Jump to content

Walt

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Walt hakkında

• Doğum günü 10/29/2004

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Walt üyemizin başarıları

1. Walt

SELAMS

Galiba forum hayatım başlamadan bitecek çünkü varlığını bile unutuyorum buranın ama ara ara uğramaya çalışacağım
  2. Walt

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mükemmel akıcılığa sahip FMA:B izledim, izliyorum :)
  3. Walt

SELAMS

Hoş buldum. Evet pek aktif gözükmedi gözüme ama az daha takılmayı düşünüyorum Hoş buldum
  4. Sorarken hiç düşünmemiştim aslında. Ama aklıma ilk gelenlerden Cowboy Bebop oldu doğrusu baya güzel animeydi
  5. Size göre gelmiş geçmiş en iyi anime hangisi ? Tür fark etmeksizin başyapıt diyince aklınıza gelen ilk anime
  6. Walt

One Piece Genel Sohbet ve Tartışma (Spoiler İçerir)

Romantizmi pek sevmesem de one piecede az buçuk olsun isterdim. O kadar süredir tanıdığımız karakterlerin aşk hayatlarını izlemek oldukça zevki olurdu bence. Hele ki Luffy'nin :D Hancock ile beraber ortaya izlemeye değer şeyler çıkardı kesin
  7. Merhabalar. Ben Mahmut 18 yaşındayım. Yaklaşık 1 senedir falan anime izliyorum. Foruma attığım ilk adım bu, biraz burda takılmak istedim eğlenceli olacağını düşündüm
  8. Admin geç mi kaldım bilmiyorum ama ben de katılmak istiyorum. Gelmesini çok istediğim özelliği bildirmem gerek
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.