Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gintama'ya güle bilmek için karakterlerini tanımak ve kafasına alışmak lazım.ben bu duruma gelebilmek için 40 bölüm acı çektim ama artık oldum.

2. Şu Luffyi öldürmek yerine kendi haline bırakırım ben büyük ihtimal doğal seleksiyona kurban giderdi ama adam çok şanslı ya zehirleniyor olmadık yerden yardım alıyor.Tam ölecek geliyor başka biri kurtarıyor 

3. Disney bunu hep yapıyor ve bizde hep severek izliyoruz ve kanıyoruz salak mıyız neyiz biz ? .. çoğu filmlerinin 2-3'lemesinde eğer daha öncesinde aşk hikayesi yoksa olaya hep bir aşk hikayesi dahil ediyorlar...bkz buz devri, çılgın hırsız vs vs sanırım disney için 2 ve 3 sayısı aşk sayısı..alıştık artık ama olsun diyorum en sevdiğim serilerdendir..Ve genelde aşk olan serinin devamlarında çocuklara değinilir büyük ihtimal,'Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4' eğer gelirse yani yaparlarsa bizim bu iki çifte kumrunun doğan yavruları üzerinden işlenen bir hikaye olacaktır. Bunları aşağıdaki fragmandan dolayı yazdım.Söz animeciyiz :D bir kere bile şu forumda sanırsam bir anime filmi için fragman paylaşmadım gerçi 6-7 aydır anime bile izlemiyorum en son koe no katachi izledim.

Spoiler

https://www.youtube.com/watch?v=naW9U8MiUY0

1. Barış

Barış

önümüzdeki anime sezonu baya iyi görünüyor. uzun zamandır bu kadar güzel animenin bir arada olduğu sezon görmemiştim. 

2. LeornKayn

LeornKayn

AŞK MEŞK DÖVÜŞ KAVGA KAN bunları çıkarınca pek konu kalmıyor kalsa da işlenmeleri zor.Şu açıdan zor ilgiyi sürekli konuda tutamıyorsun sıkıcı bir hikaye çıkabiliyor ortaya.

Ayrıca 25. kare bilinçaltı mesaj olayı dünyanın en büyük saçmalığı  tom ve jerry, ağaçkakan woodie, casper, buggs bunny, duffy duck, tazmanya canavarı, pokemon, beyblade, bu böyle gider güncellerden gumball, adventure time, regular showu izlemiş biri olarak şunu söyleyim ki günceller iyi örnek değiller çünkü onları küçükken izlemedim,bu saydıklarımın çoğunda sübliminal mesaj var deniyor gerçi çoğu Amerika yapımı sübliminal lafları genelde disney için konuşuluyor onlarında oyuncak hikayesi ve aslan kral gibi filmlerini izlemiştim çocukken ben herhangi bir şekilde bilinçaltımı şekillendirdiklerini düşünmüyorum özelliklede kastedilen sübliminal anlamında bir insan geri zekalı ve cahilse ise yönlendirilir bilinci kullanılır ben bunu düşünüyorum.Kısaca bilinçaltı yönetimi iyi bir eğitim görmüş bireyi şekillendiremez.Çocukların enes baturlar izlemesi yerine buggs bunny izlemesini tercih ederim.

Çocukların akıllı telefondaki hareketlerinin yanlış olduğunu düşünmene ve onları eğitemeyen ailelere karşı düşünceni destekliyorum.

Bilinçli ve akıllı insan ortadoğu ülkelerinde açlığının çekildiği bir şeydir ve delicesine lazımdır.

