Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Avatar Legend of korra; Ve olaylar başladı...Avatarımız yine o hırçın öfkeli gösterdi yargıcın arabasının yolunu kesti baya çoştu :) Boline gelince abim ne güzel orada Asami dururken niçin gidip Eska'ya teklif ettin yaktın başını sağlıklı bir ilişki göremiyorum düşünsenize evlendiklerinde çocuklarına nasıl evlendiklerini anlattıklarını :D Bu arada şu birleşmiş kuvvetler kesinlikle hikayedeki Abd,Ruhlar diyarı mevzusuna tahminimce Unalaq'ın oraya gitmesiyle arkasında onu durdurmak için...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

açıcam az sabır edin :D düzenliyorum

3. Paprika

Paprika

Eheheh yaşasın. Bekliyorum o zaman :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Yeni açılmış bir mağazanın sahibi gibi hissetim kendimi :D

2. Zeyzey forumun sevgi yumağı valla :D nedir bu sevgi nedir bu mutluluk nedir bu forum sevdası...nerde kaos nerde şiddet nerede öfke nerede nefret İtachiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

3. İyi ki bi aşka inanmıyorum dedim nedeni profilde dedim merak edenlere bak maşallah baya bi ziyaretçim oldu günün son dklarında :D :D:D:D:

4. Shingeki No Kyojini bugün başladım 5.bölümdeyim burdan sonrası izleyemenler için spoiler içerir :D İyi seriymiş ana karakter olan Eren'nin 3-4. bölümde harcanması ilginç daha yeni yeni bişeler olmuşken gitti eleman...tabi çoğu seride olduğu gibi ana karakterlerin etkileri ölümünden sonrada devam eder bundada öle olucaktır büyük ihtimal etki dönüş vb...

2. quincy

quincy

sen 49a kadar okumadın mı :O Ben 49a kadar okudun sanıyorum :( O yüzden öyle konuşuyorum o zaman daha bazı şeylerden haberin yokmuş :)

3. LeornKayn

LeornKayn

wuuuu baya heyecanlıydı bu 50. sayıda çıkmış ama daha çevirmemişler...bu elemanların ismini unuttun neyse zırhlı titan ve dev titan diyerecek geçicem :D bu ikisi kimden bu kadar çok korkuyor merak ettim o maymuna benzeyen elemandan değil ama onu biliyorum o maymunun liderinden ve o eleman neye benziyor ve kim ayrıca şu devlerin tiplerine sokayım ne iğrenç birşeyler katliam yapasım geliyor her gördüğümde...

4. quincy

quincy

Sakin ol kovboy :D Fansub 27 ekim güncellemesi vericeklerdi ama güncel yapılmadı

5. Hahahahaha admin baktı 2 üye insanları yalnızlığa kimsesizliğe sürüklüyor konuyu kilitledim :D Papri fişlendik :P

6. Eğer doğaüstü bir dünyada yaşıyor olsaydık ben kesin karabüyüyle bozardım kafayı...

2. DHspark

DHspark

eheheh :D meraktan gelecek bölümlerden rasgele sayfalara bakma hastalığına yakalanmışsın -_- çok tehlikelidir nice animeceiler can verdi bu hastalıktan :D

3. LeornKayn
    4. ohmy34

ohmy34

oda güzel :D bende doğduğumdan beri görünmezlik istedim bölye sevdiğin insanları evlerine kadar falan takip edebilirsin yani sırf bunun için :D

7. Bleachin son sayısındaki muhabet çok enteresan harbi Quincy-San gelsinde bir değerlendirmesini yapalım :D

2. Mileydi

Mileydi

quincy dediği gibi tamamen sağırlıktan :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Vay ben olayı yanlış anlamışım :D benim zaten demin yazarkende tekrardan bazı şeyleri okumam gerektiğini fark ettim unutmuşum bazı şeyleri :D o zaman yazdıklarımın tam tersini anlayın saygısız pislik vahşi bir zampaktou çıkacak :D

4. Mileydi

Mileydi

hahahhaaaa :D :D :D

8. Bundan sonra haberleri böyle sunacaksanız ulan ahhhhhh dinlerken ben bile gerildim sinirlendim alla alla...ben bu spikeri dinler dinler savaşa girerim arkadaş kavga hissi uyandırıyor insanda :D https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JcJdKqnvv-8#t=40

2. Paprika

Paprika

Hayır haksızsın. O animeyi gördükten sonra kapak fotoğrafını çok beğenmiş ve ismi de çok hoşuma gitmiş olabilir evet ama Paprika'nın bambaşka bir felsefesi var bende. Ama anlat deme saçmalık felsefesinin dibini yaparım ayrıca uykum var :D İyi geceler LeornKayn kardeş.

