Jump to content

Aechee

Kayıtlı Üye
    38
  • Last visited

• Days Won

3

Reputation Activity

1. Beğen
    Aechee reacted to Perfectum in ben inkar etmek istediğim bir varlık bile olmayan bir hiçim.   
    Sen bence bunalıma girmiş bir ponçiksin 
  2. Beğen
    Aechee reacted to Pseudohomophylus in Allah'ım n'olur Netflix buna el atmasın Live Action'ları çekilmesin Amin   
    Ardı ardına müthiş haberler geliyor
    Homhom buna bayıldı
  3. Beğen
    Aechee got a reaction from Pseudohomophylus in Bir seri var ki, ömür yetmez   
    ah be sazae-sann 
  4. Beğen
  5. Beğen
    Aechee reacted to Titan_Queen670 in Bir seri var ki, ömür yetmez   
    acaba
  6. Beğen
    Aechee reacted to Pseudohomophylus in Bir seri var ki, ömür yetmez   
    Hangi seri?
  7. Beğen
    Aechee reacted to Gallardo in One Piece Yamato'da tam olarak hayal ettiğim ses   
    Evet çizimler erkeksi geniş omuzlar üçgen vücut :D Sarışın kızın seslendirmesi feminen ama yeşil elbiseli o kadar da değil. Hayli dominant bir seslendirme tarzı. Yamato'nun tomboy kişiliğine de tam uyar :) 
  8. Beğen
    Aechee reacted to Beytize in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    buydaymışşşşş @Muratika dfgkjlfdgjlfdgjl
  9. Beğen
    Aechee reacted to Marut in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    @Beytize hjashdkadass ce-eee
  10. Harika
    @Muratikayav minnoşuma bak sen minnak mıısn sen bebiş misin sen hanimiş hanimiş nerdeymiş 
  11. Beğen
    Aechee reacted to Marut in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    Ben 10 yaşındayım çünkü sadece 10 yıl yaşadım. Geriye kalanlar boş geçirdiğim ve yaşamadığım yaşlar.
  12. Beğen
    Aechee reacted to Pseudohomophylus in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    Forumun en küçüğü 
    10 yaşında olduğunu iddia eden bir abin @Muratika
    Dün 13'üne giren bir de akranın var @D3niz
    Geçmiş doğum günün kutlu olsun Deniz nice mutlu yaşlara
  13. Beğen
    Aechee got a reaction from pegasusejder in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    Aman aman benim için bir onurdur efm 
  14. Beğen
    en güzel yıllarımda doğmuş birisi var forum da şaşırdım :D forum minnağı ünvanınız hayırlı olsun 
  15. Beğen
    Aechee reacted to pegasusejder in Forumdaki en küçük kişinin ben olduğumu fark ettim   
    Senle yaşıt veya senden 1 yaş küçük minnağımız vardı aslında ama bayağıdır foruma gelmiyor. :') Yine de forumun minnağı ünvanını alabilirsin. :D 
  16. Harika
    Aechee reacted to Ellen in Utaite'leri dinleyenler gelsin bi' şöyle, yüzük severler mi acaba?   
    Tr, Jp hangilerinden istersin? Takip etmek ve şarkılarını dinlemek çok güzel.
  17. Beğen
    Aechee reacted to Marut in Utaite'leri dinleyenler gelsin bi' şöyle, yüzük severler mi acaba?   
    Aynen klipte görmüştüm :D Senin seçtiğin resim güzeldi baya.
  18. Teşekkür
    Aechee got a reaction from Marut in Utaite'leri dinleyenler gelsin bi' şöyle, yüzük severler mi acaba?   
    Bu arada Eve'nin şarkısından bahsediyorsan orada var- Putton karakterin adı. Ki zaten mangalar da Eve'nin. Bu nedenle karakterler mangalarında da var
  19. Beğen
    Aechee reacted to Marut in Kitaplar da baya pahalanmış be!   
    Biraz reklamını yapmış gibi olduk ama neyse :D
  20. Beğen
    Aechee got a reaction from Marut in Kitaplar da baya pahalanmış be!   
    Teşekkür ederim Murat-Senseii 
  21. Beğen
    2-3 gün sonra tabii prime üyeliğin varsa
  22. Beğen
    Amazonda kitap fiyatlarına bir bak genelde baya ucuz olur :D Ancak kargo ücreti için amazon prime üyeliği al 8 lira aylık zaten hem dizi falan da izlersin prime video'dan. Şimdi kargo konusunda kitaplar bazen hasarlı geliyor ama abartıldığı kadar değil, ben yüzden fazla kitap vermişimdir maksimum 2 tanesi ciddi hasarlıdır 18 tanesi de eğer takıntın varsa hafif hasarlı gelmiştir.
  23. Beğen
    Aechee reacted to Pseudohomophylus in Helvamı kakolu yapın lütfen teşekkürler   
    Geçmiş olsun
    Ben helvamı cevizli isterim ama 
  24. Beğen
    Aechee reacted to Pseudohomophylus in Gecenin eksilen öykülerinden geliyor yaralarımız. Anlatsak, iyileşir miyiz ki sence?   
    Sen yıldızların sadece göğün birer süsü olduğunu düşünüp ışığı fark etmiyorsan yeniden karşılaşma olanağımız belki de hiç yoktur, teğet geçilmiş hayatlardan ibaret oluruz sadece...
    Güzelmiş, bir de neyden bahsettiğini anlasam daha güzel olacak:)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.