Jump to content

Yue-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Yue-sama hakkında

• Doğum günü 08/11/2001

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Drama ve Aksiyon filmleri izlemek, Oyun Oynamak, Müzik Dinlemek, FanArt çizimler Toplamak.

Son profil ziyaretçileri

891 profil görütülenme

Yue-sama üyemizin başarıları

1. Bayadır anime izleyemiyordum işten filan fırsat bulup bu sıra rahatım izleyim dedim de bayağı özelmişim :D
  2. Günaydın. Valla çok rahat alıyorum hepsi DPS karakterlerimin. Dün Tensei shitara Slime Datta Ken 2 Sezon Part 2 izliyordum tekrardan özlemiştim 7 bölüme gelirken uyuya kalmışım :D
  3. Valla bilmiyorum ama hoşuma gitti her yerden can alıyorum :D Kokomi de DPS yapacağım Xingui de geliştiriyorum bakalım :D
  4. Mona Jean Ayaka bir de Kokomi aldım takıma çok hoşuma gitti bu comp bir tek kokomi güçlendirmek kaldı şuan +40 level işte +80 veya +90 yaparsam güzel olacak Artifactlerini de kasmaya başladım bakalım işin ilginç yani Jean zaten can veriyor baya Kokomi de veriyor bir de 2 su elementi de var takımın canı azalmaz oldu neredeyse :D
  5. Valla bir derdim Mona diyordum bu sabah 1 tane Fate vardı atayım dedim Kokomi çıktı şimdi bir de o var :D 2 tane su elementi ile oynayacağım gibi nedense en çok istediklerim geliyor öleceğim sanırım bu kadar şans normal değil :D
  6. Ayakam güçlü ya 80 level 80 level de Jeanım var Artifactleri de güzel onların beni bir tek Mona tatmin edemiyor bu takımda :D onu da bunlara uyumlu yapmak istiyorum ama o dediğini deneyeceğim işte o da olmaz ise kendi takım düzenime dönerim :D
  7. Mona ile kurduğum takım iyi yani hasarım iyiydi mona ile filan ama nedense bi tatmin edici gelmiyordu senin dediğini de müsait olup oyuna girebilirsem deneyeceğim.
  8. Merak ettim denemeye değer tavsiyen için de teşekkürler. ^^ Günaydın bu arada :D
  9. DPS olarak kullanacağım hoşuma gidiyor :D Jean bir de Ayaka var 5 yıldız olarak
  10. Oh teşekkür ederim az çok doğru kasmışım DPS olarak ^^
  11. Öncelikle günaydın. Bu ben Mona'ya internetten build baktım ama bir türlü yapamadım Artifact filan da beceremedim var mı bi bilgin Artifact şunu kas dediğin :D
  12. @pegasusejderGenshin ile ilgili bir şey sorabilir miyim acaba müsaitsen :D
  13. İkinize de kolay gelsin ^^
  14. eee sizler neler yapıyorsunuz?
  15. Amin. Sağ olasın ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.