Jump to content

Oduncunun Çırağı

Üyeler
  • İçerik sayısı

280
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Oduncunun Çırağı kullanıcısının paylaşımları

1. Oduncunun Çırağı

Bul Getir!

direk bu adam geldi aklıma :) bende bir adet mavi saçlı erkek karakter alıyım.
  2. Oduncunun Çırağı

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kimi ni todoke (14-26) kimi ni todoke 2 (0-12)
  3. ilk olaraki http://hizliresim.com/ bu sitede istediğin resimi upload ediyorsun ve doğrudan erişimin yanındaki linki kopyalıyorsun. Bunu yaptıktan sonra, forumda ayarlarımdan imza bölümüne girip üstteki simgelerden resme benzeyene tıklayıp oraya linki yapıştırıp tamama basıyorsun. Bunları yaptıktan sonra olmuş olması gerekiyor. :) NOT: Gif içinde aynısını yapabilirsin.
  4. Foruma hoş geldin Oğuz, bende Berkay. Şimdi FT ye özendiğimden dolayı; ''Forumda herkes arkadaşındır (BY Berkay) '' :)
  5. Fairy tail in içinde olsaydım; Fairy tail in loncasında SS seviyesi bir büyücü olmak isterdim. Yetenek olarakta, Oracion seis teki Cobra nın büyüsünü kullanmak isterdim. One piece in içinde olsaydım; Büyük ihtimalle ödül avcısı olmak isterdim. Hunter x Hunter ın içinde olsaydım; Killua ile takılmak isterdim.
  6. Bence sadece görünüş olarak değilde, davranış olarakta birbirlerine benziyorlar.
  7. Oduncunun Çırağı

Tayfaya Yeni Üye!

Bartolome katılsın ya, ben sevdim adamı. :D
  8. 1- Takamura Mamoru [Hajime no İppo] 2- Sanji [One Piece] 3- Kyrie İllunis [sands of Destruction] 4- Shigeno (Honda) Goro [Major] 5- Minami Ryusuke [bECK] 6- Mugen [samurai Champloo] 7- Rocket [Galactik Football] 8- Hiruma Youichi [Eyeshield-21] 9- Agito/Akito [Air Gear] 10- Tokuchi Toua [One Outs] 11- Sinbad [Magi the Labyrinth/Kingdom of Magic] 12- Killua Zoldyck [Hunter x Hunter 2011]
  9. Oduncunun Çırağı

Sanji fc

Hepinizi ekledim...
  10. Oduncunun Çırağı

Favori Anime Müzigin ?

Seninkide iyi bir seçim. Koyu bir Major hayranı olarak, sezon 4 ending ve sezon 6 opening favorilerim... :) EDİT: Şunlarda güzeldir tavsiye ederim. Full Metal Alchemist Brotherhood Ending 1 http://www.youtube.com/watch?v=mlEPdtZeECk Full Metal Alchemist opening 1
  11. Oduncunun Çırağı

Favori Anime Müzigin ?

One Outs animesinin açılışı
  12. Oduncunun Çırağı

( 26 / 26 ) Major 4

Kumuro sana katılıyorum. Her saniye siteye bakıyorum gelmiş mi diye... :D
  13. Bağımlısı olduğum tek anime Major animesidir. Her gün bölüm gelmesine rağmen, bana 1 haftaymış gibi geliyor. Bugün daha bölüm gelmedi, nerdeyse kafayı yemek üzereyim. :lol:
  14. Oduncunun Çırağı

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kamisama Hajimemashita
  15. Oduncunun Çırağı

( 26 / 26 ) Major 4

Bugün Bölüm gelecek mi?
  16. One piece veya Hajime no ippo olabilir... :)
  17. Yaz tatillerinde genelde günde 15 - 16 bölüm izliyorum.
  18. Oduncunun Çırağı

( 26 / 26 ) Major 4

4.sezon acayip iyi olacak gibi...
  19. Oduncunun Çırağı

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

Mount and blade Warband | Macera | TES serisi ( The Elder Scrools) | RPG | Civilization serisi | Strateji | Şu anlık aklıma gelenler bunlar, hatırladıkça güncellerim...
  20. Mangayla ilgili konular, ''manga geyik'' adlı forumda tartışılıyor... :)
  21. Oduncunun Çırağı

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Daha dün Buzzer Beater 2 yi bitirdim. Ortalama bir spor animesi ama, diğer spor animelerinin yanında biraz düşük kalmış...
  22. Free animesinden Haruka Nanase nerdeyse animedeki halim gibi, tek farkımız benim gözlerim ela. -_-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.