Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının paylaşımları

1. Her türden örnek veriyim birer tane... Anime olarak Angel Beats: Son bölümde herkes vedalaşırken mavi saçlı dostu ile selamlaşması çok güzeldi.En çok orda duygulandım.Birde Ending sahnesinde herkesin fotoğrafı yook olma sırasına göre silinmesi filan çok duygusallaştırmıştı beni... Anime Movie: Bungaku Shoujo Movie: Tren garındaki sahne süperdi.Duygusallaşmamak elde değildi.Ayriyeten En sondaki kapının çalıp kameranın yavaşça kiraz ağacına doğru odaklanmasıda süperdi.(Not: Seyredenler ne dediğimi anlamıştır.) Manga D.Gray Man: 202 ve 203 bölümlerde Allen Walker'ın bir Noah olduğunun açıklanması ve şimdiye kadar ona yardım etmiş bütün arkadaşlarının onu yakalamak için görevlendirilmesi biraz duygulandırıcıydı.Özellikle arkadaşlarını tehlike atmak istemeyen ve onları korumak için kaçan Allen'in 203 bölümde Linalee ile konuşup sarılarak ayrılması çok duygusaldı.Herkesi korumak için bilerek kaçması hemde... Eh şimdilik bunlar :)
  2. Cold Dewil

2013 Mart Ayında Yayımlanacak Animeler

Bazıları cidden süpriz oldu.Sabırsızlıkla bekliyorum 2013'ü...
  3. Cold Dewil

Rütbe Derecelendirme

Bu öneriyide beğendiğimi söyleyebilirim...
  4. Cold Dewil

Rütbe Derecelendirme

Otaku yolunda evet bencede olmasın.Ne öyle Emirin Yoluna filan sapar mazallah :D Bence kendi fikrim gibi chan/Dono/Kun/San/Sama gibi eklerde güzel ... Tabiki son karar Genede Yüce Anime Kitlesine aittir :D
  5. Cold Dewil

( 15 / 12+ ) Genshiken

Merhaba bir sorum olacaktı.Bu serinin 2. Sezonuda var.Onuda eklemeyi düşünüyor musunuz.İngilizce Altyazı olmasına rağmen türkçe altyazı bulamadım.yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  6. Cold Dewil

Gintama FC

Ginpachiii Senseiiii :D
  7. Cold Dewil

Rütbe Derecelendirme

Sonuncusu Düşüşe geçmiş nedense :D
  8. Cold Dewil

Rütbe Derecelendirme

Kun-chan-Sama gibi ekler güzel olsada Herkesin Nick farklı. O türlü oluncada her üye için ayrı ayrı yapmak gerekmez mi ? Zor olur diye düşünüyorum.
  9. Cold Dewil

Rütbe Derecelendirme

Bence eski sistem iyi ama değişik fikir istiyorsanızda; 0 - 49 > Çaylak 51 - 99 > Anime Sever 101 - 499 > Anime Master 501 - 999 > Sensei 1001 - 1999 > Master 2001 - 2999 > KİNG Yada; Sevilen anime karekterlerin isimleride konulabilir.
  10. Hayır benim anlamadığım Bir tek Şirince kurtulacak deniyor.Acaba her yer çökecekde bir tek orası mı sağlam kalacak.Hani lord of the rings'in son sahnesinde bütün orklar toprağa gömülürken insanlar kurtuluyordu öyle birşey mi olacak ki ? Bu arada ben logoyu AMV. koyamadım ama videoların hepsi Turkanimeden.Eee doğal olarakda üstlerinde amblemleri var.Bir problem olmaz değil mi ?
  11. Cold Dewil

Gintama AMV. ( The Last Time )

Teşekkürler :)
  12. Cold Dewil

Gintama FC

Biri Gintama mı dedi ... Yorozuya 4. alınsa ben giderim Japonyaya şahsen :D Bu arada benide ekleyebilirsin gruba ama arkadaşın dediği gibi eklenince ne oluyor ki ?
  13. Cold Dewil

Beğendiğiniz AMV'ler :)

14. Cold Dewil

Gintama AMV. ( The Last Time )

Azcık da Gintamayı böyle yorumlamak istedim. Beğendiğin için teşekkürler :) ...
  15. Arkadaşlar katılıp katılmama konusunda kararsız kalmıştım ama nedense bir anlık hevesle bu olaya adım attiyim dedim.Umarım Herkesin hoşuna gider.Program olarak VideoPad gibi küçük ve kullanışlı bir program kullandım.Logo koyamasamda her videoda Turkanime imzası var.Umarım problem olmaz.Şimdiden iyi seyirler. Evet Bugünde 4 dk. çaldık :D
  16. Cold Dewil

Let Us All Unite ASMV

Vay Charlie Chaplin'in The Great Dictator'de ki konuşması çok güzel uymuş.Çok beğendim.Orjinallerden farklı olması bence bir artı olmuş..
  17. Katılacak arkadaşlara başarılar şimdiden
  18. Cold Dewil

2013 Kış Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Bir iki anime dışında hayal kırıklığı olsada Ova'ların 2. Sezona haber olabileceği düşüncesiyle ve Yeni Filmlerle moralimi yüksek tutuyorum şahsen :)
  19. Arkadaşım çevirdi konusunu okumak isteyenlere : Haimura Kiri görünüşte sıradan bir erkek ve küçük bir problemi vardır: başka insanların saçlarını kesme konusunda saplantılıdır. Bir gün, Mushiyanokouji Iwai -''Saç Kraliçesi- ile tanışır, ve o miras kalmış bir lanetten dolayı kendi saçını kesemiyor. Kiri -Dansai Bunri No Crime Edge - makasın kesebilecek tek şey olduğunu öğrenir. Ancak kendisi tanışmalarının ''Saç Kraliçesini'' öldürmek için lanetli olan öldürücü aletlerin kullanıldığı eski bir cinayet oyununu -The Killing Goods- tetiklediğini bilmiyordu. Kiri, Iwai'yı Killing Goods Owners (Değerli Eşya Sahip Öldürücüler) dan koruyabilir mi? Oyun başlasın!... Umarım az çok konu hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur :)
  20. Cold Dewil

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

Adam olayı çözmüş, bilimadamları azcıkda otakuları düşünse sorunumuz olmaz -_-
  21. Cold Dewil

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

Malesef ben Bu anime dünyasında yenilerden sayılırım.Üniversiteyi kazandıktan sonra bahsettiler başla diye.Yaz tatilinde Death note başladım ( Başlayış o başlayış ) 1 seneyi geçti şimdi animelerle düzeyli bir ilişkimiz var :) Kendinizi düzene sokunca derste çalışılıyor ,animede seyrediliyor.Animeyi seven kız arkadaşda bulunuyor merak etmeyin :D Konuyla ilgili olarak olarak Son teknolojiler gelişsin ve animeler Haftalık değil Günlük yayınlansın. :D
  22. Mad Scientist...El,Psy,Cangroo :D
  23. Yılın son zamanları güzel geçecek anlaşılan :D
  24. Aynen 1. Sezon çok güzel ve ilgi çekiciydi.Hatta bazı bölümleri çözümlerden önce durdurup kendimde uğraşmıştım :) Umarım 2. Sezonuda çevirirsiniz biran önce...
  25. Şimdilik Devam serileri dahil 15 tane gözüme kestirdim...2013 asıl bomba gibi olacak gibime geliyor.Çoğu serinin ovaları bitip yeni sezona başlayacak ,birde birkaç yeni güzel seri gelirsede :D Şimdiden güzel animeli günler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.