Ve yakın gelecekte gözüken durum şudur ki Dünya eğer herhangi büyük bir hareket veya eylem olmazsa veya dünyanın durumunu düzeltecek bir teknolojik gelişim olmazsa çöp yığınına dönecek Mars'ta hayat kurma çabalarından biride bu yani insanoğlu ip üzerinde yaşıyor bugün veya yarın patlayacak olan bir yellowstone var faaliyette olan bir yanardağ ve patlarsa yaşam silinme durumuna gelecek.Ben isterdim ki yol ve köprüler yapmak yerine Mars projesine katılım gösterilelim çünkü oranın kuruluş amacı belli, dünyayı çok hunharca kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz ve avrupa ve amerika bir kaç senin sonrasında neler olacağını biliyor o yüzden bu adımları atıyorlar.Petrol biteceği için petrollu araba üretimine son ve petrol yatırımlarına son veren isveç bunu öngürdüğü için yapıyor.Mars'a yaşamıda aynı sebepten ötürü yapmaya başladılar dünyanın sonunu öngördüler.Gerçi bu olayları biz göremeyecez şuana bakarak bunları diyebiliyoruz ileride ne olur bilinmez belki büyük bir teknolojik patlama yaşar ve dünyayı kontrol altına alıcak güce geliriz belli olmaz.

Kusura bakılacak bir şey yok.Kafanı kurcalayan bir çok düşünceyi yazıya dökmüşün bunda bir sıkıntı yok.Haklık bir durumda yok bana göre.

4. Böbreklerimde taş çıktı,onları düşürmekle uğraşıyorum.Millet Aizeni , Madarayı tahtan düşürmeye çalışır.Benim düşürmeye çalıştığım şeye bak.Zalim dünya...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Geçmiş olsun, böbrek taşları zorlu bir rakip... 

3. LeornKayn

LeornKayn

Arigato minnaa...

5. Dolar mı ? Dolar daha dün arkadaşa aga 3.8lik dolar 2 gündür 4.024 den kapanıyor diyordum ki ben hiç sevmem döviz olaylarını düşün beni bile korkusundan takip ettirir hale getirmişt ki  A:DAS:DAS 4.1 olmuş aSD:SA:AS güzel güzel 2020 de 10 tlik bir dolarımız olur belkide 14 lük olur nereden bilelim.Gençlere tavsiye yurt dışında iş bulabileceğiniz bir iş okuyun ve yabancı dil öğrenin yoksa yurt dışında 300-400 dolarlık alt kesim bilgisayarını 5 bin tlye almak zorunda kalabilirsiniz.

6. Isao Takahata için diyeceğim tek şey erkekler hayalleriyle ölürler.

Spoiler

7. Rito'nun içinde bir bleach fanı var.

Spoiler

byakuya_senbonzakura_kageyoshi_by_cyberr

QapPb7bVeXMI16Co_BU-2wzLik-aRN4IBpvr1K9K

DYqXaCJXkAE1Dys.jpg

8. Ne zamandır anime,film,dizi izlemiyorum izleme düzeninden kopunca geri dönmesi bir asır alıyor.:falling-asleep-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ne vereyim abime :P saiki kusuo no ψ-nan veya Yondemasu yo, Azazel-san. TV falan izlede neşen yerine gelsin.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

2. LeornKayn

LeornKayn

İzlenecek serilerim var çok şükür ama izlenmemiş olmaları kötü...iyi bari takagi-san bilmem ne bilmem ne animesini önermedin mutluyum.

9. Naruto'nun gösterilmeyen gizli bölümünden bir kesit Madara devasa planının arkasındaki gücü ortaya çıkarıyor.:angel2-onion-head-emoticon:

Spoiler

1. LeornKayn

LeornKayn

Madara'nın gizli planını açığa vurduk diye ağlamana gerek yok.

Spoiler

:tuzkistrokeplz::tuzkistrokeplz::tuzkistrokeplz::tuzkistrokeplz:

10. Bleach nasıl benim için en iyi anime ise , en iyi dizide Spartacus idir.Küçüklüğümden beri adını bilir ve özgürlük savaşına hayranlıkla bakardım.Dizisi neden çekilmiyor diye sorardım büyürken hep kendime sonra derdim ki ben çekerim o zaman ama bana gerek kalmadan :) 2010 başlanıldığı seriye çok kaliteli bir dizi yapıldı.Bunu neden yazıyorum çünkü gece gece Andy Whitfield geldi aklıma R.İ.P Andy...