3. LeornKayn

LeornKayn

Sağol sanada Amigo-San ödevi yapapıp bende yatmalıyım...

4. Paprika

Paprika

Enee benim de Fransızca ödevim vardı :D Neyse yarın yaparım ben okulda hihihi tembel öğrenci stili :D

9. Beşiktaşlı olmak harbi farklılık be...http://img6.mynet.com/ha8/c/carsi-destek.jpg

2. quincy

quincy

Eee kendi yorumlarınızı yazdınız bıraktınız.Ben de söyliyim ondan sonra gidicekseniz gidin :) .Dini yönetimi kabul etmeyen müslüman olmaz böyle başlıyım söze.Zanaat ile uğraşıcak diye bişeyde yok günüzde zanaatten başka ve özel şirketler bulunuyo.

Ben zaten laiklikten yıkıldı demedim ki.Sadece osmanlı zamanında böyle ayaklanmalar yoktu.laiklik geldikten sonra çoğaldı.

Amerikan ingiliz mandası felan onlar osmanlının son dönemlerinde artık padişah tarafından değil de dış güçlerin eliy...

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Dini yönetimi kabul etmeyen müslüman olmaz mı ? Ben dini yönetimi kabul etmiyorum ve kimse bana müslüman değilsin diyemez. Herkesin görüşüne saygım var ama bu konularda kimsenin dini inancının sorgulanacağını düşünmüyorum ve tartışmayı kendi açımdan sonlandırıyorum. Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar.

4. LeornKayn

LeornKayn

Buraya Cevap yazmak zorundayım kapattım demiştim ama bu Quincy son lafı bildiğin hakaret...Ne demek dini yönetim kabul etmeyen müslüman olamaz...Ben şahsen şu son yazından sonra senin beynin büyük bir kısmının dini yanlış anlamış "abiler" denen kişiler tarafından yıkandığını düşünüyorum veya dini yanlış anlamış bir hocanın tarikatın...

10. Naruto'nun yeni mini serisine baktım...Sarada cidden benzemiyor annesine...kapalı konuştum :D spo yiyen olur filan Naruto'nun mangasını okumayıp anime izleyi vardır diye..

11. ts2 394 olacağına ts 1 394 olaydı şimdi ankara ünide radyo tv okuyacaktım ya neyse Ege üniversiteside iyidir...öbür türlü başkent + trt faydası olacaktı ama neyse :D

2. 0nLin3

0nLin3

Ben de Ege'yi tutturdum. Bir ara birbirimizi bulalım orada, daha ilk günlerden asosyal gibi tek dolaşmayalım, gerçi benim de asosyal olduğumdan değil, sadece ilgi alanları farklı olduğundan muhabbet uzun sürmüyor -_-

12. Canım ilginç birşey olsun istiyor abi meteor düşsün uzaylı istilası başlasın bazı deneyler yanlış gitsin zombiler sarsın etrafı yaratıklar dolansın etrafta büyü müyü işleri gerçek olsun

13. Çıkmadan önce ki durumum bir oyun durumu animsel oyunmu arıyon al http://www.fulloyun.com/f11/agarest-generations-war-full-oyun-indir-download-yukle-90255/ diyorum ve uyuyorum ben hadi sizde yatın yoksa büyüyemezsiniz şirinleri göremezsiniz Rockçı şirini desteklerim ben hadi kaçtım iyi geceler forum halkı oylarınızı bana atın :P :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Veya indirdiğin oyun xp sisteminde çalışmıyorda olabilir son oyunların çoğu xp'yi bırakıyor win 8 win 7 vista istiyorlar...pek bilmiyorum sistem değiştirme olayını ama win 7 yüklüyken win xpyi üstüne yüklediyseniz bi sorun çıkarmış olabilir...ve sorun ne tam olarak...

