Jump to content

Oduncunun Çırağı

Üyeler
  • İçerik sayısı

280
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Oduncunun Çırağı kullanıcısının paylaşımları

1. beni bu zamana kadar en çok etkileyen sahne amagamideki evlenme teklifiydi.
  2. Oduncunun Çırağı

Hajime No İppo [FC]

ve tabi dempsey roll B) Güzelmiş :) benim en sevdiğim sahnelerden biride bu
  3. Oduncunun Çırağı

Hajime No İppo [FC]

ekledim :D
  4. Hajime No İppo FunClub Seri Adı: Hajime No İppo Tür: Dövüş, Spor, Drama, Aksiyon Bölüm Sayısı: 129 [1.sezon 78, 2.sezon 26, 3.sezon 25] Konusu: Magunochi Ippo, içine kapanık, utangaç, sıradan bir lise öğrencisidir. Okuldan arta kalan zamanını annesine, balık işinde yardım ederek geçirmektedir. Genelde de okulda tartaklanmaktadır. Tartaklanmaktan nefret etmektedir ama karşı koyamamaktan daha çok nefret etmektedir. Birgün okulun serserileri, İppo'ya saldıracakken Takamura adlı bir boksör tarafından kurtarılır. Takamura'ya hayran kalan Ippo, boks öğrenmeye karar verir. Ancak boks, Ippo'nun sandığı kadar kolay değildir. Takamura, Ippo'yu teste tabi tutar.Boks hakkında hiç bir şey bilmeyen Ippo, testi geçebilirse rüyalarına açılan kapıdan geçip boks dünyasına meydan okuma ve güçlü olmanın ne demek olduğunu anlama şansına sahip olacaktır. Resimler: Kurucu: Sakal122 Üyeler: Tecrübeli seyirci Zeynep (: [İLK ÜYE] Takamura sever Derejenerasyon Salon güvenliği Yugimotoxx Düşünceli seyirci Leffwn
  5. Oduncunun Çırağı

Komik Anlarınız?

Hadi bende anlatayım bir tane 2 sene öncesiydi galiba birinin konserine gitmiştik. Herkes önde birbiriyle boğuşuyor bizde arkada kendimizce cool takılıyoruz, biraz sohbetten sonra konser başladı yanımızdada 20-25 yaşlarında 3-4 kişi var. İçip içip gelmişler hem leş gibi kokuyorlar hemde bağıra bağıra konuşuyorlar biz arkadaşlarla konseri dinlemeye çalışıyoruz onlarda sanki bize inat daha çok bağırıyorlar bir süre sonra artık sınıra ulaştık herkes sinirli tabi bende o anki gazla bir susmadınız anasını satayım demiştim zaten onu dememlede kaçmamız bir olmuştu.
  6. Ben yanlış zamanda doğumuşum demek ki :D
  7. Oduncunun Çırağı

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Şuanlık en iyileri bence bunlar;
  8. 1- Amagami SS ve Amagami ss+ plus 2- Hajime No İppo 3- Bakuman serisi [1-2-3] 4- Major [Tüm serileri] 5- FMA 6- BECK Fazladan bir tane ekledim ama neyse :D NOT: One Piece in yeri bende ayrıdır, bu yüzden yazma gereği duymadım.
  9. Tür ayırmam sevdiğim bütün şarkıları dinlerim. Şuan en çok dinlediğim grup Icon For Hire
  10. kartlı olan mı onu bende merak ettim he :D bulursan mesaj atta bende izleyeyim :D
  11. 1.26 - 1.30 arasındaki kyoukai no kanata 1.58 - 2.10 arası Sora No Otoshimono 0.20 - 0.23 arasındakide yanılmıyorsam Mardock Scramble filmlerinden biri olması lazım
  12. Afro samurai da öyle bir karakter varmıymış ilk izlediğim animeydi aslında :D EDİT: Tamam tamam hatırladım -_-
  13. Maskeli olanı diyorsunuz değil mi? Bence o çizgi film karakteri olabilir pek benzemiyor bir anime karakterine :D EDİT: Şu şapkalı ve sargılıdan mı bahsediyorsunuz yoksa siyah smokinliden mi?
  14. Valla o zırhlıyı bende bilmiyorum ama, o amca FT (Fairy Tail) animesinden fairy tail loncasının bilmeme kaçıncı ustası Makarov olması lazım. Kısacası Fairy Tail animesi 0_0 onun dışında kenpachinin sağ üst çaprazındakinden kastın narutonun yanındaki beyaz saçlı olansa oda SOUL EATER animesinden bir karakter
  15. Oduncunun Çırağı

Yuri FC (+15)

Sakallı yurici diye eklermisin :D
  16. Oduncunun Çırağı

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Sakamichi no apollon şimdide eyeshield - 21 izliyorum.
  17. Oduncunun Çırağı

Tayfaya Yeni Üyeler

Bence o küçük oyuncak asker katılmalı :D şu rebecca da olabilir, gerçi daha görmedik nasıl dövüştüğünü falan
  18. Oduncunun Çırağı

Merhaba

Foruma hoşgeldin Kubilay ( nam-ı değer kübi veya kubi) bende Berkay tanıştığımıza sevindim.
  19. Oduncunun Çırağı

Selam genclerr :)))

Foruma hoşgeldin Yasemin... Bende forumun gizli çocuğu... dermişim şaka şaka ben Berkay
  20. Oduncunun Çırağı

Hunter x Hunter FC

EKLEDİM Leffwn.
  21. Oduncunun Çırağı

Hunter x Hunter FC

Sonradan gelen herkes eklenmiştir...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.