Spoiler

11. Hahaha gece gece güldürdü :D 

hadi arap şeyhleri bunu da açıklayın 

12. Bak bu çizgi film beni tam sardığında yeni bölümlerinin gelmesi kesilmişti çok iyi gidiyordu şu siyah saçlı asyalı kızın babası Kod evreniyle ilgili çok şey bilen gizli bir elemandı öldü biliniyordu ama yanında bir çok sırda götürdü bu ortadan kayboluşu o virüslerin kodlarla evrene ne yapmak istediğini bilen tek kişiydi galiba eskileri anıyorum iyice yaşlandım.Başka bir nostalji animasyon kısmında görüşmek üzere 

Spoiler

13. Spoiler

Beklediğimden iyi bir anime çıktı çok övülen bu animeyi bu sonbahar bitirmiş biri olarak baya beğendim.Her ne kadar ön yargı ile yaklaşsam da çünkü daha önce övülen animeler ile yaşadığım tecrübeler bana sadece ecchisi için övülüyor diye beklenti yarattı ama echisini çok güzel yedirmişler seriye dozunda diyebilirim bölümün yarısını kaplamıyor.Benden 10 üzerinden 8 aldı bu anime.

2. Barış

Barış

aaaaaaaaa sen harbiden ön yargının kurbanı olmuşsun. böyle bi düşüncen olduğunu bilseydim hemen belirtirdim. ikinci sezonu ne zaman geliyor diye ara ara kontrol ettiğim serilerdendir. 2. sezonu çıksın diye bekliyorsam o seride bişey vardır :D ama hak veriyorum ecchi olupta beş para etmez boş anime çok fazla var. 
      moe'si katlanılır derecedeydi bence.

3. Gallardo

Gallardo

Ben 6. (yoksa 8 miydi) bölümden sonrasını izlememiştim ama şimdi yeniden listeye aldım. Bir şans daha vereyim.

4. Barış

Barış

ilk başta amaçsız dolaşıyorlar etrafta. sonradan bi hedef belirleyip o yolda ilerledikleri zaman seri başka bi şekle bürünüyor. konu ortaya çıkmış oluyor o yüzden takip etmesi çok güzel. ama kaç sene oldu hala çıkmadı ikinci sezon neyi bekliyorlar anlamış değilim. 

14. Yaşlanmanın en güzel yanı artık seni hiçbir şeyin şaşırtmıyor olması :) Yürüyen Şatoyu izleyen ile izlemeyen bu cümleyi iki farklı şekilde anlar :) Bu arada şu eseri bırakayım şuraya dinleyip kendinize gelin.

Spoiler

15. Spoiler

Şu şöyle eski güzel anların hatırına dursun burda...kaç yıl oldu acaba bu seriyi izleyip beynimi yakmamdan beri sanırım 2013 yılıydı.

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben bu animeyle başladım yaaa. hgg :onion_yep_by_7anime7drawer7:

16. Spoiler

Eğlenceli bir çalışma olmuş kakashi güzel fark ediyor tam bir ninca.

17. hahaha yabancılar duyar kasarken vol 3 , siyahi bir powerpuff girlimiz oldu hadi hayırlısı adı ne olacak acaba ..

Spoiler

powerpuff-girls.jpg

18. üye doğum günleri 2004 kadar çekilmiş hahahaa giderek forumun abisi oluşumuna yol alıyorum 2-3 sene sonra leorn ni-san diyecekler bana:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. sadece okan
    3. LeornKayn

LeornKayn

@mileydi oneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee-san :bye2-onion-head-emoticon:

4. Mileydi

Mileydi

@LeornKayn, ablan kurban olsun sana :loveloveplz:

19. İlginç bilgilerde bugün ben bu Lammy gibi gülüyorum erkek versiyonu bölümü izleyip görünce oha aynı benim gibi gülüyor :cruch-onion-head-emoticon: demiştim.

