Jump to content

recep7111

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

recep7111 üyemizin başarıları

1. Kareshi Kanojo no Jijou lütfen bu animeninde çevirini yapın...
  2. 30-sai no Hoken Taiiku Amaenaideyo Aquarion Evol Binbou Shimai Monogatari Burst Angel Chibi Vampire Karin Chihayafuru Excel Saga Fight Ippatsu! Juuden-Chan!! Full Moon wo Sagashite Futakoi GetBackers Happy Lesson Hand Maid May Hayate no Gotoku! Higashi no Eden Movie I''s Pure Inukami! Kareshi Kanojo no Jijou Monochrome Factor Muv-Luv Alternative: Total Eclipse Quiz Magic Academy ~The Original Animation~ Saki Saint Seiya: The Lost Canvas Shion no Ou Super Robot Wars OG: The Inspector Sunabouzu To Aru Kagaku no Railgun To Aru Kagaku no Railgun: S Uchuu Senkan Yamato 2199 Vampire Princess Miyu Winter Sonata (((((((((((----I My Me ! Strawberry Egg------))))))))))Bunuda yarım kalanların listesine eklerseniz çok sevinirim çevrilmesini özenle istediklerim bunlar umarım sitede bir tane bile yarım anime kalmaz şimdiden teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar dilerim...
  3. umarım en kısa zamanda çıkar 1. sezon gayet güzeldi 2. sezonunda güzel olacağını düşünüyorum
  4. recep7111

Kış 2013 Anime Bültenleri

animeye oy vererek yeni sezonda çeviriceklerinizde yardımcı olabilir ama bir animeye oy vermek için sezon finalini yada en azından finalinin izlenmesi gerektiğini düşünüyorum, neden derseniz örnek olarak ilk başta aklıma school days geliyor sonuna kadar güzel gelmişti en sonunda çok saçma bitti psikopatlığın otesinde o animeden soğudum ilk izlediğim bölümlerden oy istese anime verirdim ama finalden sonra o animeye hayatta oy vermezdim bir animenin sonunu görmeden oy verilmesinden yana değilim bu benim düşüncem hem zaten yukarda verdiğin listedeki animelerin çoğunluk kısmının bölümlerinin çoğu yok bunun neresine oy vermemizi istiyorsunuz anlamadım? :)
  5. recep7111

Marmalade Boy’un Devam Serisi

madem yeni serisi çıkıyor mümkün mertebe zamanınız olursa 76 bölümlük ilk serisini çevirebilirseniz çok sevinirim animenin konusu biraz kan davalık olsada güzele benziyor merak uyandırıyor çevirirseniz çok sevirim...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.