Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının paylaşımları

1. Sen gidip Belçikayla anlaş.Türkiyenin en büyük 3. gözlem teleskobu için plan çiz.AMOS sistemle döşe.Hesaplanan parseli geçti diye iptaline karar ver... Ayıp la -.-

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Doğru yapsalar yeterli.Truva filminide burda çekeceklerdi ama bizimkiler bıdı bıdı edince başka yerde çekmek zorunda kaldırlar oskarlık filmi.

2. Cold Dewil

Merhaba

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...
  3. Spawn'ın anime serisi vardı.Kaldırıldı mı ?

4. Ben bi 100 bölüm daha Naruto biriktiriyim belki biter :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Ben yazdan beri izlemiyorum sanırsam 390 da bıraktıydım galiba :D baktım bitmiyor dedim sizlemi uğraşacam...

3. Strix.

Strix.

:D bitmez o fiiler ölü olsun :d

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Bende 300 lerde bıraktım.Chunin sınavlarında en son.Ne zaman baksam Naruto büyümüyor zaten :|

5. Always Gintama... İzler,izledikten sonra indirip bi daha izler sonra Harddiskr atarken bi daha aklıma gelip izlerdim. :D
  6. Cold Dewil

Herkese selam arkadaşlar

7. Cold Dewil

Üye Albümü

Baaağğğaaayannmış :D
  8. Cold Dewil

Merhaba :P

9. 0212 99X XX XX numaralarından aranırsanız açmayın.Açarsanızda kanmayın. Ad-Soyad-Adresinize kadar takır takır sayıp bir şekilde para sağlık sigortasına bağlayarak para istiyorlar.Kanmayın.Kapatın içiniz ferah anime izleyin...

10. Ehliyet sınavını geçtim sıra direksiyona geliyor :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

3-4 ders daha kalmış, direksiyon sınavına yakın ekstra'dan 1 hafta daha ders iste hocalarda parayla. Bizim arkadaş öyle yapmıştı ;)

3. Luluna

Luluna

Vay be yıllar önceki direksiyon sınavım aklıma geldi de, öyle muhabbet yapmıştım ki gözcüler de hoca da sınavı unutup fazladan iki tur attırmışlardı bana. " kızım sen de hiç demiyosun niye bitmedi gitti bu sınav diye, olur olur senden taksici bile olur kah kaah" gibi bir anı. Geçersin sen de bir şey olmaz, bi çapraz park yap, ehliyeti altın kağıda basarlar :P

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Zaten onu becerebilsem ehliyet havada karada cepte olurda,daha arabanın koltuğuna yeni oturdum :D

8 derse tamamlayacaklar barış adminim. Zaten o derslerden öncede ben gitmem sınava :D Kazaya sebebiyet yapmak var :D

11. Olmaz ki ama bu şimdi...Pazara kadar One Punch'ı bekle şimdi :|

1. Leffwn

Leffwn

Ben mangasını okuduğum halde bekliyorum hem de o bölümleri 3 defa okudum. :( İşin kötü yanı puri puriyi 4 defa görmüş oldum. :/

2. Red-King

Red-King

O tek yumruk varya bağımlılık yapıyor beaa :D

12. Cold Dewil

Anime

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... Kendini tanıtsan yeterli şimdilik ^_^
  13. Cold Dewil

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Tabikide... Samuray Soru: İchigo vs Alucard hangisi alır diye sorayım ?
  14. Cold Dewil

Çağrışım Oyunu

2-3 özellik daha ekle o zaman çünkü benim dediğim anime tam karşılıyor :D Daha sorduğun aimeye özel şeyleri belirt :D
  15. Cold Dewil

Çağrışım Oyunu

Bungaku Shoujo o.O Yani o özellikler onda vardır o.O Anime... Tek bölüm-Uzay-Yıldızlar-Telefon
  16. Cold Dewil

Çağrışım Oyunu

Witch craft works Anime... Çilekli Don-Teras-3 kız...
  17. İlk2 bölümünde filler olan tek seri :D Yerim seni Gintama :D

18. 1- Belli değil mi ? Animenin ilk bölümünde Saitamanın kurtardığı çeneli çocuğun dedesi kuruyor o kahramanlar birliğini minnetarlığını göstermek için B) 2- Tiger And Bunny
  19. SC LOTV... 49 € :( Ahhhbi TL olaydın :|

20. Cold Dewil

Düşük Bütçeli "Opening"

Adamları bütçeleri o kadar dipteki Narutonun kaşalrı siyah :D Danshi Koukousei no Nichijou'da kız yok :D Fakirliğin gözü kör olsun ne yetenekler harcanıyor :D
  21. Osmanlı dizisinde fayans yerler gözüme çarptı.Orasıda ilginç :D

1. Kai

Kai

Adidas giyene ne dersin :D

2. Cagla-Sama
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.