Jump to content

faksdkfjsdklf

Kayıtlı Üye
  • Content Count

73
  • Last visited

5 Followers

About faksdkfjsdklf

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/17/1998

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

852 profile views
  1. Ben bunu ilk duyduğumda sevinçten evin içinde bağırarak 3 tur atmıştım :D bu oyunu gerçekten çok seviyorum ve fan grubunun gerçekten çok büyük olduğunu bizzat biliyorum. Bütün Tu*blr parti veriyo bu haber yüzünden :D Bu oyunu ve Re:Connect ini oynadım. fantezi değil kesinlikle harika bi hikayesi var yaoi sevmeyen bile en az Clear Route'unda benim kadar ağlayabilir. Favorim Koujaku ^-^ aslan burcudur kendisi
  2. gene benim çoktan beridir bildiğim projelerden biri...
  3. en son yerçekimi filmini izledim. güzeldi şiddetle tavsiye ederim
  4. harika bi yapımdı ve yanlış hatırlamıyosam spoiler olmasın ama yeni bi asistan gelmişti. yukarıdaki posterde de o kızı gördüm. bakalım gene bizim albino ne işler peşine düşcek :D
  5. meganebu animesinin hangi konuda olduğunu gene biliyorum :3 neyseh fangirller gözlüklü karakterleri severler ama bazen kötü karakterler işi bozar, yada çok aşırı çalışkan olurlar, yada fazla tsundere... bu anime bize birden fazla farklı karakterde megane veriyor ve onların okul hayatlarını anlatıyor. yani anlicanız free nin yapılış amacıyla aynı... şule'nin herşeyi bilmesi akıyor haniiiiii~~!!!
  6. hıı-hıh :mellow:tanıtımımda yanlışlık yokmuş... :mellow: tamamen doğruymuş :mellow: tamamen doğru bilgilere sahipmişim :mellow: bu harika !! :lol:
  7. aslan,, kesinlikle ben :D boğa benim yükselenim ama kötüde anlaşıyomuşuz,,, ironik :huh: hepsi bana uyuyo, alkışlara ve övgüye bayılıyoruz dimiğğğ :lol:
  8. ikisinide ezberlemiştim zaten, yenileri gelsin onlara bakalım
  9. ilk fullmetal alchemist izlenmeliki, animenin sadece insanların erotik ihtiyaçlarını karşılayan kızlardan oluşur düşüncesini aklından silip, onu hem ağlatıp, hemde bir şeyler öğrenmesini sağlamalı...
  10. hazırlanan sayfalardan bazıları e-dergiyede eklenebilir belki ;)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.