Spoiler

1. sadece okan
    2. LeornKayn

LeornKayn

hahahahah ...yes:feellikeasirplz:

3. LeornKayn

LeornKayn

neyse aramızda kaldı bu itiraf :D

20.  Yalnız bu fazla iyi değil mi sizce de anime olsa ne güzel olurdu.

21. Abi bu fairy tailin tartatoros arcı ne kadar çekilmez bir arc ya yeter ya , yeter bıktım tentakıl ile pozisyona giren lucy erza görmekten hatta natsu bile tentakıla maruz kaldı tamam anladık seviyorsun fan service'yi de bir salda savaşsın ya yahu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

1. LeornKayn

LeornKayn

tentakıl arc olsa ismi daha anlamlı olurdu.

22. Spoiler

Misal bende bunu genç öğrenenlerdenim dışaradan güzel duruyor umarım içeriği iyidir de şu "cumali ceber" vakasında yaşadığı gerilemeyi az buçuk toparlar Türk sineması ve bu arada , https://twitter.com/chabyhan?lang=tr da filmde rol alıcakmış tanıyan tanır :D film hakkında bir kaç yorumu var tiwitlerinde.umarım güzel bir şey çıkar ortaya

23. koe no katachi 10 üzerinden 7 lik bir anime olmuş özellikle genç kesimin seveceği bir anime yazarın ters köşeleri çok iyi birde yer yüzünde nishamaya kadar iyi kalpli bir kadın olamaz yazarın hayalindeki kadın figürüne saygı duydum.Umarım son sözlerim başıma bela açmaz :D femenist var mı aramızda ?

2. Amygirl

Amygirl

Madem talep var :D 

bunda arka planda ıslık şeklindeki ses

3. Kaxell

Kaxell

koe no katachi çıktı mı :O

4. sShoguNn

sShoguNn

Bitek benim istemem yetmedi :sad__sad__onion_by_elcerbero:

24. Pc yi asusa temizleyip çıkan tuşları düzeltsinler diye verdim , iyi güzel temizleyip yeni klavye yapmışlar ki ne kadar adam gibi kapatamamış olsada sıkıntı değil ben hallettim çıtçıt kısmını fakat adam format atmış pcye bütün oyun arşivi gitmiş hadi oyunları yine indiririm ama orjinal win 10 vardı yahu onda beleş dönemde geçtiğim üzdün asus.

2. sadece okan

sadece okan

ben 3 senedir laptopumu kendim temizliyorum senede 1 kere macunlarını yenileyip fanı temizliyorum :D servise 1 kere gönderdim ekran menteşesi kırık gönderdiler :D bana kırık yolladınız diye geri gönderdim dediler kullanıcı hatası kjqbeqe sonra hiç göndermedim zaten kendim hallettim :D 

3. sShoguNn

sShoguNn

@sadece okan okuyunca bile öfkeleniyor insan ya :ffffuuuplz:

4. LeornKayn

LeornKayn

Temizliği bende yaparım gibi q-w tuşları yerinden çıkıyordu benim anlamadığım olay abi format genelde "c" atılır sen neden "D" de format atıyorsun,şüphelendim ben baya acaba içindeki oyunları görünce harddiski kendime mi aldı yoksa klavyeyi değiştirirken harddiske zarar verdi de değiştirdi mi anlamıyorum.Müşteri hizmetleri biz uyarı yaptık yedek alacaktınız diyor her ürüne bu işlemi yapıyoruz güvenlik açısından diyor yahu ? adam içine girip dosyalarda dolaşsa sonra format atsa ne güvenliği? saçma sapan iş tekrar yollayacam.Umarım değiştirirler ekranı. ayın 18 de de garantisi bitiyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.