Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Cold Dewil reacted to Red-King in Düşük Bütçeli "Opening"   
    K-ON

Akame Ga Kill Opening

Sword Art Online 2 Opening

Barakamon Opening 

Noragami Opening 

Danshi Koukousei no Nichijou

Opening 6 Naruto Shippuden

FMA BROTHERHOOD OPENING

NARUTO SHIPPUDEN OPENING 16

Tokyo Ghoul

2. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in Düşük Bütçeli "Opening"   
    Hahahahahahaha yerlerde yuvarlanıyorum :D hayır yani aranıza bari bir iki kız alın da kadın karakterleri onlar canlandırsın :D Bishamonu canlandıran elemanı ayyy yazamıyorum akakskskdmd
    Diğer videoları sonraya saklayayım :D
  3. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Sabah Sisi in En Seksi Saç Renginin Beyaz Olduğunu Kanıtlayan 25 Karakter   
    Sen nasıl anketsinde koca koskoca
    DANTE...
    yi yazmasın...Nasıl bir zevksizlik nasıl bir tipsizlik ruh hali, eksiklik,görgüsüzlük,bilmemezliktir... Nasıl orda o yok.
    Hayır birde en bilindik oyun anime film karakteri yaw...
    DANTE ARKADAŞ DANTEEEE
  4. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in 2015 Sonbahar Döneminin En İyi 9 Anime Açılışı   
    Oral Cigarettes??? Bu nasıl bir grup ismidir ya :D Her duyduğumda gülüyorum sigara ağızdan başka bir yerde de mi içiliyormuş  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:

5. Valkyrie Drive Mermaid

Ne iğrenç bir animedir öyle  :bleeding-onion-head-emoticon:  memelerin animesi  :wacko: 

O değil de güncel serilerin son bölümünden imza yapmayın arkadaş ya izlemeyenler var direk spoiler oluyor. Ayhanın profilinde de bir ara sougo hakkında ciddi spoiler vardı size sinir oluyorum  :ph34r:   :LTkJN9u:
  5. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Meroe in İzlemiş Olmak İçin İzlediğiniz Animeler   
    Akikan...
    PS: Kızların bir içim su olması -_-
    Gokujo...
    PS 2: Bir kızın şeyliği :ph34r:
    Penguin Musume Heart...
    PS 3: Bir kızın penguenleşmesi...Boşverin gitsin... -_-
  6. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from bLacqRoot in Japonya'da Türk vatandaşı seçmenler arasında kavga   
    Gintama izleseler kavga mavga çıkmaz,üşenip tüyerlerdi -_-  :D 
    Animelerin gerekliliği :P
  7. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Anonymmy in Japonya'da Türk vatandaşı seçmenler arasında kavga   
    Gintama izleseler kavga mavga çıkmaz,üşenip tüyerlerdi -_-  :D 
    Animelerin gerekliliği :P
  8. Beğen
    Cold Dewil reacted to Kaxell in Japonya'da Türk vatandaşı seçmenler arasında kavga   
    Birileri animeye çizgi film demiştir ondandır.
    Kisama sen nasıl şu partiye oy verirsin?!
    Bakayaro asıl nii-sama'ya oy verecektin!
    all hail başganımız.
    Trollük bi yana harbiden üzücü bir olay ya. Kardeşim başka bir ülkeye taaa diğer yarım kıtaya gitmişsin hala ne bu siyaset derdi...
  9. Beğen
    Cold Dewil reacted to kawaii kereste in Yeniden Yapılması İstenen 10 Eski Shonen Anime   
    valla eğer animenin eski ruhunu bozmadan yeniden yapılacaksa tabii ki izlerim. ama tutup Dragonball'u Fairy Tail gibi fan service çöplüğü gibi yaparlarsa kim izlesin...
  10. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from FrailSym. in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Zeynep ablayı Ecchii FC'ye üye mi yapsak ki baksana neler neler çıkıyor :D
    Bu arada daha nice sağlıklı mı sağlıklı,mutlu ,huzurlu,yolda piyangoların çıktığı önlerine gül serpen yakışıklı Brad Pittlerin düştüğü,forumda spammersız günlerin geçtiği,hiç olmadı ,beyaz yakalı prensin karşına çıkıpta "Selam Bebek :cool-onion-head-emoticon: " dediği

,
    ömrün boyunca sana kraliçeler gibi hizmet edecek, sen otur ben her işe koşarım diyen ;

Sexy:

PS:

Birinin Doğum günü pastandan çıkması dileklerimle :ragecomic24: Olmadı sadece para düşsün önüne :D

11. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from kawaii kereste in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bu arada daha nice sağlıklı mı sağlıklı,mutlu ,huzurlu,yolda piyangoların çıktığı önlerine gül serpen yakışıklı Brad Pittlerin düştüğü,forumda spammersız günlerin geçtiği,hiç olmadı ,beyaz yakalı prensin karşına çıkıpta "Selam Bebek :cool-onion-head-emoticon: " dediği

,
    ömrün boyunca sana kraliçeler gibi hizmet edecek, sen otur ben her işe koşarım diyen ;

