Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Efsaneler gerçektir.

1. Heimatlos

Heimatlos

o ney öyle mahşerin 4 atlısı gibi :D başlığa bakınca bir an voltran çıkacak sandım :D hepsine saygılar selamlar :D

2. Microsoft'un tek elcilik yapmak istenildiği konuşuluyor.Windows ile Steam adlı oyun alım satıp oynama vs bir çok şeye yarayan programın içindeki her oyunu bozacak şekilde uptade atıcaklarmış yavaş yavaş win10'a bunun amacı olarak yazılım benim,benim yazılımıma sahip pcler benden alsınlar oyunu düşüncesi diyorlar.

1. Heimatlos

Heimatlos

doyasıya severler öyle işi :D

2. Heimatlos

Heimatlos

konsola u donusunden daha sert bir donus olur 

3. Video America f**k yeah diyor ama benim kulaklarım Weekly Shounen jump f**k yeah diye duyuyor geri kalan yerleride Yoshihisa Heishi f**k yeah ile dolduruyorum tadından yenmiyor.Umarım o cimri poponla birlikte batar şirketin Yoshihisa

4. Forumdaki itibar seviyeme 0-100 puan verin bakayım neler olacak heydiii ^-^

1. LeornKayn

LeornKayn

İtibar kazanmak için tatlı surat bile yaptım.Tamam anladık itibarsızız :D

5. Şair burada "Biz yıldızların çocuklarıyız,Aydınlık uzun bir geçmiş,Işık bizimle,Ve yine de yalnız" diyor 

6. Spoiler

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ben hala sokağa çıkan halkın tamamen doğru bir şey yaptığını düşünmüyorum eğer erlerde işin içinde destekçi olsaydı ve olayın içinde olsalardı çok daha kötü bir katliam görebilirdik ki Allah'tan değildiler ve bir çoğu halkı görünce teslim oldu.

1. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Aynen abi onlar bizim askerimiz çoğunun haberi yoktu bile emir verildi adamlar yaptı askerler sonuçta ki haberleri yoktu. Köprüden atmak boğazını kesmek nedir 

7. Şuan leblebiler elimde ülkeyi takip ediyorum anime sektörüne bir şey olmasa bari :P bakalım ne çıkacak işin altından...İstanbul'daki arkadaşların Allah yardımcısı olsun her ne kadar bir şey olacağını sanmasam da iyi dilek iyidir.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Heimatlos

Heimatlos

amma yazmışsın ha :D ayrıca benim lafımı çalmışsın o beyin klavuz olayini :D birde öźüŕ dilerim ben  son yazdığın cümleyi görmemişim birde çok olaylar gördüm asabım bozuktu ondan biraz sert yazmisim 

3. LeornKayn

LeornKayn

Sonuç olarak erdem gösterdin.Benim tek hatam erken kanılara varmak oldu.Ülkenin başından o kadar saçma olaylar geçti ki böyle şeyler görünce inanasım gelmiyor bir olay çıkacağına çünkü biz genelde önlem almadan yaşanan olaylara tanıklık ediyoruz.Gelecek için hayırlısı ama beni çok rahatsız ve huzursuz etti bu olay.

4. Heimatlos

Heimatlos

yanlisimizda ozur dileriz ne olacak ki :D ben dunden beri ayaktayim.Ben hala huzursuzum Allah sonumuzu hayretsin

8. Acun bıraksın O ses mo sesi sürvaviora'yı bunu getirsin bu formatı getirsin diyeceğim bizden kim robotlar yapacak böyle yaw yalnız acayip eğlenceli...

9. Portekiz ilk golü attığında sanırsam bir yabancı takım için ilkez gol diye bağırdım...fransızlar Güve'yi aldı mutluyum.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aynen bende sevmiyorum Fransa'yı

2. Eolo-sama

Eolo-sama

Biz de bütün semt bağırdık galiba "gooool" diye. Başta kimseyi tutmuyordum ama Ronaldo'ya yapılan faulden sonra bir de adamın gözyaşlarını görünce Portekiz'i tutmaya başladım. İyi oldu kazandıkları :) O değil de senenin şampiyonları Portekiz, Şili, Leicester City ve Beşiktaş. Ne değişik sene oldu yahu.

3. Heimatlos

Heimatlos

Fransızlar almalıydı kupayı ... şaka şaka Fransızlar kupayı almasında kim alırsa alsın :D ama gönül bir Gallerli final maçı izlemek istiyordu olmadı malesef .

10. Yawch bey ne yapıyorsunuz!

1. Red-King

Red-King

Limonlu bıyıkları ile gider yapıyor napacak :D

11. Bleach mangasını nereden okuyacam ya ben biri yardım etsin acelemanga çevirmiyor artık...

2. quincy

quincy

Mangayı çeviren alternatif siteler artık yok maalesef Leo-san. 2 grup çeviriyor sadece, acelemanga ve mangadenizi.

