Jump to content

renega

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

1 Takipçi

renega hakkında

• Doğum günü 09/13/1995

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

701 profil görütülenme

renega üyemizin başarıları

1. renega

İchiruki mi,İchihime mi?

Buz pateni sahnesi? Urahara'nın ichiruki hakkındaki yorumları? Byakuya'nın renjiye değil de ichigoya onay vermesi? Kubo şizofren olmasaydı kesinlikle ichiruki olarak viterdi. Normal animelerde öyle olur 2 karşı cins ana karakter her zaman evlenir..
  2. renega

İchiruki mi,İchihime mi?

Bence tite kubo şizofren. Mangada ichihime olarak bitirmesinden de belli. Animenin başından beri ichiruki ilişkisi heryerde görülüyor. Orihime de ichigodan hoşlanıyor ama ichigo hiçbir zaman ona ilgi göstermedi. Kubo nasıl bir dönemden geçti bilmiyorum. Ama adam gerçekten normal biri değil. Gin ichimaru 308. bölümde gerçek yüzünü gösterdi. Dedi ki "rangiku'yu herşeyden koruyacağım" ve en büyük tehtidi durdurmak uğruna 100 yıl (aslında e az 200) aizen yardımcısı oldu. İyi karakterdi madem neden ilk arcda rukia'nın psikolojik iradesini yok edip acı çektirdi? İşte bu kubonun saçmalığından birtanesi. Diğer biri ise gin aizeni öldüremedi. Aynı ölümcül darbeyi ichigo yapınca mühür devreye girdi. Renji ile rukia evlenmesi kadar saçma birşey yok. Rengi kızın yüzünü çizdi lan! Rukia karşı çıksa ciddi yaralar da bırakabilirdi. Aizenin yüzü parçalandı, kalbi parçalandı. ikiye bölündü, zampaktousu hougoku tarafından yok edildi ama son arcda sapasağlamdı hemde iyilerin yanında. Yapacağı manyayı...
  3. renega

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Tabisi Saitama
  4. renega

2013 Yılının En İyi 10 Animesi Açıklandı!

iyiymiş hunter x hunter de bu listede olsun isterdim :D
  5. renega

Animesukitr-Mangasuki Fansub

Full Moon 8.bölüm http://animesukitr.webs.com/apps/videos/videos/show/18022469-full-moon-wo-sagashite-8-b-l-m
  6. renega

Animesukitr-Mangasuki Fansub

Teşekkürler
  7. Merhaba fansubumuz kurulalı yaklaşık 4 ay oldu.bu nedenle çevirmen,encoder ve manga için cleaner eksiğimiz var katılmak isterseniz bize burdan ulaşabilirsiniz şimdiden teşekkürler https://tr-tr.facebook.com/DAIanimeSUKISubs Anime projeleri: -Full moon Wo Sagashite -yes precure 5 movie -Tokyo Mew Mew manga projeleri: -Code Name Wa Sailor V -Yume No Shizuku Ougon No Torikago
  8. Toradora animesi devam edicek mi? bir bilginiz varmı?

1. Weeaboosour

Weeaboosour

Kaç yıldır devam etmediğine göre ümidi kes bence...

2. renega

renega

yeni bitirdim ve türkanime de 25+ yazıyor bende onu araştırıyorum ama bulamadım

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Yok malesef devamını bekleme bence :)

9. renega

Tite Kubo Almanya Yolcusu

belki ilham alır da animeyi devam ettirir :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.