Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının son zaferi 30 Ağustos 2015

Cold Dewil en beğenilen içeriğe sahiptir

Cold Dewil hakkında

• Doğum günü 01/03/1992

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

240713 profil görütülenme

Cold Dewil üyemizin başarıları

Hakkında

Selam Genç Hoşgeldin Profilme,

Daha önceden buraya baya dolu dolu şey yazmıştım ama forumdaki bir aksilik sonucu sıfırlandı.

O nedenden dolayı tekrardan düzenleyip yazıyorum.

Hala da Genç diyorum nedense.En son genç dediğim insan benden 13 yaş büyüktü :D

Üniversite öğrencisiyim okuyorum.Forumda çok fazla tanıdığım malesef yok 3-5 kişi dışında.

Onun dışında Uzayı severim.Astronomi ve Uzay Bilimleri okuyorum ( Her ne kadar çoğu kişi Astronot mu olacan leyn desede <_< ) Bu arada anti parantez Astronomi dedim Astroloji demedim -_- Burçlara inanmam :ph34r: Jupiterin aşk hikayelerinden derste bahsedilmiyor :D

Hmmm bütün bunların yanında Uzaya bakmayı,Oyun oynamak ,Müzik ( Özellikle film OST ) dinlemeyi,Animeyi ( Hıh yani yok sevmiyoruz biz :D ) Manga filan cart curt...Klasik kitap okumayı sevmem ama gazete ve dergi okurum :D

Huy olarakta Optimist Sadist diyebilirim.Bütün film ve animelerdeki kötü karakterlere sempati duyarım :D Ayrıca Optimist olup Karamsar yapılı insanlardan hoşlanmam.Karamsar olmak için zamanınız varsa bunları değiştirmek için kullanın.Önce kendi bakış acınızı değiştirin ki ilerde yaşayabileceğiniz zorluklara hazır olun.Hep şunu unutmayın hayatta her zaman bundan daha kötü ne olabilir ki sorusana cevap verecek biri illaki çıkar.Bundan dolayı kendinize acımayın.Çünkü ilerde geçmişe baktığınızda ne kadar yol ilerlediğinizi ve neleri geride bırakıp olgunlaştığınızı görünce şaşırırsınız ^_^

Hepinize iyi bol animeli günler  ^_^

freecounterstat.php?c=e19964a52f158a52cf

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.