Jump to content

Elimiel

Kayıtlı Üye
    7
  • Last visited

• Days Won

2

Elimiel last won the day on August 6

Elimiel had the most liked content!

6 Followers

About Elimiel

• Birthday 08/21/1997

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

827 profile views

Elimiel's Achievements

1. Nasılsın? :) İyiyim Ari aynı devam ediyor işte. Biraz hastaydım bu ara sonra birkaç arkadaşım kovid oldu o meselelerle uğraştım sen nasılsın? :)
  2. Hahaha teşekkür ederim açmam merak etme Herkese günaydın
  3. Hahaha benim de aynı şeyler devam ediyorum ama dediğim gibi çok çok vaktim olmuyor şu sıralar fazla nöbetim oluyor :( Evet öyle oldu biraz çalışıyorum bol bol :)
  4. Geliyorum tabii ki müsait oldukça :D Eveet devam ediyorum :)) Sen neler yaptın? :)
  5. İyiyim teşekkür ederim :)) Sen nasılsın? :)
  6. İyi akşamlarrr diyeyim ben de tekrardan ertesi gün olsa da :D İyiyim şükür ben dee teşekkür ederim aynı şekilde çok hızlı geçiyor gerçekten bu sıralar :)
  7. Aaa senin burnuna ne oldu :( Tatlıdan yiyemedim içimde kaldı ya ben de mi yapsam bilemedim şuan :D
  8. Nasılsın nasıl gidiyor :D Tatlı nasıl oldu? İyiyim sen nasılsın? Nasıl gidiyor? :D
  9. Hahaha olsun buradan da soralım dedik ne var yani :D İyiyim şükür :)) Günaydın bu aradaa. Hahahaha ay o kadar değil benim çılgınlığım yok öyle de tabii dener hevesini alır bence güzel içinde kalmasın. Bizim bir arkadaş sürekli pembe zaten tüm saç. Arada turkuaz, yeşil, mavi tonlarında bile takılıyor :D Yaaaa çok tatlı bir ara kardeşimle ben de buna benzer bir şeyler yapıyordum sonra çizim denemelerine başladık işte fena da gitmedi onunkiler çok güzel oldu benim pek bir şeye benzemedi bıraktım ben :D Böyle uğraşlar çok keyifli oluyor.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.