Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Naruto'nun Hollywood yapımı filmi geliyormuş korksam mı sevinsen mi bilemedim malum eski uyarlamalar ortada özellikle de The Last Airbender olayı en iyi örnek ancak yönetmen farklı tabi belki daha iyi yapabilir animefastica da tam olarak anlayamasam da sanırım Maşaşi kişimato da olayın içinde yönetmen ve senaryoya etkide bulunur çok kötü bir şey olmaz diye umuyorum ve olayı buradan bir zaman Bleach Hollywood filmi olacak denilen habere bağlıyorum üzdün bizi bleach bitirmeyecektiniz o animeyi popüler kalıcaktınız parasız kalmayacaktınız :/

2. Bu ne lan aSDsadasda

3.     şu güzelim seriye kıyarken elleriniz mi hiç mi kanamadı ulan Shounen Jump ve Tite-sensei

1. sadece okan

sadece okan

nasıl daha kötü final yapılabilirdi bunun üstünde baya düşünmüşler

4. Oha len One Piece'in mangasının son sayısında neler olmuş öyle spoiler yedim ama yemekte istedim açıkçası yediğimide değdi :D anime çok geride beaaaa bekleyemedim.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Animeden geliyorum.

3. Red-King

Red-King

Manga takibi yok mu? Takip ettiğini düşünüyordum oysa ki. Herhalde TOEİ 'nin hareketli rezaletini izlemek daha iyi geliyor...

4. LeornKayn

LeornKayn

Toei harbi rezalet...hoşuma gitmiyor > ok tuşu çok iş yapıyor :D

5. Şu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum az tartışıp sohbet edelim 

:embarrassed2-onion-head-emoticon:

6. Bu Onepiece güncel bölümdeki vilian hayvan jack ne kadar angut biri ya

2. quincy

quincy

Doğum günü kutlu olsun leo-san biraz-cık- geç kalmış olabilirim :d

7. Nabıyosun RİTTTTTTTTTOOOOOOO ya ben zaten oyunda en pahalı ücret olarak Ay savaşçısı  Lux'a vermiştim de şimdi ben bu seriyi almak için 1 yıl bekliyeceğim sanırsam param yok bu aralar böyle sağ sola atıcak :) efsane olmuş ama zaten Jinx'te tek başına 27tllik bir kostüm :) 

8. Buram buram kalite kokuyor şu Bleach ile Naruto'ya yapılan Soundtracklar efsane ya diğer büyük seri Op'un soundtrack konusunda fakir ve kötü olması harbi üzücü , Fairy Tail soundtracklarınıda unutmamak lazım bu son bölümleri izlemedim ama bu soundtrack cidden ateş etmiş bea bekliyorum izleyecğim zamanı gerçi biliyorumda olacakarı spoiler alıp ve yediğimden :D ama izlemesi güzel olacak .... abimle beraber N.Sp'de 45. bölümdeyim yoksa baştan beraber başlamamış olsak kaldığım Gai'li bölümden devam ederdim.... https://www.youtube.com/watch?v=g37EBBXqWvk

9. LQ0Db0.jpg hayat Xue'ye tepik atarken saDF:GHJKJ

10. lucy heartfilia herhangi bir ülkede bir gündelik program yapsa sanırsam adı... Lucy ile bugün ne giymesem olurdu :D

1. Red-King

Red-King

Çok iyi ya :1f602:

11. Kafffiii Grin tiiiii kaffiii grin tii aSD:FGHJK

12. Fairy Tail 2. Sezonda Erza ile Natsu arasındaki o mahlum banyo sahnesini değişitirip giyinik vermişler :D oğlum siz değilmisiniz  Lucy'e her bölüm ne giydirmesek diye yırtınanlar niye böyle bir şey yaptılar daha sezonun başında Lucy freeeeedoooom diye etrafta dolanıyordu garip orjinallikten çıkan seriler gözümde eksi puan alıyor.

2. LeornKayn

LeornKayn

ben genelde bir seri bitmediyse mangasına geçmiyorum animasyon izlemesi daha keyif veriyor...izlediklerim arasında Bleachi manga olarak okudum misal , Fairy tailin animesini bitirdiğimde de belirli sayı okuyup tekrar başlayacağını duyunca bırakmıştım...Ben animeyi yine izlerim ama bölümlere göz atarım bu saatten sonra mangalarda.

