Jump to content

Ruzgarre

Üyeler
  • İçerik sayısı

54
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Ruzgarre kullanıcısının son zaferi 10 Ekim 2022

Ruzgarre en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

Ruzgarre hakkında

• Doğum günü 01/03/2001

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kitap okumak, yazmak, mitoloji ve psikoloji hakkında bilgi edinmek ayrıca insanlarla bol bol sohbet etmek!

Son profil ziyaretçileri

2049 profil görütülenme

Ruzgarre üyemizin başarıları

1. Ruzgarre

Uzun bir aradan sonra merhaba TürkAnime

Rica edeerim. Tabii konudan bağımsız bakabilirsin çoğuna ^^
  2. -Tamam, haberleşirizo hâlde
  3. Ruzgarre

Deadman Wonderland başı çeker çok hoşuıma giden bir seri Tomodachi Game'in de dramı iyidir Classroom of the Elite - bu animeninde dramı iyidir. EĞER çok farklı bir anime istiyorsan cidden anime başlığı altında çağ atlatılmış bir anime önereyim: Redo of Healer - Hiç bir animeye benzemiyor ve MC bu kadar mükkemmel olduğu anime sayısı azdır (Ecchi vardır ama genel konusu hoşuma gitti)
  4. -Doğru söyledin bak bunu Ama olmaya çalışırsan gideriz :D
  5. Teek gidiyorum hep mükemmel bir şey aslında tekj başına bir şeyelr yapmak , yapabilmek ama sıkılıyorum :D Eğer ki buralarda olursam beraber bi yurt dışı gömelim
  6. - Evet seviliyorlarmış ^^ -Aahahhah , bu arada tek gidiyorum istersen dönüşte farklı bir yere gidersem sende gel beraber gidelim?
  7. Yarın da Kore için yola çıkacağım, çok merak ettiğim yerlerden
  8. aa Aynı benim motto :D - Hâlâ güzel yerler var , sakin kesime gittim, savaş izi yok gibiydi. Ama insanları çok cana yakın hoş zaman geçirdim cidden. Türkiye'den geldim dediğimde çoğu yerden rahat geçtim. Amerikalıları bile sorgulanırken. Bi hoşuma gitmedi değil
  9. Ruzgarre

Merhabalar, Ben Rüzgâr YAŞIDNAYIM, 1000+ güncel anime izlemişim. İstediğin tarzları söylemnen yeterli öneri için. Bir kaç yeni izlediğim hoşuma giden animeleri önereyim. -Kuroko no Basket - Jujutsu Kaisen -Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no KyOUISHİ -Isekai Yakkyoku - Ao Ashi -Tomodachi Game
  10. Selamlar efendim, iyiyiz efendim siz nasılşsınız? :D -Bu arada gitme işi iptal oldu yine de teşekkürler. Ukrayna'ya 1 hafta gittim onun yerine ^^
  11. Aklımda bir kaç yer var ama internette yaygın olmayan bir yer istiyorum. Sorabilirsen güzel olur
  12. Ruzgarre

Merhabalar

Hoş geldin bende Rüzgâr 21 yaşındayım. Güncel 1000+ anime izlemişim. Kendimce sevdiğim animeleri önereyim. - Demon slayer - Kuroko no basket - Deadman Wonderland - Hunter x Hunter - High school dxd Daha fazla öneri istersen mesaj atabilirsin. ^^
  13. AA işte bende keşfetmeyi çok severimm. Doğu anadolu tarafını sevmesem de orası yürümek için mükkemmell bir yer ve olağan üstü yerler var. İnternetten araştırarak gidebilirsin. 2 Hafta sonra Rusya'ya gitmeyi düşünüyorum ve orada da güzel yerler var gibi görünüyor Önerin varsa gidebilirim gezmeye. Selam hoş geldin
  14. Bu Türk halkının acizliği de beni bitirecek. Küçümsediğimdne değil ama çoğu öyle bir kafada ki iğreniyorum. Çalışırken çok şey gördüm. Sanırım hepsi bana denk gelmiş Ben çok şehir gezdim. Çanakkale , bURSA, Mersin, Antalya, Konya gibi ama hepsinde de deli dolu gezdim, biraz doğa adamıymışım bunu öğrendim . Tek başına gezmeye git çok eğlenirsin
  15. Zaten iyi bir raddede olayım ddönmem ya , iyice türk halkı nefret ettiriyor kendini bıkmışlık bıraktılar üzerimde. Tatil bana şey gibi geliyor ya oturup güneşlenmek odada oturmak flaan değil amanın varken gez dolaş keyifli bir yürüyüş yap. Tatili eğlenceli yapan şey gezip görmektir yer farketmeksizin bence
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.