3. LeornKayn

LeornKayn

Acelemanga'da uçtu mangadenizi kalmış sadece popülirete düşüsünden mi yoksa şu mangaların çoğunun lisans yemesinden mi kaynaklı bu Qucicici-san

4. quincy

quincy

Hiç bir bilgim yok maalesef Leo-san. Dediğin gibi lisans yüzünden kaynaklanıyor da olabilir. Zaten bir mangayı 3-4 farklı grubun çevirmesi saçma. En fazla 2 grubun çevirmesi daha iyi oluyor. Acelemangadan hiç ses çıkmadı. Tam çeviriyi bıraktığı da belli değil. Belki işlerinden dolayı ara vermiştir (umarım öyledir de çeviriye geri döner)

12. Şu The Gazette şöyle metal rock karışık yapmayı bırakıp şu tarz parçalarına ağırlı verse keşke...Japon müzikleri sevenlerin dinlemesini kesinlikle öneririm http://www.izlevideo.net/the-gazette-last-heaven-turkce-789503.html

13. DİKKAT SEVGİLİ ARKADAŞIM BU DURUM GAME OF THRONES İLE İLGİLİ SPOİLER VE TEORİ İÇERİR SPO İLE KARŞI KARŞIYASAN KÜÇÜK YAZILARI OKUMADAN KAÇ BU DİYARDAN.

beyler bayanlar jon snow bu sezon sonu ölecektir diye bir teori ortaya atıyorum umarım öyle bir şey olmaz ama fazla goy goy ve çok fazla kişi aha döndü dövecek hevesinde olması ve dellenmesi yürü be jon stark evladı naralarının yükselmesinden dolayı GoT en iyi yaptığı şeyi yapıp aha lan bunlar starklara yine inanmaya başladı öldürelim şunu demesiyle son bulabilir.Ve bu ölüm cidden koyar izleyeciye.                  

•  
  14. Forum gençliği veya halkı kendinizi kendiniz olmazsa kesinlikle ve kesinlikle çocuklarınızı büyünce yurt dışına yerleşmesi yönünde eğitin.

15.  

Capanlar yapıyor arkadaş.

16. Boruto'nun mangakası çıkmış gerçi kishi yazmıyor çizmiyormuş pek sallasam mı bilemedimde evrenini karakterleri özleyenler için güzel bir şey İtachi reisinde çıkacakmış özel mangası yalnız Boruto'daki Sasukeden coolluk akıyore tam okumadım son 5-6 sayfasına baktım birde ilk sayfalarına

17. Oda'nın one piece fisherman island arc'da işlediği konu verdiği mesaj çok güzel len.Adam cidden ders vermiş insanoğluna karakterleriyle.

1. veritas

veritas

anlayana :/

18. Luffy 30 yaşını görmeden ölür ya da Gold D.Roger gibi saçına ak düşmeden ölür.Şimdi de çocuktan 10 yılını İvankov aldı zaten kullandığı teknik yaşamını kısaltıyordu eee bu ileride o tekniği güçlendirince yaşam süresini azaltması da hızlanacak belki bir çözüm bulunmuştur daha 439. bölümdeyim de olaylarda değişiklik olmasadıysa kesinlikle 30 yaşında yolcu Luffy.

19. one piece 420.bölümü izlerken Tite Kubo'nun neden one piece'deki gibi evrenini fazla işlemediğini merak ettim.Soul Society ile dünyanın sürekli aynı yerlerini gördük hadi dünya bildiğimiz dünya fakat hollow diyarları ile Shinigami dünyası pek küçük yerler sayılmazlar özelliklede Bleachin cehennem konulu filminde evrendeki cehennemi işlemişlerdi ve en beğendiğim bleach filmi olmuştu.

2. LeornKayn

LeornKayn

One piece izlerken macera yaşadıklarını hissediyorsun gittikleri yerler filan bir kaç tarihe veyahut başka bir şeye gönderme içeriyor benim hayalim uyarlamasıda böyle diyor güzel bir şey oluşuyor.One piece izleyince zaten diğer 2 nartuo ve bleachden farklı olduğunu anladım yaklaşık 300 bölüm ana karakterin luffy olduğu belli değil çünkü diğer karakterlerle işleniyor Naruto'da koçum Neji'yi 2 dk işliyip gelecek yıllarda figüran yaptılar ki Naruto zenginlik içinde karakter açısından Bleach zaten her konuda kısıtlı ama yinede 1. animemdir...Bleachte en çok işlenmesi istenen şeyde bankailer zaten bu durumda ama yinede o cehennem konulu filimden sonra insan bir iki soul society geçmişi ve yerlerini işlesin istiyor halbuki elinde güzel malzede var ama yapmıyor işte.Ayrıca one piece ana karakterin gerçekten güçlenişini hissediyorsun pat diye güçlenmiyor.Mesela ana karakterin ilk ve en güçlü düşmanı Eru eneli yenemeyişi gücünün sınırını göstermek adına çok güzeldi orada Eneli yenseydi zaten tatmin olmazdım gerçi ondan sonra ki Robb lucci olayında  kusura bakmayın ama Oda sıçmış hiç tatmin olmadım Robb'u yenişine 

3. LeornKayn

LeornKayn

Robb'dan o kadar dayak yedikten sonra yenmemesi gerekirdi.Tamam Luffy güçlü ama ulan kaç tane darbe aldı o adam ve başından beri yapabileceği bir hareketle yendi yeni bir şey sunmadı.Çok sinir olmuştum o bölümü izledikten sonra hatta foruma girip ağır eleştirecektim ama forum bakımdaydı :D 

Neyse azır döktürüyorum 423 bölümdür.Gözümde çizilen olaylar şöyle....

