izlediğim 3.bleach filmi olarak en iyisiydi.Naruto'da Kishi Neji,Temari,Ino vs vs bir kaç karakteri çabuk harcaması evrene %20lik dokunuşları rahatsız ediyordu ancak aksiyon dozu,Ana karakter Naruto'nun o mükemmel azmi ve acıklı geçmiş hali çocukluğundan beri onu izleyip yanında olmamız benim en çok hoşuma giden yanıydı. beni.Bleach'te aksiyon falan filan güzel hikaye temeli güzel ancak İçigo'nun gaza getirişleri vs vs evrene %1lik dokunuşlar yan karakterlere harcamayı bırak harcayamama ( gerektiğinde) ve işlememekten dolayı eksi puan alıyor benden.Op ise bana kalırsa animemsi çizgi film oluşu ve arada sırada tatmin etmeyen son savaşlar ve nerdeyse Arc'ın aynı şekilde sonuna ilerliyişleri eksi puan alırken evrenin işleyişi karakterlerin neredeyse en ufak karakterinin bile geçmişini bilmemiz kurtarıyor Op'yi benim gözümde. Şİmdi nereden başlayıp nereye geldim ama yazasım vardı hazır millet çoklu tartışmalar yaparken içimi dökeyim dedim.Sonuç gelirsem ,bir Bleach'ı fanı olarak şunları diyeceğim; benim bilinçli olarak izlediğim tv'de denk gelip abi bu ne diye bakıp anime kavramanı öğrenmemi ve japon kültürünü öğrenmemi sağlamış ayrıca japon animelerine karşı olan ön yargımı yıkmış işte yıllardır böyle bir şey arıyordum ben ya izlemek için dedirtmiş ve Naruto,Bleach,Deaht Note gibi serilerle tanışmamı sağlamış bu serinin böyle bir zorlama sonla bitecek olması beni çok üzdü dediğim gibi ilk izlediğim anime lan bu benim yapmayın etmeyin Jump!!!!!! hala arada açar ilk bölümlerine bakar hüzünlenir ilk Openingini dinler uzaklara dalarım bu seri beni animeyle tanıştırdı bu seriyi her ne kadar eleştirilsede bu yüzden bu kadar çok korur sever gerektiğinde eleştirir ancak yinede bağrıma basarım.
  14. Video America f**k yeah diyor ama benim kulaklarım Weekly Shounen jump f**k yeah diye duyuyor geri kalan yerleride Yoshihisa Heishi f**k yeah ile dolduruyorum tadından yenmiyor.Umarım o cimri poponla birlikte batar şirketin Yoshihisa

15. LeornKayn

Bleach Manga Tartışma

Son bölüm bana sonu hariç başları ve ortaları şu hissi verdi."Ben acelece finale götüreceğim olayları tutmayın beni fanlar" :D ama son sahnedeki Aizen coolluğu hissyetmeyen yoktur herhalde İçigo'da ne şamar oğlanı oldu be epeydir bu kadar çok dayak yemiyordu.Ben bir an İçigo'yu deşti dedim ama sonrada ya daha öncede Ulqi'de yaşanmıştı bu sahne Tite' böyle yapmamıştır dedim.O arada zaten aklımı Aizenin aslında o kılıcının kırılma anın sahte olabileceği kurcalıyordu.Tak Aizen-sama çıktı dedi sen hayırdır.
  16. Forumdaki itibar seviyeme 0-100 puan verin bakayım neler olacak heydiii ^-^

1. LeornKayn

LeornKayn

İtibar kazanmak için tatlı surat bile yaptım.Tamam anladık itibarsızız :D

17. Naysu deska 'da forum ne kadar konulara karşı hissiyat kaybetmiş ya ah ulan eski günler yaşlandık!.
  18. Şair burada "Biz yıldızların çocuklarıyız,Aydınlık uzun bir geçmiş,Işık bizimle,Ve yine de yalnız" diyor 

19. Spoiler

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ben hala sokağa çıkan halkın tamamen doğru bir şey yaptığını düşünmüyorum eğer erlerde işin içinde destekçi olsaydı ve olayın içinde olsalardı çok daha kötü bir katliam görebilirdik ki Allah'tan değildiler ve bir çoğu halkı görünce teslim oldu.

1. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Aynen abi onlar bizim askerimiz çoğunun haberi yoktu bile emir verildi adamlar yaptı askerler sonuçta ki haberleri yoktu. Köprüden atmak boğazını kesmek nedir 

20. Şuan leblebiler elimde ülkeyi takip ediyorum anime sektörüne bir şey olmasa bari :P bakalım ne çıkacak işin altından...İstanbul'daki arkadaşların Allah yardımcısı olsun her ne kadar bir şey olacağını sanmasam da iyi dilek iyidir.

2. Heimatlos

Heimatlos

amma yazmışsın ha :D ayrıca benim lafımı çalmışsın o beyin klavuz olayini :D birde öźüŕ dilerim ben  son yazdığın cümleyi görmemişim birde çok olaylar gördüm asabım bozuktu ondan biraz sert yazmisim 

3. LeornKayn

LeornKayn

Sonuç olarak erdem gösterdin.Benim tek hatam erken kanılara varmak oldu.Ülkenin başından o kadar saçma olaylar geçti ki böyle şeyler görünce inanasım gelmiyor bir olay çıkacağına çünkü biz genelde önlem almadan yaşanan olaylara tanıklık ediyoruz.Gelecek için hayırlısı ama beni çok rahatsız ve huzursuz etti bu olay.

4. Heimatlos

Heimatlos

yanlisimizda ozur dileriz ne olacak ki :D ben dunden beri ayaktayim.Ben hala huzursuzum Allah sonumuzu hayretsin

21. Acun bıraksın O ses mo sesi sürvaviora'yı bunu getirsin bu formatı getirsin diyeceğim bizden kim robotlar yapacak böyle yaw yalnız acayip eğlenceli...

22. Portekiz ilk golü attığında sanırsam bir yabancı takım için ilkez gol diye bağırdım...fransızlar Güve'yi aldı mutluyum.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aynen bende sevmiyorum Fransa'yı

2. Eolo-sama

Eolo-sama

Biz de bütün semt bağırdık galiba "gooool" diye. Başta kimseyi tutmuyordum ama Ronaldo'ya yapılan faulden sonra bir de adamın gözyaşlarını görünce Portekiz'i tutmaya başladım. İyi oldu kazandıkları :) O değil de senenin şampiyonları Portekiz, Şili, Leicester City ve Beşiktaş. Ne değişik sene oldu yahu.

3. Heimatlos

Heimatlos

Fransızlar almalıydı kupayı ... şaka şaka Fransızlar kupayı almasında kim alırsa alsın :D ama gönül bir Gallerli final maçı izlemek istiyordu olmadı malesef .

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.