Jump to content

Windocomo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Windocomo kullanıcısının son zaferi 15 Ocak

Windocomo en beğenilen içeriğe sahiptir

Windocomo hakkında

• Doğum günü 05/06/2008

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://windocomoiceghosty.carrd.co/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Çok fazla

Son profil ziyaretçileri

449 profil görütülenme

Windocomo üyemizin başarıları

1. Merhaba arkadaşlar, internet adlarım Windocomo yada Windows Docomo ve benzer şeyler ama favorim Buz Ruhu Windocomo/Buz Hayaleti Windocomo. Bu siteyi bayadır anime izlemek için kullandım, daha önce küçükken büyüklerimin hesaplarıyla giriş yaparak animeleri öyle izledim, daha sonra da kendi kişisel hesabımı oluşturdum, forumun da olduğunu yeni farkettim, kurallara göz gezdirip buraya indim. Evet arkadaşlar ben Zeynep, yaş 13 ._., Windows'u severim, Japon müzik/oyun hayranıyım, mavi bazlı kawaiii hayranıyım (hatta mavi kawaii olan Windows temalı resmi bir takımım/damatlığım/smokinim artık ne deniyorsa ondan bile var), anime izliyorum, fursuitçiyim ve profil resminde yaptığım saça takılan alternatif suit var, hayalimdeki meslekler tıp ve tasarımcılık/sanat alanından, Çanakkale fotoğrafçısıyım, Transformice Furry ve anime tipli çizimler yapabilen bir sanatçıyım, furryim, weeb olduğumu söyleyebilirim, aseksüel ve düz arasıyım, otizmliyim. 11 yıldır çizim, photoshop ve tasarım yapıyorum hatta 12 yıl olacak aynı şey tüm tanıtımdaki yapılınılabilirler için geçerli. Çalışmalarım ise: Çanakkale fotoğrafçılığı, SFW sanat, NSFW sanat (çok yeni), photoshop, vaporwave ve vaporwave renk paletleriyle vaporwave photoshoplar/tasarımlar, furry ve Transformice çizimleri (anthro ve feral), anime tipli çizimler, animasyon (yeni), ucuz alternatif fursuitler (yeni) ve daha... Benim olmayan ama benimmiş gibi olan ve ortak olduğum çalışmalar: Furry Valley tasarım adminliği, Mugen'de Magical Sweeper MKII geliştirilmesi (aslında çok katkım olmadı ama insanlısı yapılacak), NFT yapımı ve dahası... Evet arkadaşlar ben biraz Discord'da sizinle konuştum, forum da varmış biraz forumda takılalım demi? Bu arada çok fazla bilgisayara bakasım yok şu aralar o yüzden benimle daha fazla konuşup oynaşmak isteyenler için Discord'um: Windocomo the Ice Ghost#6833
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.