3. Paprika

Paprika

göstermeden anlatmak pek bir zor dur bir print screen yapıp geleyim sims medievaldan. Ay hiç de üşenmem söz konusu boş işlerse :D

4. Paprika

Paprika

Whuuut? Biri benim Sims'imi silmiiş :O Evde iki kişiyiz bilgisayarı kullanan : Abim ve ben. Abim yapmış olabilir mi bilmiyorum ben de yapmış olabilirim hatırlamıyorum. Ama neden yaa :'( Neyse o zaman anlatayım oyunlarda, her oyunda olsa da en çok simste, her nesneden gökyüzüne doğru uzuvlar çıkıyor, disko topu ışınları gibi düşün. Her yer disko gibi oluyor, kişiler hareket ettikçe etrafındaki ışınlar da hareket ediyor ve oynadıkça daha da kötü hale geliyor, artık insanlar görünmez hal...

14. O Elnur denen adamın hala kalkıp neden ebruyu seçtiğini anlamıyorum,Gökhan hadi Gökhanı geçtim Mazhar Özkan gibi çok sağlam iki insan dururken tarzıyla alakası olmayan büyük ihtimallede hiç bi kere bile dinlemdiği kadını seçti...Reza her yerde ya valla adam Ebruyu bile birinci etti para (op)...

15. Yehahhahaha şans eseri Japon senfonik rock/metal grubu buldum sevinçleyim adlarıda iyi ha Liv Moon

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

o kadar iyi grupların herkese hitap etmiyo diye böyle durumlara düşmesi ne kadar kötü :-/

3. LeornKayn

LeornKayn

Diğerleri en azından fazla ünlü olmasalar bile konum olarak avrupadalar bu elemanlar moğolistanda nüfus toplam 3 milyon :D gitarlarını özel olarak getirmişler dışardan kıyafetlerinide öyle bizden sonra mağazalar bu tarz kıyafetler getirmeye başladı diyordu...ufak röportajlarında... o şarkı tarzından şu tarza döndüler pop rock

yine eski böyle safkan rock tadında yaparlar ama ağırlık olarak böyle takılacaklar gibi...
    4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

hmm pop rock'a dönmeseler iyiymiş ama neyse :D

16. Bi dkyın gençlik Leo'nun jetonu düşüyor Berat Cyber cinsiyetsizmi yoksa :D:D: kimler ban yemiş diye bakayım dedimde 3 kere Berat Cyber gördüm Amygirl poçker fays diyor bizim Berat erkek değilmiymiş biri beni aydınlatsın ışığı getir bana ,Frodo..

17. Şu Sinsine,fiber çevirmen,biraz fazla sert hissettiriyor kendini böyle ofis kadınıymış ve rütbesi ofiste yüksekmişte mükemmel olmayan işlere karışanları cezalandırıyormuş gibi.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Beni gerçekten yoruyorsun. Bi git başımdan ya. :sweetdrop-onion-head-emoticon:

3. Sinsine

Sinsine

Beğenmemekte ve saygı çerçevesinde olduğu sürece eleştirmekte özgürsün. Açık konuşmak gerekirse yorumundan negatif ya da pozitif yönde etkilendiğimi söyleyemem. Belki de eleştiri tarzın çok dikkate alacağım tarzda değildir ya da eksik bilgiyle yapılan kuyruk acısı dayanaklı bir eleştiri olduğunu düşündüğüm içindir, bilemeyeceğim.

