Jump to content

Oduncunun Çırağı

Üyeler
  • İçerik sayısı

280
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Oduncunun Çırağı kullanıcısının paylaşımları

1. Oduncunun Çırağı

Türk Dizileri

Valla yabancı dizi bence futurama iyidir.
  2. Oduncunun Çırağı

Türk Dizileri

Amerikanın oyunları bunlar :D şaka şaka valla bizde anca böyle diziler yapılıyor.Liselileri niye 25 yaşındakiler oynuyora gelirsek genelde türkiyede ünlü olan kişileri oynatıyorlar dizide daha fazla izleyici çekmek için.
  3. Ben japonyaya taşınmak isterdim şahsen ama 2 nedenden 1.si bütün mangaları falan orda buluruz. 2.si Japonyanın dili bana çok güzel geliyor.Tatlı bir dil
  4. Oduncunun Çırağı

Hajime No Ippo 3. Sezon Duyuruldu

OH BE hard bir hajime no ippo hayranı olarak 3.sezon çok iyi oldu.Böyle bitmeyeceğide belliydi hani öyle saçmalık olmazdı.
  5. Oduncunun Çırağı

Bıyık FC

Sakal bıyığı boşuna bırakmadık hani :D benide eklersin artık :)
  6. Oduncunun Çırağı

Hunter x Hunter FC

Yazdım hepinizi.
  7. Hunter x Hunter FC Ana Karakterler: Gon Freecss: cinsiyet: Erkek Yakında düzenlenecek. İnanmıyorum nasıl sildim ya
  8. Oduncunun Çırağı

En güçlü karakter sizce kim?

Ana karakter diye normal olarak natsu güçlü olacak basit bir şey bu her zaman baş karakter güçlü olur veya sonradan güçlenir falan :D
  9. Yaz boyunca devam edersen baya iyi şeyler yapabilirsin.Bunlarda güzel tabi :D
  10. Oduncunun Çırağı

Meast'in Yazı

bence onları bilerek yapmıştır.
  11. Oduncunun Çırağı

Meast'in Yazı

Sende doğuştan resim yeteneği varmış zaten :D bütün yaz böyle çalışsan ne olur bilemiyorum :D
  12. Bence assassin's mangaya ve animeye gayet uygun çünkü oyunda normal insanın yapamayacağı bazı hareketler olsada animede hepsini yapabilir.
  13. Benide eklermisin? :D mangadan devam etmeyeyim diye 59.bölümde bıraktım ama 2.sezon gelicek diye bleach tan sonra bitirecem. :D
  14. Maginin 2.sezonuyla kuroko no basketin aynı anda çıkması güzel olmuş.Ayrıca yeni bir oyun türünden anime geliyor galiba.İyi ya bu sonbaharda çıkacak animeler.
  15. Oduncunun Çırağı

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Natsu x Lucy birleşecek ben söyleyeyim size sinyalleri var zaten bunların isterse 2.sezonda hemen birleştirir zaten.
  16. Oduncunun Çırağı

Attack on Titan Oyunu Seneye

Doğra beni Mikasa -_-
  17. Oduncunun Çırağı

Attack on Titan Oyunu Seneye

Sırf bu oyun için konsol alıcam var ya live actionda çıkacaksa seneye kebap :D
  18. Resmen burcuma küfür etmişsin. :D -_-
  19. Oduncunun Çırağı

Anime Kısaltmaları

D.Grayman = D.Gure :D pek kısaltma gibi değil bu bide saçma kısaltma var harbiden bir kaç tane ama yinede güzel yapmışsın eline sağlık.
  20. Oduncunun Çırağı

Eğlenceli Siteler

İlginç siteler benim pek canım sıkılmaz ama yarısını sevdim eline sağlık Gaara.
  21. Orantısız dediğin resim bence yaptığın diğer resimlerin yarısından güzel olmuş.Ben sadece cin ali çizebiliyorum.7-8.sınıfta cin ali çizme rekorum vardı.Lakin bir hard bakuman hayranı olduğum için mashiro nun gözünü öyle çizdiğin için seni affedemem :D
  22. aynen hikaye fake o fotoda olan adam japonyada ünlü bir müzisyenmiş galiba öyle duymuştum ben ayrıca 1kere başladım slam dunka ama sürekli 5 hata yapıp atılınca bırakmıştım :D tekrar başlarım biraz aklımdan silinince ama birdaha başlayacağım kesin bu yorumlardan sonra :D
  23. Bu anime dışında hiç bir animede duygulanmadım ama bu animede resmen içim ürperdi.
  24. Oduncunun Çırağı

Pokemon XY Tv Serisi Duyuruldu

Aynen sarsılmaz bende izlemedim hiç küçükken gördüğüm anda geçerdim :D
  25. aynen öyle one piece ve hunter x hunter izlerken sürekli yarıda keserlerdi her gün 20-25 bölüm izlerdim 2sinide ondan sonra campione tek solukta izlemiştim eğlenceli gelmişti.Bakuman baya iyiydi.Hajime no ippo var bide o kadar diğerleride güzel ama ben sadece bunlarda her gün baya bölüm izlerdim bölüm hatta tek gecede bitirirdim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.