Jump to content
Türk Anime TV Forum

Paprika

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  2.341
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Başarı

  9

Paprika kullanıcısının son zaferi 2 Kasım 2013

Paprika en beğenilen içeriğe sahiptir

Paprika hakkında

 • Derece
  Weedy

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Belirtilmedi
 • Konum
  Pluto

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Paprika

  Visual Novel için çizim partneri

  Ben daha çok Ren'py den yapmayı düşünüyordum ama novelty'i de indirip baktım sample'lara ormandır gökyüzüdür o tarz şeyleri kullanabilirim. Tavsiye için teşekkürler.
 2. Paprika

  Yaoi Fc (+15)

  Fujoshi ablalarım Super lovers izlerken fark ettim bayağıdır yaoi manga okumuyorum, okuyacak güzel manga bulamıyorum. Şöyle trajik konulu bildiğiniz güzel mangacıklardan var mı? Sunağımı da koyuyorum
 3. Paprika

  Visual Novel için çizim partneri

  İşte zaten arka plan çizimleri de olduğu için biraz sıkıntılı :D Karakter çizimini bir şekilde ben de çıkartabilirim belki ama biraz daha çok yönlü bir çizere ihtiyacım var.
 4. Paprika

  Visual Novel için çizim partneri

  İvit ivit. Tabii arka plan da çizilecek
 5. Paprika

  Visual Novel için çizim partneri

 6. Paprika

  Visual Novel için çizim partneri

  Yani elektronik ortamda yapılan çizim. Genelde bir tablet yardımıyla yapılıyor.
 7. Paprika

  Visual Novel için çizim partneri

  İletişime geçeyim, teşekkür ederim. Aslında belki gerekmiyordur dijital ortamda olması ama öbür türlüsü hiç bilmediğim bir şey olduğu için kalkışmadım. Programlar için teşekkür ederim.
 8. Visual Novel için çizim partneri Merhaba arkadaşlar. Öncelikle böyle bir konuyu Fan Art başlığı altında açmam uygun düşüyor mu bilmiyorum onun için baştan moderatörlerden özrümü dileyerek gireyim. Bir kaç sene içinde bir visual novel çıkartmayı düşünüyorum ve bunun için bilgisayar üzerinden çizim çalışmaya başladım ancak tabletsiz bunun biraz zor ve zaten uzun olan bir süreci daha da uzatacak bir girişim olduğu kanaatine vardım. Bunun için graphic art konusunda kendine güvenen ve çizim konusunda beraber çalışmak isteyen arkadaşlar varsa öğrenmek isterim. Yalnız, ben çizim konusunda yardım edebilirim ancak bir projede yer almak istemiyorum diyen varsa o da kabulümdür. Sadece çizim ve photoshop üzerine program önermeniz bile çok yardımcı olur.
 9. Paprika

  Death Note 2016 Filmi Duyuruldu

  Sitede, haberin resmini görerek "What the f....?!" diyerekten geldim. Çok komik olurdu o ikisi gerçekten oynasaydı. Ay nedense hâlâ gülesim geliyor :D Gerçi ben animelerin live actionlarında Amerikalı oyuncuların oynaması taraftararıyım çünkü çizimlere daha çok benziyorlar. Yine de Robert Pattinson :lol2-onion-head-emoticon: O resim.. :evil-smile-onion-head-emoticon:
 10. Jormungand'dan Koko ya da tabii ki Hoozuki. :embarrassed1-onion-head-emotico İki şekilde de ya şeytan olacağım ya da şeytan kadar tehlikeli nihehe çokoş.
 11. Paprika

  Japonca Sınıfta Kullanılan Kelimeler

  Her biri için yeni konu mu açacaksın dostum?
 12. Paprika

  Osoi Subs

  Ne güzel de bir mantık o öyle :D Ama bu yorum aklıma Homunculus'u getirdi. Çevirisi gerçekten çok zor, sayfalar dolu dolu. Ve çok sağlam manga.
 13. Paprika

  En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

  Söylemek istediklerimin bir çoğu yazıldığı için buraya yazılmayan bir favori karakterimi söyleyeyim bari. Jormungand'dan Koko Hekmatyar. Animenin karakterlerinin hepsini severim ama Koko'nun yeri pek ayrı ya. Tekrar izleyesim var zaten şu aralar. Her name is Koko she is loco :evil-smile-onion-head-emoticon:
 14. Paprika

  Yapmaya Üşendiğiniz ve Üşenmediğiniz Şeyler

  Gerekli olan her şeyi yapmaya üşenirim, söz konusu sorumluluk olunca ölene kadar erteleyebilirim ya da sorumluluk beni ezip öldürene kadar. Onun dışında nerede gereksiz şey, içimden geliyor yapmak. Üşenmiyorum onları yapmaya. -_-
 15. Paprika

  Küçük Kardeşimin Yamyam Abisi | 3. Bölüm

  Bazı yerlerde ilgimi kaybetsem de kelimelerin çok akıcı, biraz dikkat dağınıklığı sorunum olmasaydı büyük ihtimal hayli severdim. Forumda pek aktif olmasam da girdiğim vakitlerde hikâyenin devamını okumak isterim. Umarım yakın zamanda bölümleri eklersin.
×