Jump to content

Oduncunun Çırağı

Üyeler
  • İçerik sayısı

280
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Oduncunun Çırağı kullanıcısının paylaşımları

1. Benim için anime dünyasının en güzel kızı Haruka-senpai dir. http://p1308.hizlire.../1d/5/r5ntx.jpg En güzel 2. kızı Yoruichi-san http://t1308.hizlire.../1d/5/r5nxk.jpg bu 2si dışında var baya ama ismini hatırladığım 2si bunlar :D
  2. bu seriyi o kadar beğenmemiştim.Ama yinede İngilizceye çevrilince izlerim. :D
  3. Narutoyu bitirinde bende onu bitmiş halinde shi den izlemee başlıyım :D
  4. Oduncunun Çırağı

Merhaba

Foruma hoş geldin...Bende 17 yaşına 20gün önce girmiş Berkay :D
  5. Oduncunun Çırağı

Chibi Stil

Güzel oldu sanırım :D
  6. Gençliğimdeyken dinliyorum işte kötümü :D
  7. Oduncunun Çırağı

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Ortaya bir porsiyon karışık de geç :D
  8. :D ben ilk animemden beri hayal kurarım övünmek gibi olmasın ama 8)
  9. Oduncunun Çırağı

anime lakabınız

Çılgın Ruh Canavarı çıktı :D
  10. Oduncunun Çırağı

Animelerdeki bütün kızları alıyorum ben :D
  11. Yok ya magellanın değildir en iyi meyve bence dofilamingonun adam dokunmadan kesiyor (iman power 1 meyve var adamda) :D
  12. Oduncunun Çırağı

:D sanırım haklısın :D
  13. Oduncunun Çırağı

Ehm ehm şimdi :D Neliel {Büyük hali} (bleach) Hancock (One Piece) Asuna (Sao) Haruka,Sae,Ai,Kaoru,Tsukasa (Amagami ss) Winry (FMA) daha varda neyse...İzlediğim animelerdeki adları pek hatırlamam bunlar hatırladıklarım :D
  14. Ben beğendiğim her filmi,diziyi veya animeyi izlerim farketmiyor benim için :D 3 idiots güzeldi ben sevmiştim.
  15. Oduncunun Çırağı

^^-*SAKIN TIKLAMA*-^^

Tıklamayın o kadar tıklamayalım diye ısrar etmiş. :D
  16. Oduncunun Çırağı

En İyi Bleach Açılışları

En iyisi bence bleach opening 1
  17. Oduncunun Çırağı

Favori Anime Müzigin ?

Fairy tail Celtic song - Amagami opening - Pokemon opening 1 - Bleach opening 1 - One Piece opening 16 - Fairy tail opening 1-3 - Shingeki No Kyojin opening 1-2 - Another opening 1
  18. Oduncunun Çırağı

^^-*SAKIN TIKLAMA*-^^

Tıklama dedin tıklamadık :D
  19. Majorun çizimleri biraz itici bu yanı doğru olsada benim için hajime no ippoyla eşit bir anime.
  20. Hajime no ippo,major serisi (Türkçesi olmadığı için İngilizce izledim) bu 2sinin dışında birde amagaminin 2 sezonu kaichou wa-maid sama bile bu kadar heyecanlandırmamıştı giriş müziğide ayrı bir güzeldi.
  21. Kendim için söyleyeyim. %40 iç %60 dış olacak :D
  22. İnsanlar bir şey feda etmeden hiçbir şey kazanamazlar. Bir şey kazanmak için,aynı değerde başka bir şey sunmalısınız. {FMA} Eğer birinin acısını paylaşmazsan, onu anlayamazsın. Ama sadece onları anladın diye, onlarla aynı fikirde de olamazsın. {Naruto/pain} Bu bayrağın kime ait olduğunu bilmiyorum,ama bir korsan bayrağı öylece yere atılıp üstüne basılıp ardındanda gülünecek bişey değildir!!! O inancın sembolüdür. {Monkey D. Luffy/One piece} Gerçek bir erkek, bayanların yalanlarını affeder.. {Sanji/One Piece} Bir erkeğin savaştan kaçamıyacağı anlar vardır o anlar ise arkadaşlarının hayallerine gülündüğü anlardır. {Usopp/One Piece} Mucizelere ikinci kez olmadığı için öyle denir. {Bon Clay/One Piece} Bu dünyada yalnızlıktan yana olan insanlar vardır. Lakin yalnızlığa katlanabilen yoktur... {Usta Makarov/Fairy Tail} WB: Kolunu alan ne tür bir düşmandı? Shanks: Onu yeni çağ üzerine bahse yatırdım. {Shanks/One piece} Yüzlerce Silahla Donanmış Olsan Bile, Bazen Bir Adamın Yüreğindeki İnanç Mızrağına Karşı Koyamazsın {Kızıl Bacak Zeff/One Piece} Hey! Sence insanlar ne zaman ölür? Bir tabanca mermisiyle kalplerinden vuruldukları zaman mı? Hayır. Tedavisi olmayan bir hastalıkla harap olduklarında mı? Hayır. Zehirli bir mantardan yapılma bir çorba içtiklerinde mı? Hayır. Unutuldukları zaman. {Hiluluk/One Piece} Hiçbir ölüm ardında güzel bir ceset bırakmaz. {Okuru/Samurai Champloo}
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.