Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının paylaşımları

1. Oda'ya çok fena giydirecektim de forum bakımdaydı haliyle girip giydiremedim.Sakinleştik haliyle umarım şu Robb Lucci Vs Luffy'de tatmin olmayan bir tek ben değilimdir.Kami Enel'de de tatmin olmayacaktım ama Enel'in yaşadığını görünce tamam böyle yenilgi kabulüm dedim ama Luffy'nin 3 kere ölümcül darbe aldıktan sonra kalkıp bu Robb Lucci en başından yapabileceği bir hareketle yenmesi sinirimi bozdu.Ne bileyim ya yenilip terk edilseydi orada ya da kalkıp ellerinden böyle alev veya başka bir teknikle yenseydi tatmin olurdum.Fate/Zero'dan sonra ilk defa böyle harcanan adam görüyorum.

2. Bu sayfanın sahibi aramızdan birimidir acep..güzel işler yapıyormuş.. https://www.youtube.com/channel/UCtLp_WmeAL20O_mOZDI9qMA

3. İRON FROM İCE!!! Got oyununu oynamayanlar için içeren bir durumundur o yüzden yorum atacağım yazmak istediğimi spoiler yemek istemeyenler yorumları göster demesin :)

1. LeornKayn

LeornKayn

İron from ice ! Ethan , Asher , Mira ... Rodrik yapabildiği kadar intikamınızı alacak.Gared'de kuzey koruyu koruyabildiği kadar koruyacak

2. LeornKayn

LeornKayn

İlk defa bir oyun beni ağlattı ya burukluk yapan vardı da ilk defa bir oyunda ağladım.Özelliklede sonlara doğru yapmak olduğu seçimler bitirdi beni.

4. chidojishidota arikutamidome Ninja ismim bu ne lan bunu unuturlar arananlar listesinde ki çocuk bu eminmisin evet bunun adı chido cikora çikita neydi lan bunun adı :D arikuta ya da chidoji diyin kısaca https://www.facebook.com/incicapsfan/photos/a.254728337889759.79178.254710351224891/1393803530648895/?type=3&theater

5. Şu Beşiktaş maçına giden damat adayı videosunu izledim de :D ne komik ülkeyiz ya oradaki sunuculardan biri adam " ben o gün düğünemede gitmezdim maça girderdim diyince" sunucu "bari yüzüğü takmadan söyleme" dedi ya :DAS:D:A:DSADA:S:

1. LeornKayn

LeornKayn

Adam bir Türk kızına söylenmeyecek en kötü şeyi söylemiş bu arada çünkü orada kızın izin vereceği bile olsa ben beşiktaş maçına gidiceğim dediğinde ve kız izin vermediğinde tekrardan gidecem diye vurgulayınca direk yiyeceği laflar belliydi "bir daha beni göremezsin" "ben mi önemliyim o mu" vs........

2. LeornKayn

LeornKayn

Bundan sonra one piece durumu atayacağım gençlik az okuyun şunu animede 266.Bölüme geldin enies loby'ye girdikleri bölüm oluyore...

6. Tite galiba çok sıkıldı son sayıda fantezilerini sayıya dökmeye başlamış :D Tite'yide kaybettik..

7. 0:45 de giren kafiyeli kısmı söylemesi çok eğlenceli geldi nedense ki ben böyle şarkı söyleyen biri değilimdir :D şu kısımBlood and love are brothers in arms Love and blood are sisters of mercy Blood and love drain my heart, bones and memories Love and blood tear senses away

8. Ercam Taner oğluyla psde Naruto ship. oyunu oynadı neydi şu son çıkan ultima stormudur nedir şuan devam ediyorlar saat 04:01 http://www.twitch.tv/mavipasta

1. aizen-

aizen-

storm 4 yeni çıktı dün gosu oynadı güzel yapmışlar yani işte :D

9. Burun ameliyatı ne kadar gıcık bir şeymiş lan 1 hafta boyunca ağızdan soluyacağım yemekte yiyemiyorum..

10. Burun ameliyatı ne kadar gıcık bir şeymiş lan 1 hafta boyunca ağızdan soluyacağım yemekte yiyemiyorum..

11. One piece'deki skypiea arc dikkat çekici tartışmak istiyorum bitirince çünkü bir kaç kere eleştiri ve farkı konularla ilgili durum yazıp tekrar tekrar sildim sonunu görmeden,erkenden bir şey yazmak doğru olmayacak gibi 159. bölümden devam ( Bleachsizlik insana op izlettiriyor Titeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! )

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Luluna

Luluna

Napalım biz birbirimize diş geçircek yer ve mekan kolluyoruz bilinç altına işlemiş :P Hep senin yüzünden böyle olduk bak melek gibi aplaydım ben ya!! U_U

Zaten ne shounen tartışcam, ben genel olarak seinenciyim U_U Meydanı OP tartışmasına bırakıyorum ve gidiyorum~~

3. LeornKayn

LeornKayn

Bleach benim için ayrı yerdedir.Op istediği kadar zorlasın geçemez bleachla olan bağlarım farklı yerlere uzanıyor.Mangasını okuduğum tek anime bleach ama objektif olarak şunu söyleyebilirim 159 bölümdür Op'i hayranlarına istediğini vermekten çekinmiyor bleach'in aksine mangasını hiç okumadım belki güncele geldiğimde kendisi okutturacak kadar sarar beni...Şuan ön yargılarla yaklaştığım halde sevdim ama kalkıp bleach'ten iyi diyemem ama bleach içinse op'den iyi diyemem bir bleac...