3. Heimatlos

Heimatlos

ben zaten manga okumam ama animede neden mangadaki sahneler kesilir anlamış değilim

4. Heimatlos

Heimatlos

olsun ben orijinalini izlemek istiyorum niye kırpıyorlar kırpmasınlar geç saatde yayınlasınlar :D 

13. Fairy taile kaldığım yerden devam ederken bakayım loncaya giren çıkan var mı diye fairywikide dolaşıyorum natsundan güzel spoiler yiyince dayanamayıp natsu vs mahlum kişinin savaşını açıp okudum gerçekten güzel kurgulanmış hikaye :D güzel spoiler yediğime göre artık uyuyabilirim 4:50 de :D

14. Tr'de ne zaman biri tanımadığı birine maaşını sorsa eğer bu kişi böyle ev sahibi ve iş yerinde belli bir konumda adamsa veya böyle twicht tv' gibi tv ya da net kanalında izleniyorsa maaşını saklıyor...sanırım alanlarına tanımadığı bir rakip istemiyorlar ki güzel kazançları ellerinden gitmesin...1 keresinde ben iyi para kazanıyorum demişti arkadaşımın arkadaşı sanada öneririm dedi o ara bana baktı tam parasını söyleyecekken dedi sonra konuşuruz...Tr'de bu olayı prensip meselesi diye geçiren de var bana kalırsa bu olayı prensibe vurmak salakça gençleri yönlendirmek yerine belediyecilik yapan güzel bir orta gelir üstü kesime sahibiz...benim bu konuda görüşüm böyle bana kalırsa iyi para kazanıyorlar bunu bilerek gizli tutuyorlar ki daha yetenekli biri gelip yerini almasın.

1. Perfectum

Perfectum

Öyle tabi ki de. Herkes yükselme peşinde ve rakipleri de olsun istemez kimse. Bu kapitalist dünyanın çarkları böyle dönüyor. Kapitalizm bir anlamda gerekli olsa da kötü yanları da böyle aksettiriyor işte "rekabet".

15. Hajime no İppo'nun acele bir final yapmamış seri olmasının tek nedeni shounen jump denen hödük şirketin altında yayınlanmayış oluşudur...Bu arada Volg seride en saygı duyduğum adam ne Sendo ne Date ne Takamura Ne Miyata Ne ippo Volg bir harika dostum :)

16. Bu seri harcandı biliyon mu sayın izleyen :(:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

17. Yaptığı işle sergilediği davranışın yada sergilediği davranışların öbür davranışlarıyla çelişmesi yada yaptığı davranış ile savunduğu değer görüşü bir biriyle çelişen bir insanın başka birine bu çeliştiği konular hakkında ders verir nitelikte konuşup bak ben böyle bir insanım işte gördün müüüğüğüüğü haklıyım ben bak ben ne kadar kaliteli bir değeri savunuyorum...demesine tek katlanamayan insan ben değilimdir umarım...Düşünceleriniz nedir azınlık üyeler bir şey yazı verin merak ettim sizce bu tarz bir insan her daim haklı mıdır o savunduğu şeyde çünkü her zaman haklı gibi davranıyorlar.Garip bir konu...

1. jans09

jans09

İnsanlar uzmanı olduğu konularda bile yanılabiliyor. Kimse savunduğu her şeyde haklı olamaz ki!? Nasıl olabilir? Kimse kimseye benzemek ya da herkes aynı şekilde düşünmek zorunda değil. Bu yüzden çeşit çeşit insan yaşıyor dünyada...

18.  şu efsane parçayı da şuraya bırakayım ... Op eksik yönleri de bu ya çok fakir buluyorum soundtrack yönünden.

19. En sevdiğim seriyi böyle bitirip beni boşluksuz bir hüznün içinde bugta bıraktınız ya Shounen Jump senin ben..... ayrıca seninde Tite hayranlarını hiçe sayıp şu güzelim evren, karakterleri dergiyi zorlayıp ben 60-40 sayfalık final yapacam demediğin seninde...........................................................................!!!dip not şuan evde nefret tohumları saçıyorum küfürler ediyorum buraya da sıçramasın sakinleşemem ben büyük ihtimal uzun süre...

2. LeornKayn

LeornKayn

Bleach'in Naruto gaiden gibi sonrasını anlatan ufak hikayesi çıksada kurtarmaz ki şimdi sıkıntı orada...neyse uzatmayacağım sonu gelmeyecek yoksa bu sinirin...

3. jans09

jans09

Yabancı forumlarda Bleach manganın hayranlarının ısrarları sonucu bir şekilde geri gelmesinden bahsediliyor. Umarın öyle olur. Çocukların üzerinden devam etse bile olur diyenler var hatta. Kimisi de madem mangada anlatmadınız olanın hepsini o kısımları film yapın diyor. Ama Jump animeden para kazanmayacağı tüm kazancın Stüdyo Pierrot'a gideceği gerekçesi ile animeleştirme haklarını vermiomuş. Kısacası herkes senin gibi... Dünya karıştı resmen!!!

