Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının paylaşımları

1. Deniz sezonunuda kapattık...Sırada mangal var :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kennet

kennet

hahah yok o atın ... larını yazmıcaktım :D

Bunu engelemek için giriş sistemini düşündüm içeri girş :) ve Manyak Fantazik fikirler doldu aklıma ama işde yazamıyorum WELCOME TURKEY :D :D

3. slimjack

slimjack

Aynen ama aşırı fantazi zarardır boşver :D

Neyse ben kaçtım hadi sana iyi partiler ;)

4. kennet

kennet

Letso party Comon Party ahh ahh ahh yeha :D :D

Eyw Teşekürler iyi kaçmalar :)

Ecchili h..li kaçmalar :)

2. İ m Hero oyununda Goku gene number one...Yaw şu animeyede bir başlayamadım hele :/

3. Cold Dewil

Death Note 2016 Filmi Duyuruldu

Son üfürükçü avatar ve hintli ateş ulusunun yanında alacakaranlık gene iyi kalıyor... Gerçi Tvden izleyip koca filmden hatırladığım tek sahne : :D
  4. Bana bu filmin TR alyazılı yada dublajlısını bulabilecek olan var mı ? Plsssssss
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Aynen ya güzelede benziyor baya :/

3. houston

houston

eng bulayım zaten rica edeceğim birkaç kişiden

4. Cold Dewil
  5. Cold Dewil

Death Note 2016 Filmi Duyuruldu

Arkadaş bana mı öyle geliyor L alacakaranlıktaki elemana mı benziyor ? Hayır herşeyin bir seviyesi var bozmayalım :smile_artiz:
  6. Bleach gelmiyor muydu hani bu sene ? Gene mi fake atılan inançlarla kandık :|

1. Sakuragi

Sakuragi

artık manga bitince gelir :D Manga da ne zaman biter belli olmaz. Kubo karakterlerin geçmişine inmeye başladı :D Tüm karakterleri düşünürsek bi 5-10 yıl bitmez :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Bitmeden başlayabilir. Gerçi bi naruto vakası gibi filler dizerlerse dahada kötü olur

3. Kai

Kai

2016 yaz ayları diyorum :D

7. 2002 yılındaki bir anime sınırları zorlayan hayalgücü...İ like it :D

2. Larus

Larus

10 bölüm izleyip anlamadığıma kanaat getirip bırakmıştım hangi ara o kadar ilginçleşti acaba o.O

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Zaten 23. Bölüme kadar anlamıyorsun. Anlatmıyor kimse fıtık ediyor. 24-25 de zaten olayı kavrıyorsun. 26 da Final mantıklı bitiyor. Sıkıntısı fıtık etmesi onun dışında güzel,aşırı ağır ilerliyor ama

4. Strix.
  8. Güzel video olmuş ellerine sağlık :)
  9. Avatar:8 İmza:7... Aşırı parlıyor cepten girince
  10. Cold Dewil

Meraba Arkadaşlar

Anladım,genede istediğin tarzı söyleyip mesaj atabilirsin ^_^ Şimdilik tanışma konunu kaynatmış olmayalımda ^_^ Elimden geldiğince öneririm sıkıntı olmaz ;)
  11. Cold Dewil

Meraba Arkadaşlar

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... PS: GTO izlemişsin diğer konuda gördüm.Anime tercihlerin güzel bir kaç tanede daha ( var mı izlediğin bilmiyorum ) o tarz senelerdeki animeleri izlemeni öneririm.Tür yapım ve tarz olarak cidden başarılı yapımlar var ^_^
  12. Avrupa yakasında oha falan oldum diyen bir karakter vardı. Hatırlayan hatırlar. Absürd derdimde gerçek hayatta aynı tiple karşılaşınca dövesim geldi

2. Barış

Barış

harbi ya bende uyuz olurdum gevşek gevşek konuşurdu ağzına kürekle vurasım gelirdi gerçek hayatta karşılaşsam harbiden vururdum herhalde :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Vuramadım T.T

4. Kai

Kai

Yuh -. -

13. Ben yarıda bittim, adamlar hala Gundam serisini çıkarıyorlar :ragecomic29: .Tebrik etmek lazım -_- Çoğunluğun dediği gibi devam serilerinden Noragami ve K 'yı bekliyorum bende... Yenilerdende Mecha,Aksiyon ,Fantastik ve Ecchi :LTkJN9u: olanlarını gözüme kestirdim... PS: Bu arada yeni Cyborg filmide geliyormuş.2 saatlik çerezlikler güzel olacak bu sene :D
  14. Cold Dewil

Seni Bir Yerlerden Tanır Gibiyim...

Şimdi sadece şu resmi atıp gitmek vardı da neyse :D Hmmm bakalım bana kalırsa kapanabilme olasılığı yüksek konunun ama boş da geçmeyelim bari... Kendimi tanıtmak yerine 1 yıldır ( Şunun şurasında 2 ay önce öğrendiğim bir gerçek ) Seni forumdaki diğer Witch ile karıştırıyordum... ( Noktasız Witch :smile_artiz: ) Kendimden üstün kötü bahsedecek olursam.Türk dizileri dışındaki çoğu diziyi takip etmekteyim :D Film-Dizi ve Anime kültürüm baya iyidir lakin insan kötü yönlerinide söylemeli..Şuana kadar oturupta adam akıllı bitirdiğim tek Türk Filmi Eşkiyadır.Yarıda sıkılırım çoğunda ve el sürmem.Lakin Aksiyon ve Bilim-Kurgu filmlerinin tamamına yakınını izlemişimdir.Haliyle Bilim-Kurgu ve Mecha tarzınıda seviyorum.Güncellemedim ama (5 aydır) +800 den fazlaydı en son anime sayım.Eski tarz yada unutulmaya yüz tutmuş serileri de izlerim. Ayrıca daha şimdiye kadar zerre dokunmadığım bir seri vardır.O da DragonBall serisi...Ölmeden başlicam umarım bir ara :D Heee birde hala daha umutla olduğum devam Sezonun gelemesini beklediğim D.Grayman var :D PS: Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...
  15. Şok oldum..https://youtu.be/Wb1JKLlJkL4

