Jump to content

faksdkfjsdklf

Üyeler
  • İçerik sayısı

73
  • Son ziyareti

faksdkfjsdklf kullanıcısının paylaşımları

1. faksdkfjsdklf

DRAMAtical Murder Animeye Uyarlanıyor

Ben bunu ilk duyduğumda sevinçten evin içinde bağırarak 3 tur atmıştım :D bu oyunu gerçekten çok seviyorum ve fan grubunun gerçekten çok büyük olduğunu bizzat biliyorum. Bütün Tu*blr parti veriyo bu haber yüzünden :D Bu oyunu ve Re:Connect ini oynadım. fantezi değil kesinlikle harika bi hikayesi var yaoi sevmeyen bile en az Clear Route'unda benim kadar ağlayabilir. Favorim Koujaku ^-^ aslan burcudur kendisi
  2. faksdkfjsdklf

Kagerou Project Anime Oluyor!

gene benim çoktan beridir bildiğim projelerden biri...
  3. en son yerçekimi filmini izledim. güzeldi şiddetle tavsiye ederim
  4. faksdkfjsdklf

Psycho-Pass Için Sürpriz Gelişme

harika bi yapımdı ve yanlış hatırlamıyosam spoiler olmasın ama yeni bi asistan gelmişti. yukarıdaki posterde de o kızı gördüm. bakalım gene bizim albino ne işler peşine düşcek :D
  5. meganebu animesinin hangi konuda olduğunu gene biliyorum :3 neyseh fangirller gözlüklü karakterleri severler ama bazen kötü karakterler işi bozar, yada çok aşırı çalışkan olurlar, yada fazla tsundere... bu anime bize birden fazla farklı karakterde megane veriyor ve onların okul hayatlarını anlatıyor. yani anlicanız free nin yapılış amacıyla aynı... şule'nin herşeyi bilmesi akıyor haniiiiii~~!!!
  6. faksdkfjsdklf

Free!

hıı-hıh :mellow:tanıtımımda yanlışlık yokmuş... :mellow: tamamen doğruymuş :mellow: tamamen doğru bilgilere sahipmişim :mellow: bu harika !! :lol:
  7. faksdkfjsdklf

Burçlar!

aslan,, kesinlikle ben :D boğa benim yükselenim ama kötüde anlaşıyomuşuz,,, ironik :huh: hepsi bana uyuyo, alkışlara ve övgüye bayılıyoruz dimiğğğ :lol:
  8. hataraku maou sama'ya noldu? o.O
  9. faksdkfjsdklf

Titanlara Yeni Açılış, Kapanış

ikisinide ezberlemiştim zaten, yenileri gelsin onlara bakalım
  10. bwaaaaa çok acıklıydııııı :D aslan aslan aslan aslaaaan :lol:
  11. ilk fullmetal alchemist izlenmeliki, animenin sadece insanların erotik ihtiyaçlarını karşılayan kızlardan oluşur düşüncesini aklından silip, onu hem ağlatıp, hemde bir şeyler öğrenmesini sağlamalı...
  12. faksdkfjsdklf

Birkaç resimde benden

muhteşeeem :o
  13. faksdkfjsdklf

KaburaManga 1. aşama

hazırlanan sayfalardan bazıları e-dergiyede eklenebilir belki ;)
  14. faksdkfjsdklf

Şapkalı Anime Karakterleri

hirato karneval :wub:
  15. faksdkfjsdklf

Isminizi yazin resminiz cizilsin=)

yarım saat güldürdü beni :lol:
  16. faksdkfjsdklf

En Beğendiğiniz Cosplay!!

ohhohohohoh, ben bile bu kadar eleştiremezdim :D
  17. faksdkfjsdklf

FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!

başarılarının devamını dileriZ :D
  18. arkadaşımın death note' tan 3 tane mangası olduğunu öğrendim. bugün aldım kitapları elime. benim ne kaçırdığımdan haberim bile yokmuş meğerse. harika bi manga. elimdekiler bitince interneten devam edicem !

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. faksdkfjsdklf

faksdkfjsdklf

önceden sadece animesinin 1. bölümünü izlemiştim, sarmamıştı. ama mangası çok hoşuma gitti.

3. Solitary

Solitary

3 tane mangasımı?

4. ore wa mangaka ni naritay

ore wa mangaka ni naritay

seriyi komple aldım okudum evimde ayrı raf açtım mangalarım için şimdi hergün açıp bakıyorum sonra kapatıyorum :D

19. faksdkfjsdklf

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

ouran host club'da son bölümlerde görülen kendini asil zanneden,havacı,pislik,çirkin,çirkef kadın !!!!!! adı neydi unuttum
  20. faksdkfjsdklf

internetini kontrol et, resimlerin kesin görünüyo olması lazım
  21. faksdkfjsdklf

bence kusursuz...
  22. faksdkfjsdklf

FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!

emin ol senden daha kötülerini ben çiziyorum :unsure:
  23. faksdkfjsdklf

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

uyarı için teşekkürler :lol:
  24. faksdkfjsdklf

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

yeni sayı bekleyenlere müjde !
  25. Muhteşeğğğmm Muhteşeğğğm ;A; yaşasııın Aslan boşuna ölmemiiş :D aa doğru Akrepte vardı :D muhteşem bi sezon finaliydi, harikaydı :D başarılarının devamını dilerim :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.