Jump to content

TRA0

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

TRA0 kullanıcısının paylaşımları

1. TRA0

Merhabalar...

Aleyküm Selam, hoş geldin. Sınavında başarılar dilerim.
  2. TRA0

One Piece'deki gıcıklıklar

Yok, kırıcı değildin.
  3. TRA0

@Mücahidem Şehide-i Cahide Ben sana sadece filler dediğim kısmı alıntılayıp cevap yazdım. Yani senin yazdığının sadece o filler arc kısmı için konuştum. O bahsettiğin bölümleri eleştirince ben de senin onların filler olduğundan haberin yok sandım. Normalde filler olan bölümler pek ciddiye alınmaz. Hatta, olay örgüsüne bir katkısı olmadığı için izlemeyen insanlar var. Geriye kalan yazılarım konuyla ilgili benim kendi düşüncemdi. Sana karşı yazılmış değillerdi. : ) Hatalı olan benim. Kendimi daha iyi ifade edebilirdim.
  4. TRA0

Merhaba

Benim en sevdiğim karakter Shikamaru Nara. Tobirama ve Killer Bee'yi de severim. Kadın karakterlerden Temari ve (her ne kadar filler karakter olsa da) Guren'i severim.
  5. TRA0

Bahsettiğin dolgu (filler) bölümlerdi. Konu animesi üzerine açılmış, benim mangadan duyduğum rahatsızlıklar vardı. Neyse konuya uyalım. Anime haftalık çıktığı için, sezonluk animeler ile yarışamaz zaten. O yüzden manga ile belli bir mesafe koymak için konuyu uzatarak işliyorlar. Özellikle Wano'da baş gösteren aşırı efektler ve kan sansürü rahatsız edici.
  6. TRA0

Merhaba

Hoş geldin. : ) Naruto'da favori karakterin var mı?
  7. Harika bir çizim. Renk tonlarını iyi ayarlamışsın. Başarılar. : )
  8. Eline sağlık, güzel çizmişsin. Ban'ın saçları ayrı hoşuma gitti.
  9. Çok iyi olmuş, renkleri güzel kullanmışsın.
  10. Bunları biliyorum zaten. Bu standart rütbe/rozet sistemini bir çok forum kullanıyor. Rozetler; ilk mesaj/cevap, 10 mesaj, 100 mesaj, ... 1000 mesaj, ilk konu, 1 haftalık üyelik, 1 yıllık üyelik, ... 5 yıllık üyelik, İlk beğeni, ... 1000 beğeni gibi kriterlere göre veriliyor. Rütbeler için puanlar Newbie: 25, Rookie: 100... diye gidiyor sanırım. Sabah ayrıntılı olarak bakacağım.
  11. Eline sağlık çok güzel olmuş. İndirdim çizimini. :D
  12. Hemen fark edip ilk konuya yazıp talep etmiştim. Senin yazdığın konuyu silmemiş. :D Teşekkür ederim uyarın için. : )
  13. Herhangi bir konuya cevap yazmak 5 puan, herhangi bir cevaba beğeni vermek 1 puan almanızı sağlıyor.
  14. TRA0

Babymetal

Güzel grup arada bir dinliyorum.
  15. TRA0

Zamanında Kayıt olamadıkkk

Anime izlemeye 2018'de başladım yazınca bir an şüphe etmiştim. : ) Sonra "İzlemiştir ya." dedim. 😀
  16. TRA0

Not Just Anime

Hoş geldin. Manga okuyor musun? Yoksa sadece anime mi izliyorsun?
  17. TRA0

Zamanında Kayıt olamadıkkk

Hoş geldin. Bence çocukluğunda da pokemon, digimon, beyblade vs. izlemişsindir.
  18. TRA0

Merhaba anime sever dostlar...

Hoş geldin.
  19. Güzel çizmişsin ama yarışma şartlarını yerine getirmemişsin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.