Usopp tayfadaki herkesi arkadaş olarak görüyor her konuda Luffy'le ters düşebilir bu konuda sesini esigemiyor ne kadar korkak filan olsa da sadakatli tayfada herkese düşüncelerini açıkça söyleyen eleman o sanırsam yalancı ama dürüst :) 

Zorro ise tayfada ki Luffy'e en sadık ve lakabı kadar şeytanımsı biri ve olmaz (örnek vermek için söylüyorum) ama oldu ki Luffy tayfadan birine saldırın ve öldürün dedi Zorro bunu ikilemez tam görev adamı bende böyle bir görüntü çizdi.

Tony Tony çupperrrrrr ise favorim sanırsam saflığın en iyi hali -ren geyiği :D

Sanji 423 bölümdür biraz güçlenmekte geçikti gibi geldi bana en azından Zorro'ya yakın bir değeri olsun diye beklerdim 

Robin ise tayfadaki en keskin zekalı insan gibi geliyor

Nami eski huylarına sahip ama yavaş yavaş onlardan kopuyor gibi mantık insanı

Brook ilginç yönleri olan biri Frankyle birlikte

Luffy ise zaten ana karakter adam döktürüyor.

Tabi ben bunları diyom la ne diyo bu moduna girebilirsiniz spoiler yediğimden biliyorum zamanında Bleach'ime sataşan bir çok fanboy opçularla kavga ettiğimden :D size demiyorum ama şunuda belirtiyim hayatımda gördüğüm en toksit fanboylara sahip op adamlar yüzünden op düşmanıydım ki op'ye karşı bir düşüncem dahi yoktu fakat fanboyları o kadar rahatsız ediciydi ki durduk yere bleach narutoya laf atmalar ulan manga konusuna gelip op daha iyi demeler böyle gıcıktılar zaten seriyi onlar forumdan uzaklaştıktan sonra daha 2015 de izlemeye başladım iyice temzilenince onlar benimde op'ye nefretim dindi şans tanıdım.Neyse konuya dönersek spoiler yedim bu tayfanın tavırları değişmiş olabilir o marine ford savaşından sonra sanırsam 2 yıllık bir eğitimden geçiyorlar o ara karakterleri ne denli gelişti bilemeceğim ama şimdilik yarattıkları izlenimler bunlar.

4. xpector

xpector

Ben yine kendi adıma söyleyim iyiki one piecede spoiler yemişim.Eğer yemeseydim devam edemiyebilirdim.Şu an günceldeyim ama yani filler bölüm vermiyor diye senaryo bazı arklarda sürünüyor resmen.Allah tan amv ile şunla bunla izlemek istediğimm yerleri görünce bırakamadım :)

20. Boa Hancock övüldüğü kadar varmış yahu.Op izlemeden önce neresi çekici neresi güzel bunun diyordum arc'ını bitirdikten sonra anladım güzelliğini :) gerçi küstah tavırlarıyla her ne kadar sinirlerimi bozsa da güzelliğine bir şey diyemeyiz.Sanırım izlediğim sayılı animeler içinde en güzel kadın karakter olarak yer etti bende...ve Luffy ne şanslı adamsın be! :D

21. Benim için anime tarihindeki en iyi yumruktur.k.bakma Saitama-sensei sen daha iyisini atana kadar en iyisi ve en anlamlısı bu.. 

2. LeornKayn

LeornKayn

izlemediğim için olabilir :D ayrıca giflere bakınca o Luffy'nin o sonundaki "eğrhhhh" (yumruğu attıktan sonra ki sahneyi kast ediyorum) diye boşaltığı hırs dolu hissi vermiyorlar.

3. Mileydi

Mileydi

Ben de izlemediğim için olabilir :bounce-smiley-face:

4. Shotdown

Shotdown

Bu sahnede galyana gelip elimdeki kahve bardağını fırlatmıştım duvara e sonrası malum :beaten-onion-head-emoticon:

22. Bu gün Dragon Age Origins bitirdim ve bu sonla birlikte kahramanımın da hikayesi son buldu bu gün 6 mart büyücü Veacum'ın kendini Ferelden ve Alistair'in geleceği için feda ettiği gündür.Unutulmayacaksın koca yürekli gri muhafız o7 o7 o7

23. 1.27'de başlayıp 1:36'ya kadar süren itachi'nin belirişinin kayboluşu efsane olmuş şarkıda ayrı bir sayko zaten kim editleyip yaptıysa eline sağlık 

https://www.youtube.com/watch?v=tmtOxvPsFt0

1. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Birde şuna bak.

Spoiler

2. LeornKayn

LeornKayn

Çok iyiler ya müzikleri yapan insan veya grup ayrı bir şey zaten.

3. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Müzik yapmak zor, epic yapmak ayrı bir olay zaten söylediğin gibi. :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.