Öncelikle ben bir şeyi yönetiyorum olarak tanımlamıyorum kendimi. Çeviri/düzenleme/encode/upload yapıyorum, sorumlu olduğum çevirmenlerle ilgileniyorum ve elimden geldiğince çevirilerine devam etmeleri için teşvik ediyor ve kendilerini geliştirmeleri için yardımcı oluyorum. Forum kısmına gelirsek, sade ve sadece TAÇE serilerinin altındaki yorumları okuyorum (beni ilgilendiren kısmı o olduğu için) ve serinin içeriğiyle alakalı değilse ya da seride emeği geçen kişilere yönelik kopyala yapıştır dahi olsa teşekkür içermiyorsa uyarı veriyorum. Kurallar gereği de 3 uyarıdan sonra ban atıyorum. Yapımın içeriği, kalitesi... vb. konularda ortaya çıkan fikir ayrılıkları veya tartışmalar (ki hiç rastlamadım da) ya da çevirinin, videonun, sesin kalitesine dair getirilen eleştiriler nedeniyle herhangi bir uyarı vermişliğim, ban atmışlığım da yoktur. Her tür konu için farklı alanları bulunan koskoca forumda seriyle alakasız geyik yapmak için TAÇE çeviri konularının altına geliyorsa bir insan ya da "jjkfjfdhvbdf" gibi "yorum" gibi ve buna benzer saymakla bitmez saygısızlık kokan yorum yapmak için geliyorsa hiç tereddüt etmeden uyarı veriyorum ve bu tarzımdan da gayet memnunum. Bunu diktatörlük ya da sıkı yönetim olarak adlandırıyorsan da o senin bileceğin iş, tabirlerine çok takıldığımı söyleyemeyeceğim. Ben doğru bildiğimi yapıyorum, ne kendi emeğime ne de çevirmen arkadaşlarımızın emeğine saygısızlık yaptırmamak için elimden geleni yapmaya da devam edeceğim. Bu süreçte anlayan insanlarla da karşılaşıyorum, senin gibi anlamayan insanlarla da. Anlayanları görüp mutlu olarak da yoluma devam ediyorum. Hoşumuza gitse de gitmese de hayatın içinde bulunduğumuz her ortamda kurallar var ve bu kurallara uyulmamasının bazı yaptırımları var. Bu durum forum için de geçerli. Kişi kurallardan hoşnut değilse ve kuralları koyan kişiye ulaşma imkanı varsa, uygun bir dille akla yatkın bir gerekçeyle değişim talep edebilir. "Kurallara uymuyorum, ne yaptığıma karışamazsınız" mantığıyla hareket etmek kuralların neden var olduğunu ve neden var olması gerektiğini daha da çok kanıtlamaktan başka bir işe yaramaz. Bu yüzden kurallarla ilgili bir sıkıntın varsa direkt olarak site yöneticisine mesaj atmakta özgürsün. 

Son olarak, Amygirl'e "kraldan çok kralcı" gibi bir ifade kullanmışsın. Öncelikle insanlara aklına geleni aklına geldiği şekilde söylemekte özgür olduğunu düşünmekten vazgeçmeni umuyorum. Nasıl ki sen fikrini söylemekte özgürsen, karşıt fikirlere de açık olman gerektiğini düşünüyorum. Seninle aynı fikirde olmayan herkes haksız, sen haklısın diye bir şey yok ki zaten bu eleştirinin tek bir doğru cevabı olduğunu da düşünmüyorum. Ayrıca benden hiçbir çıkarı olmayan birinin "kraldan çok kralcı" olması da fazlasıyla gereksiz olurdu zaten. Kendisi haksız olduğumu düşündüğü noktada eleştirmekten de geri kalmayan biridir. Bu konuyla alakalı seninle aynı fikirde olmadığı için, kendi fikrini savunduğu için de rencide edici konuşmaya hakkın olmadığını düşünüyorum. 

Eskiden aldığın uyarı içini dağladıkça benimle ilgili eleştirel yorum paylaşabilirsin profilinde. Hakaret içerikli olmadığı sürece de uyarı almazsın merak etme, en azından benden almazsın. 

4. LeornKayn

LeornKayn

superbia :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: hayatımda en çok hoşuma giden şeylerden biri insanların beni yanıltmamasıdır.Yanılmayı sevmem,,yanıltmadığın için teşekürler.Bu konu bir paradoks insan kişilikleri bu konuyu bir paradoksa sürüklüyor bu çıkmazdan bir şeyler çıkmayacak.

latest?cb=20150222180505

@Toprakezgi evet haklısın,şu kelimesi işaret parmağı hissi uyandırır,yani karşıyı suçlanıyor hissi uyandırır.Hedef konuma koyar.