4. LeornKayn

LeornKayn

Ya ben şuan var ya bir şirketin başkanı filan olsam gündem olurdum Jump'a giydirmekten nefret ediyorum şu japonların salak saçma prensiplerinden köleleştirme ve deli düzen aşklarından...Ki Bleach devam etse Naruto kadar kazanç sağlardı en son bleach tekrar bölümleri reytinge girmişti haber olmuştu yaaaaaaaaa deli oluyorum belzehubda izlerken böyle saçma sebepten erken final verdirtmişti yok neymiş eskisi kadar okunmuyormuş batacan mı lan jump batacan mı? D-gray man mangakasını sürüm sürüm köşelerde süründürdünüz kadına mangayı devam ettirmediniz üstüne haklarınıda vermendiniz başka bir yerde yapsın diye en sonunda bir şekilde nasıl oldu bilmiyorum tekrar çizmeye başladı...Shounen Jump'un ağır haterıyım bundan böyle ya Belzehub zorunlu finali  Naruto' (en azından vakit tanıdılar bleach gibi olmadı ) ve bu bakumandaki o S.Jump yönetimini anlattıklarından beri kılım sana Jump

20. Orochimaru'nun fanları var anladık varda adam kötü bea neden yaşatırsınız şu adamı Saske Nardo adam kötülüğün dibi hadi Jiraya Tsunade duygusal açıdan bağlılar adama çok fazla ama Saske Nardo'nun başına bin bir türlü sıkıntı getiren Saske'yi şuan ki soğuk kişiliğine sokan eleman bu ve hala seri bittiği halde sağda solda layley lom yapıyor ya.

2. LeornKayn

LeornKayn

Bende Naruto 36. Bölümdeyim baştan izliyorum tekrar abimle beraber ona izletirken bende izliyorum unutmuştum Orochiyi tekrar görünce en başından beri yaptıklarını bu adam cidden öldürülmeliydi bir şekilde dedim de adamı kimse takmamaya başladı nedense ne Naruto ne Saske ne Anko tıtrt.

3. LeornKayn

LeornKayn

Fanları var hemde fazla ben forumda görüyordum Orochi reis yazanları vaktinde Bleachteki Aizen gibi adam baya fan toplamıştır kötü olmasına rağmen zekası ve sinsiliği ile Naruto'nun en kaliteli kötüsüdür yalnız ne Madara ne karanlık Sasuke ne Akatsuki onun kadar tehlikeli değillerdi ondan jutsu olarak yeteneklilerdi ama sinsilik ve zekaları onun kadar iyi değildi.Haliyle bu da hayranlık sebebi oluyor.

4. ayanatsume

ayanatsume

Bende karizmatik bulduğum kötüleri severim ama Orochimaru'yu sevemem ya olmaz yani. Tabi herkesin hayatına kimse de karışamaz şimdi seviyorlardır saygı duyarım :D Evet bazen Kishimato'nun işine akıl sır ermiyor. Ölmemesi gereken karakterleri bir çırpıda harcarken Orochimaru gibi öldürülmesi gereken karakterleri ısrarla yaşatıyor hatta Naruto'lara dost bile yapıyor. İlginç yani.

21. Bu Japonya'da ünlü biri rahatsızlanınca işte bir müzik grubu üyesi sonra seslendirme sanatçısı sonra mangaka animetör senarist vs vs neden sağlık olayı hakkı gerçekleri değilde teorileri okumak zorunda kalıyoruz neyi sır gibi saklıyor abi anlamadım ya kafayı yiyeceğim.İşte rahatsızlandı ara verdi başka bilgi yok ne demek ya ? Sağlık sorunları nedeniyle grup dağıldı (hala yaşıyor) ama hala ne sağlık sorunu olduğu hakkında bilgi yok hoşlarına mı ? gidiyor hayranların teoriler öğretmesi.

1. jans09

jans09

mümkündür :angry-cute-cat-emoticon:

22. Naruto'ya tekrardan başladım abimle beraber izliyorum.İzlerken duygulandım, Naruto'nun ne kadar büyüdüğünü fark ettim o ilk bölümlerdeki hınzır Naruto'yu,daha mantıklı hırsa ve intikam duygusuna yenik düşmemiş Sasuke'yi görünce dedim vay be potansiyele gel eski halinin sonra kezbanlıktan olgun insanlığa koşmuş Sakura'yı fark ettim.Kakashinin yumuşayışını çok iyi animeydin be Naruto.

1. sadece okan

sadece okan

sonra %50 filler olduğunu hatırladım ve fikirlerim bir anda değişti

23. Bu 70'ler soul yıllara bir hayranlığım olduğu doğrudur. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

O yılların Psychedelic şarkıları çok iyi. 90'larında euro dance, trance ve pop şarkıları akar.

24. Rihannadan böyle bir şey isteceğim aklıma gelmezdi ya ne olur yeni bir popüler single çıkarsın abi her yer de şu wor k work müdür nedir iğrençliğini duymaktan kusma noktasına geldim valla billa bu şarkının sözleri melodisi olsun içimi kaldırıyor artık yeter ya.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.