Sexy:

PS:

Birinin Doğum günü pastandan çıkması dileklerimle :ragecomic24: Olmadı sadece para düşsün önüne :D

12. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Anonymmy in Doğum Günü Kutlama Bölümü   

,

Sexy:

PS:

13. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from Mileydi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   

,

Sexy:

PS:

14. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from quincy in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bedri Başgaaaan nice senelere :cheer1-onion-head-emoticon: :cheer1-onion-head-emoticon:
  15. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from kawaii kereste in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    İlk o nicki aldığında kawaii testere diye okuyup tüm hafta öyle teleffuz ettiğim kankiym :D Nice mutlu senelere
  16. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from asci in Üye Albümü   
    3. resim dışında Pandora Hearts da ki Gilbert Nightray ' e benziyorsun :D
    3. resim nasıl desem sabah yeni kalkmışsın gibi :ph34r: Saçlar Ömer çelakalı benzemiş orda :P Neyse güzel çıkmışsın diğerlerinde ama :D
  17. Beğen
    Cold Dewil reacted to WLs in Geri Sayım Başladı! LiveChart Türkiye Geldi.   
    Geri Sayım Başladı! LiveChart Türkiye Geldi.

Anime Önerileri

Sonbahar ve sonrası için merakla beklediğiniz televizyon ve film animelerinin, ova, ona ve özel bölümlerin çıkış tarihini belirten bunu saniyesi saniyesine ne kadar kaldığını sizlere sunan livechart sistemi tamamiyle türkçe olarak sizlerle.

Şuan beta olarak yayınlanan türkçe sistem sizin yorumlarınızla geliştirmeye açık durumda beklemektedir. 

Sistemde şuanda :
    İlgili animeye kaç saat süre kalmış Animenin açıklaması Yapımcı şirket bilgileri bulunmaktadır.   
    Yorumlarınızı kesinlikle bekliyoruz. Hatalarımızı lütfen bizimle paylaşın. 

Sisteme Gitmek için Tıklayınız: Anime Çıkış Tarihleri 
  18. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken 10 Aksiyon Türü Anime   
    Ao no Exorcist evet izlemelisin ama Guilty Crown cık hacı
    Millet İnoue Orihimeden nefret eder sürekli Kurosaki kun dediği için ama en azından en az üç adam gibi atasözü gibi repliğini söylerim Inori' iki sezonluk animede Shudan başka bir şey demiyor millet kıza resmen tapıyor adil olun azıcık :@
    Listedekilerden daha aksiyon barındıran animeler de var bu arada
    Tiger and Bunny çok bilinmez evet listeye konulmaması şaşırtıcı değil ama en azından o listede Psycho Pass olmalıydı
    Gene de elinize sağlık :)
  19. Beğen
    Cold Dewil reacted to xpector in Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken 10 Aksiyon Türü Anime   
    Lanet olsun zaten hepsini izlemişim yaa.Yapacak birşey yok.Önümüzdeki animelere  bakalım :D
  20. Beğen
    Cold Dewil reacted to Amygirl in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    Anjo

Önce girdiğin forumun adabını sonrada konuştuğun insana saygıyı öğren.

Mümkünse de gelme bir daha foruma. Açtığı konuya müdahale eden adminin ben olmadığını üç kere dediğim halde kişisel hakarete kadar giden saçma sapan ergenimsi itirazlar. Şu foruma ne zaman aklı başında bir adam gelecek çok merak konusu. Senin suçladığın adam 4 gündür acil nöbeti tutarak insan hayatı kurtarıyor edepsiz. Hayattaki bir çok değerli şeyi senden çok görüyorum ve senden daha iyi görüyorum.
  21. Beğen
    Cold Dewil reacted to Barış D. Baryshx in Death Note 2016 Filmi Duyuruldu   
    Zaten o filmde (Twilight) uyduruktu :smile_oleyo:

22. Beğen
    Cold Dewil reacted to Barış D. Baryshx in Death Note 2016 Filmi Duyuruldu   
    İğrenç live action yapacaklarına, adam gibi anime filmini yapsalar -_-

23. Beğen
    Cold Dewil reacted to Witch in Death Note 2016 Filmi Duyuruldu   
    Yapmasinlar yeter ayooool. Valla gina geldi. Durun bi durun. 6 defter... :| Bunu da izlemeyecegim tabi ki. D:
  24. Beğen
    Cold Dewil reacted to kawaii kereste in Üye Albümü   
    valla telefona şöyle bi göz attım, şortlu mayolu fotolarımı atarsam kyaaaaaaaaaaa diye oracıkta bayılıverirsiniz diye bunları attım artık idare edeceksiniz  B)

bu arada o yüz maskesi Mut'ta bi mağaradan kille yapıldı, baya gerdiydi suratımı sülalecek babam eniştem falan yaptıydık, Mut'a yolun düşerse kesinlikle dene :D
  25. Beğen
    Cold Dewil got a reaction from crank689 in Gif / Resim leri yeniden boyutlandırmak. [BASİT YÖNTEM]   
    Güzel video olmuş ellerine sağlık :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.