4. LeornKayn

LeornKayn

...bir bleach fanı olmama rağmen.

12. Ünili olmanın iyi yanı burada şimdi karne muhabbeti dönüyor ya benim zerre umurumda değil bir tabi hazırlık okuyorum finaller bana koymuyor sonuçta isteğe bağlı kalmak yok bunun tadını çıkaracağım :D

1. Mileydi

Mileydi

Üni li oldum diye hava mı atıyorsun bak hava böyle atılır ne karne derdi ne vize final derdi ne patron dırdırım var ohh yan gel yat :D

2. Mileydi

Mileydi

Hem seni seneye göreceğiz Leo bey şimdi bile uğradığın sayılı gerçek ünili olunca ne olacak bakalım zaten Ankara ya da gelmedin :/

3. LeornKayn

LeornKayn

Seneye kadar tadını çıkarmak istiyorum çünkü seneye o finaller gerçek finaller olacak :D

13. Game of Thrones'in oyunuda dizi kadar kanser illa onursuz mu olalım illa yalakalık mı yapalım bunu mu istiyorsunuz sayın senaristler delirtti beni kesin bütün ailenin ölümüne sebep veren bir player olacağım gerçi bende de hata var sıkıntılı vakitlerde dayılık taslıyorum millete neyse Buzdan Demire sonumuz kötü :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sciathán

Sciathán

Ben White Walkers olucam

3. LeornKayn

LeornKayn

Dimi baktın hepsi bir cins bari white walkers olup milleti keseriz kendi içlerinde entrikada yok onların ...

4. Sciathán
  14. Sizce de önünden geçen adama çok manidar bakmamış mı ? http://i.imgur.com/TIs3uBq.gif

15. Alan Rickman (Severus Snape) ölmüş ya üzüldüm abi harry potter serisi çocukluğundan beri takip eden ben için önemli bir karakteri canlandırmıştı adam ilk başta gözümüzü korkutup sert bir öğretmen imajı çizsede serinin sonlarında için açtığında bize ne kadar adam gibi adam olduğunu görmüştük karakterin...Benim için iki kişi birden ölmüş oldu böylelikle biri Alan diğeri Severus...

1. Kadir-

Kadir-

Hadi ya çok üzüldüm şimdi :(

16. Ne güzel bir şey len o yaşta kurdukları dostluk gerçi pek takılmıyorlar eskisi gibi ama yinede hoş -Harry Potter Seçmeleri- harbi yeteneklilermiş taktir ettim.. http://onedio.com/haber/harry-potter-filminin-rol-secmelerinde-cekilen-videolar-yayinlandi-637838

17. Epica ne güzel yapmış len böyle japon asya ezgileriyle https://www.youtube.com/watch?v=5CTWdJr6oOQ
  18. LeornKayn

Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler

Mangaka-ne yapalım oğlum hikayeye şaşırtıcı bir şey lazım karaktere power up yemiyorlar artık -asistan masa üstünde duran çizimlere bakar "Şu kız aslında kız olmasın erkek olsun , fanlar bunun üzerine yaklaşık 50 sayfa yorum çakar biraz popülerlik kasarız sensei- -3 bölüm oyalar bu çeliş ki onları- Ardından bunlar oluşmuş :D Bazılarına bakıyorum da kız denilecek bir şey bulamıyorum diğerlerinde de erkek diyecek bir şey bulamıyorum.
  19. Allen Walker , Sasuke ile İchigo'nun arkadaşım olmasını Erza Scarlet'in düşmanım olmasını isterdim.
  20. Hangi animelere ait oldukları hakkında fikrim yok olsaydı etkilerdi. Hoş duruyorlar. A-9 İ-7
  21. Şİmdi, eski çağda Norveç ve Danimarka semalarında dolandıktan sonra bir yere oturup kamp yaptığımız sırada Pagan şamanımızın şöyle bir şey söylediğini hayal etsene. Yarın ki savaşta çoşarım oğlum ben Valhala'ya giderim valla. Kadının sesi gerçek iyi.Açıkçası orta asya ezgisinide andırıyor arada sonuç olarak vaktinde bizimda paganlık vakitlerimiz şamanlarımız olmuş. İkiside aynı şarkı ama farklılar dinleyince anlayacaksınız :)
  22. İchigo , Ulqiorra , Oga tatsumi , Juvia lockser, Temari , Luffy, aralarında ne kadar gidip gelsem de Allen Walker demek istiyorum karakter olarak düşünce yapısı olarak bana yakın düşünüyordu.Tanışmak isterdim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.