Jump to content

Oduncunun Çırağı

Üyeler
  • İçerik sayısı

280
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Oduncunun Çırağı kullanıcısının paylaşımları

1. Süper olmuş eline sağlık...
  2. Oduncunun Çırağı

En Üzüldüğünüz An!

Buz dolabını açtığımda, ice tea görememek en üzüldüğüm olaydır. :D
  3. Hımm Siyah bir bıyık bide üstüne hani şu sihirbaz şapkalarından olur ya ondan o kadar :D
  4. Selam forumumuzun grafiker arkadaşları... Bu aralar bir forumda one piece RP si oynuyorum ve bıyık korsanları adlı bir tayfa kurdum. Bunun için one piece teki bayraklar gibi bir bayrak gerekiyor, bendede yetenek olmadığından dolayı işi olmayan bir arkadaş yapabilirise sevinirim :) İyi günler!
  5. En güzel imzada olaydı eyiydi :D
  6. Oduncunun Çırağı

Hunter x Hunter FC

Bir süredir yoktum, kusura bakmayın. Ekledim hepinizi.
  7. One piece veya fairy tail Başıma ödül konması hoş olurdu. Fairy tail da ise görev yapıp para almak falan güzel olurdu hani :D
  8. Beni en çok etkileyen amagamiydi sanırım :D nedenini bilmiyorum ama etkilenmiştim baya :D
  9. Aşk aşktır cinsi olmaz.Böyle animelere ön yargıyla bakılmamalı bu animeyi izleyince bir anda bir erkekten hoşlanmaya başlamayacağız herhalde :D
  10. Oduncunun Çırağı

anime lakabınız

Çılgın Ruh Avcısı :D
  11. Abow jump Türkiyeye gelirse 1 sayısını bile kaçırmam herhalde :)
  12. Oduncunun Çırağı

Zangetsu Gerçek Oldu

272 bölümdeydim kardeşim.Ayrıca renkler ve zevkler tartışılmaz.272 ye kadar sıka sıka izledm tam forma dönüşüyor diye ordada heyecanlanmadım yeter dedim bıraktım.
  13. Oduncunun Çırağı

Zangetsu Gerçek Oldu

Bleachı hiç sevmem ama kılıçlar süperdi ya banada yap abeyyy :D
  14. Oduncunun Çırağı

İtiraf Köşesi

Aynen öyle bende severim.Bebek püskevitinin yaşımı olurmuş bea :D
  15. Oduncunun Çırağı

One Piece (Resim, Wallpaper)

Luffyde az yuvarlaklık var he :D Ne öyle Hancock bana asılsa en azından ilgi gösteririm yav ayıp ayıp :D (ama one piecete aşk olmaz.Olursa tayfa ayrılır falan filan) :D
  16. Oduncunun Çırağı

ohayo

Hoşgeldiniz bağyan bende forumun en centilmen üyesi (övünmek gibi olmasın ama) :D Adım Berkay bu arada.
  17. Oduncunun Çırağı

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bleach 210-211-212-213-214-215-216-217
  18. Anime önerilerine her zaman açığım.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

sevdiğin şeyleri,türleri söyle

2. HoodeD

HoodeD

bakemonogatari diyorum, o kadar *dikkat- daha tüm seri tamamlanmadı bu yüzden bitince yüksek bir boşluk hissi tadabilirsiniz*

19. Aynen öyle.Bilgiseyara çıkarsalar daha fazla kazanırlar.Konsol oynayanlarla bilgiseyar oynayanlar bir değil sonuçta.
  20. Oduncunun Çırağı

R-15

Ağır bir dili olduğunu bilmeden önce ben: İngilizce izleriz nolacak ya Ağır bir dili olduğunu öğrendikten sonra ben:
  21. Oduncunun Çırağı

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bleacg 207-208-209
  22. Baktım baktım ve dedim ki; Birşey eksik ya burda! sonrada aklıma geldi.Meyersem Kaoru yi unutmuşum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.