Jump to content

Elimiel

Kayıtlı Üye
    7
  • Last visited

• Days Won

1

Elimiel last won the day on July 31

Elimiel had the most liked content!

7 Followers

About Elimiel

• Birthday 08/21/1997

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

691 profile views

Elimiel's Achievements

1. Olurrr hepsi var artık bilemiyorum nasıl olur bir gözüm korktu ama bakalım :D Bu aralar böyle ben de şaşırıyorum :D Biber miiiii aaa :D Anladımmmm ben de yanlış anlamış olabilirim bence :D İyi ol iyii Herkese günaydın :)
  2. Evet ben de çok merak ediyorum gerçekten güzel duruyor :D Afiyet olsun kardeşim de bana kahve yapmışşş Hahaaha ne kadar ümitsiz bir konuşma bu böylee :D
  3. Hadi ya geçmiş olsun çok :/ İş güç Karadeniz turu ayarlıyorum kardeşimi hazır ikna etmişken :D Sen ne yapıyorsun? :D Teşekkür ederim :) İyi seyirler diyeyim sana benim devam edemiyor şuan maalesef evde kaldığım zamanlar edeceğim inşallah :/ İyi akşamlar iyiyim sen nasılsın? :))
  4. Teşekkür ederim ben de iyiyim :) İyi akşamlar :) Ahaha sağol :D Öyle mi umarım çok kötü değildir dinlendir gözlerini :)
  5. Anca görüyorum yazdığını bugün çok yoğunduuu :D İyi diyelim iyi olsun senden naber? :) Olsun canım bazen oluyor öyle :D İnşallah :) Eveeet gel hemen Antalya evet daha sıcaktır tabii bir de kötü haberler var çok geçmiş olsun diyeyim umarım en kısa sürede biter bu sorunlar :/ İyi akşamlar :) İyiyim ben de çalışıyorum, arkadaşlar falan öyle takılıyorum. Evde de devam dizi, anime, müzik o şekilde geçiyor günler :) Sen nasılsın iyi misin? Yaa ne demek olur mu öyle şey bir şey olursa bekliyorum yaz hemen çekinme :)
  6. Evet tabii :D Günaydın diyeyim :) Anladım. Umarım en kısa sürede bitirirsin :) Selam Mika, nasılsın? :)
  7. Böyle bir kural mı varmış? Selam Hangi bölümü okuyorsun? :)
  8. Neden ben açıyorum sen aç Aslan burcu style
  9. Alıştıysan sorun yok :D Hem yapacak bir şey yok bitince bitiyor :D
  10. Anladım bakarım belki sonra :) Yine konuşma bitirici mesaj :D
  11. Hahahaha anladım sevindim iyi seyirler diyeyim o zaman güzelse haber edin bende bakarım :D Aynen öyle teşekkür ederim :D
  12. İyi bari :) Ooo hangi dizi? :D Ben erken çıktım bir tık sorumlu fazla çalıştın dedi gönderdi sağ olsun :D
  13. Aaa geçmiş olsun. İyi misin? Ne yapıyorsun bugün? :)
  14. Anca dönebiliyorum bugün biraz yoğun yoruldum ama iyiyim sen nasılsın? :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.