18. önceki hayatımda rüzgarmışım galiba, rüzgar kadar özgür olmak istiyorum, ben yanında yokken rüzgarı hissedersen bil ki; o benim...ne güzel bi söz abi Windstruck adlı bi kore filminde geçiyormuş sanırsam filmi listeye aldım konusuda gayet hoş ulan izlemiyecem diyorum ağlatacak diye ama yinede dikkatimi çekmeyi başarıyorlar...

2. LeornKayn

LeornKayn

Benim yorumlarımı ama sadece benim yorumlarımı saymalısın :D 1-2-3-4 en aşadakinden başlıyarak

3. LeornKayn

LeornKayn

Şuan en altdan yukarıya doğru 1-2-3-4-5-6 oldu :D başka yorum yapmıyacam :D

4. jans09

jans09

Evet. Amacından sapmış muhabbete dönmüş Bleach, liverpol, kore, capan, kutuplar, ilginç, yorum.. Hımmmm.. Bu muhabbet bitmeli. Yeni bir durumda görüşmek üzere :P

19. Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P  kırmızı başlıksız kız olmayan ama onu oynayan benim...buradaki oyunculuğumla Rem'e rakibim hadi eyv...

20. Benim için ufak bir çizim yapabilecek forumdaş varmı...fazla ciddi birşey değil sadece istediğim şeyi andıracak kadar öylesine bir çizim olması yeterli olucaktır...tabi eğer yaparım diyen olursa yoksa canınız sağolsun bea...

2. LeornKayn

LeornKayn

Ayakları var ama :D benziyor yinede benim isteğim daha büyük bir ağız ve uzuvsuz birşey ve aşırı gözlü :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Yanındaki şişko elemana benzeysidi kötü olurdu Envy az çok severdim :D ama çok değil...

4. Mileydi

Mileydi

elimizde bu var sen bunu azcık rötüşla sun piyasaya :D

21. Bu video kanıtımdır ki kadın milleti herşey yaşta kadındır :D Babaya acıdım valla :D http://www.youtube.com/watch?v=yCdPaCn5gMo

2. quincy

quincy

Bakumanı izlemediğim için o dediğini anlamadım ama güzel bişeye benziyo :) Bi okyanus havası çekip takılırık o da yeter bide kuboya biraz ültimatom verdikten sonra döneriz :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Bence Kuboyuda alıp döneriz 2-3 günlüğüne gelsin bizim diyara anime severleri sevindirsin abuk sabuk yerlere gidiyor dolaşmaya :D Neyse ben çıkıyorum bakumandan 2-3 bölüm izleyip yatarım son sezonundayım yakında bitireceğim :) Mahlum yarın okul var :D hadi iyi geceler Amigo-sama...

4. quincy

quincy

Sanada iyi geceler

22. Sao ağlatmaya yemin etmişti son 3 bölümdür finalin son sahneside ilginçti...kim yazıyorsa güzel bağlamış...

2. kawaii kereste

kawaii kereste

SAO'da güzel ve çok iyi işlenebilecek bir fikir var. ama yazarı bu fikri inanılmaz kötü işliyor.

en basitinden 21. bölümden örnek vercem. hani ufak kız Asuna'ya "nee-chan" diyor da ortadan kayboluyor. sonra Asuna meyhanede demlenirken yanına bi hatun geliyor. orda mesela Asuna'nın konuşması abartı ve saçma. "biz arkadaş değil miyiz, hani hep beraber olacaktık, hani birbirimizi hiç unutmayacaktık, hani ben onun ablasıydım, ama ben sizi çok sevmiştim hayatımda...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

haydaa... güme giden ileti.. yazmıyorum ulan.

4. LeornKayn

LeornKayn

:D ben daha çok mmorpglerde yaşanan olayların üzerinde durulsun istiyordum :D güçlenmeler lvl almalar item çıkartmalar oyun için klakn lonca topluluk rekabetleri devasa bosslar falan filan

23. Burun ameliyatı ne kadar gıcık bir şeymiş lan 1 hafta boyunca ağızdan soluyacağım yemekte yiyemiyorum..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.