1. historianWeeb

historianWeeb

ben bunu MALda favori seiyularıma ekliyim bari :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Daha bunun gibi parlayan 3-5 tane var *.*

16. An itibari ile Tarayıcılardan anlayan bir üye yada virüslere karşı cesareti olabilecek bir üye bana ulaşabilir mi ?

2. Cold Dewil

Cold Dewil

-.-' insan kendi durumunda da yorum çıkıp gidemiyor ki ileti gelmesin diye ... Neyse bende arada Ventolin,Minoset,Zyrtec ve Rennie kullanıyorum.Rennie 'yi baş ağrım için ama asdfgfdsa :D

3. Amygirl

Amygirl

Rezil :D tamam gittim ben :)

4. Barış

Barış

rennie miğde ilacı değil mi ya :S

17. Aksiyonlar bitti sırada Romantik serilere başlicim x.x Gerçi 2 seridir mutlu son görüyorum Dram da katmak lazım :D

2. Kai

Kai

aksiyonlu romantizm deyince biraz farklı şeyler anlaşılıyor :D yani öyle bir savaşılacak ki, o romantizme gölge düşmeyecek ve şüphe kalmayacak. yazar burada bunu demek istiyor :D

3. Kai

Kai

yoksa kuru sözler zaten her tarafta değil mi :)

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Mahaou sensou veya herhangi bir romantizm olan bir filme aksiyon olsun diye büyü veyahut cadılık eklersen misal oyun olarak sao romantik aksiyon oluyor

18. Bir animeyi 3 fansub çevirirde ilk tıkladığının çevirisi kötü olur ya işte öyle bir şey... İzleye izleye kulak aşinağlığı olan kelimeleri bari düzgün çevirelim...

19. 14.Sırada olan Tsukuyo ve gerisinde kalan Boa Hancocklar,Riaslar... İlginç bir liste -_- PS: Bleach,FT karakterleri ve ayrıca hmmm OP 'taki Robin'de unutulmuş gibi
  20. Film ile anime arasındaki fark... Titanlar Bülent Ersoy modeli -_- Eksikler dağ gibi... Eren'e asılan kız :huh: Konu desen çok farklı ilerliyor -_- Levi desen gelmedi ama bari onu düzgün koysunlar -_- Neyse ah şu Japonlar -_-
  21. Cold Dewil

merhaba gençler

Anime mi izliyorsun diyorsa gene iyi.En azından çizgi film demiyor :D Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...
  22. Cold Dewil

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

Parasız oyun mu var :smile_artiz: Online olarak aylık ücreti yok ama öyle düşünüyorsan diyim.30 liraya almıştım indirimdeyken şimdi sanırım 50 filandır. Ben Aion'u bırakalı sanırım 1 sene oluyor.Oyuna giriş 20 dk sürdüğünden ilk çıktığı zamanlar gına gelmişti.Gerçi uçmak falan güzeldi.
  23. Cold Dewil

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

AC serisi başta iyiydi de sonradan tırtlamaya yüz tuttu bence.Revo. beri tadı tuzu kalmadı her oyunda farklı kişiler aynı mekanikler farklı arayüzler :smile_artiz: Beğendiğim seri olarak... Star Craft serisi B) Hele birde Wings of Liberty ve Heart Of Swarm oynayınca insanın haz limitleri doruğa çıkıyor .Magnum yemiş kadar oluyorsun :D PS: İcy Tower'da güzel konulu.İnsan merak ediyor o kuleye nasıl giriyon en tepede ne var :LTkJN9u:
  24. Bizim nesil niye böyle anlaşıldı... http://listelist.com/anime-cizgi-film-anlari/

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Kısaca: Gerçekler acıdır.Şimdi animeleri izleyen çoğu kişi mutlu son bekliyor.Bizim dönemimizde bu tarz safça yada nasıl diyim basit klasik mutlu son olmuyordu.Ana karakterin öldüğü yada yan karakterin ölebileceği gerçekleriyle büyüdük.

3. Kai

Kai

gerçekleşen olay=çıkarılması gereken ders değildir bunu karıştırdıklarını söylüyorum. bu yazıda ders çıkarılmamış, ders kavramını yanlış anlamışlar. örnek:

gerçekleşen olay : biri ölüyor, yakını yalnız hissediyor (bunu ders diye yazıyorlar)

aslında çıkarılabilecek ders : yakının öldüğünde, bu iyi değildir, o yüzden onlarla geçirebildiğin kadar zaman geçir.

çıkarılabilecek ders 2 : çok yakınından birilerini kaybedersen, onları arayacaksındır, bu yüzden onları kırmaktan kaç...

4. Kai

Kai

ders zaten en iyi acı üzerinden verilen bir şey değil midir.. bahsettiğin sevgi kelebeği mutlu son takıntılı yapımların zaten zerre ders niteliği taşıdığını düşünmüyorum, anca çocuğu salak ederler yani :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.