Jump to content

Katsura

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Katsura

 • Rank
  Level 1

Recent Profile Visitors

378 profile views
 1. evet izlemedim, ama çizimleri çok hoş. izlemek isterim bir ara :) alttaki cardcaptor sakura izlememiştir :')
 2. ellerinize sağlık, çok teşekkürler.
 3. elinize sağlık, bir sorun çıkmadan bitirebilirsiniz animeyi çevirmeyi inşallah. :) biz izlerler için her zaman bu kadar elinizden geleni yaptığınız için teşekkürler.
 4. vee, manganın yeni bölümü çıktı. :D http://tateyamaa.tumblr.com/post/89141504014/chapter-25-shounen-brave-ii-scans-xeshirefm0
 5. Mca'nın drama cd'si çıktı :D https://soundcloud.com/hangtang1210/the-old-days?in=hangtang1210/sets/dazedays Shintaro ve ayanonun nasıl tanıştığı anlatılıyor. çok şekerdiler :D bir de, 10 bölümün ing altyazılısını izledim. shaft bu kez fazla abartmış sanki :blink: hiç kimse tek başına o kadar büyük, yüksek bina yapabilir mi ? ve o kadar kitabı da nerden buldular merak ediyorum :D bu seferki bölüm çok güzeldi. o yılanın seslendirmeninin mamoru miyano olması çok hoş bir seçenek olmuş. hüzünlü ve güzel bir bolümdü.
 6. yeni bölümü izledim. lost time memory beklentilerimi karşılamadı :( açıkçı favorimi geçeceğini sanmıştım animenin bölüm güzeldi, ama herşey çok çabuk gelişiyor. bu anime keşke 24 bölüm olsaydı.
 7. opening'in full versiyonu geldi! :D çok hoş olmuş. ve yeni bölümden resimler de geldi. http://www.mekakucityactors.com/story/08.html ve birde bu var; bu bölüm kurohayı görürüz inşallah :)
 8. beklenmeyen bir gelişme ile birinciliği isshukan friends almış ve mekakucity actors da 2.liğe devam ediyor. birdahaki bölümde 1.liği kapacaktır bence :D
 9. Yeni bölümün rawını izledim, beni şaşırtan muhteşem bir bölümdü. açıkçası özellikle son sahne çok fenaydı :(
 10. http://www.mekakucityactors.com/story/07.html Vee, 7. bölümden görüntüler. "konoha no sekai jijou" ismini aldığı için daha çok konoha görünür diye düşünüyordum açıkçası :huh: işler kesin ilginçleşecek.
 11. http://www.mekakucityactors.com/story/06.html ve bölümden sahneler de geldi :D merak ediyorum da, kurohayı ne zaman görürüz.
 12. geri dönüşünüz hayırlı olsun. :D bu arada, uminekoya devam etme ihtimaliniz var mı ?
 13. bölümün son sahnesini 5-6 kez başa sardım :P novel ve manga hakkında birkaç şey biliyorum. açıkçası kano cidden gizemli bir karakter. bu sahneyi gördüğüm anda negatif oldum :( keşke hiyori de yaşasaydı. yeni bölümü beklemek ile bekleyeceğim o 1 hafta yüzünden shintaro gibi intihar etsem mi etmesem mi kararsızım :P gelecek bölüm reklamında (sesleri duymuştuk) sanırım hiyori bağırıyordu. hayırlısı ile sonunda shintaro ve diğerleri de geliyor :D
 14. Yeni bölümden görüntüler geldi ! :D http://www.mekakucityactors.com/story/04.html konoha cidden çok şirin bir karakter.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.