Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Durum güncellemeleri bölümüne Paprika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sayanora...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

yada at mesaj bebem :P

3. Meroe

Meroe

Sayonara değil miydi?

4. Paprika

Paprika

öyle ola da bilir. np

2. http://www.newgrounds.com/portal/view/627313 bağımlı yapan oyunlar listemde 1. sırayı aldın be oyun :'(
    1. veritas

veritas

ben de açılmıyor :/

2. ohmy34

ohmy34

bu site de çok güzel yaoi gifleri var ama oyun gerçekten müthiş dikkat gerektiriyor

3. Paprika

Paprika

Oyunun çalışması için Unity gerek, belki ondan açılmıyordur.

3. Herkes uyumuş mudur?

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Bazıları uyuyup uyandı nedensizce. Gidip uyuyayım en iyisi.

2. Paprika

Paprika

Bazıları da nedensizce uykusuz kaldı. Yahu niye uyumadım :(

4. Kaplumbağalar çok güzel. Evet.

1. ohmy34

ohmy34

Sakin ve uyusal hayvanlar sinirlendiklerinde de bir güzel ısırıyolar ne tatlılar di mi ? ^3^

2. Paprika

Paprika

Evet çok tatlılar. Her halleriyle. >.>

5. Ayy anime forumu mu eleştiri ve laf atma forumu mu bilemedim yanii dfjkshfkj

2. Paprika

Paprika

Tartışmak, gerçekten tartıştığında değil de dalga geçtiğinde çok eğlenceli :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Zamanında onu çok yapıyordum bu foruma geçtikten sonra 1-2 kere yaptım sonrasında bıraktım...hem beni eğlendiren eleman kayboldu ortalıktan gerçi arada bir uğruyor ama hemde tat vermemeye başladılar...dalga geçerken karşımdakinin beni zorlamasını istiyorum :D öle manyağa bağlamıştım o konuda hep can sıkıntısı işte :D

4. ohmy34

ohmy34

ve senseiden de bekleneceği gibi aşağı yukarı o kişiyi tahmin ediyorum amma niyse .. :D

6. Hey man look at me rocking out, i'm on the radioooooooooo

7. Huhu huhu huu uzun süre olmuş forumda sabahlamayalı; her ne kadar bir halt yazmasam da izledim hepinizi bilin yani :D

1. quincy

quincy

Tekrardan hoş geldin Ajan Paprika :)

2. Aksamov
    3. Paprika

Paprika

Hoş bulduk quincy kardeş.

Bu arada Bayankuş güzelmiş :D

8. Ne zaman şiki şiki baa baa şarkısı söylense aklıma shiki geliyor, ne zaman shiki animesinden söz edilse aklıma şiki şiki baa baa geliyor. Bunlar birbirinden ayrılmayan ikilidir bundan böyle. Hatta anime unofficial openingi olmalıdır.

9. sen niye bu kadar güzelsin be şarkıı?
  10. Captain, what are you doing? Captain staph. :(
    2. Paprika

Paprika

Ben Johhny depp mi değil mi onu halâ çözebilmiş değilim ldklfş

3. Tzu-kun

Tzu-kun

Yakından belli oluyordur muhtemelen, Coni olsaydı adam kadın tam tersi bir ifade kullanırdı diye düşünüyorum :D

4. Paprika

Paprika

Ama benziyor bir hayli ya. Ben yine de tam tersi bir ifade kullanırdım, adam birebir captain jack sparrow kim kaybetmiş biz bulalım :D

11. District 9 izlemiş olan var mı?

12. Benim için bayram şu saatten sonra bitmiş idir. :3

2. Paprika

Paprika

similey :( >>>>>>>>>>>>> :)

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Babası para vermemiş bence :D

4. Paprika

Paprika

Veremez zaten :D

13. Soredewa osakini ikimasu

2. Paprika

Paprika

Kulaktan dolma bunlar .-. Benim dedem Japon prensesi ninem de

3. kawaii kereste

kawaii kereste

lan zaten japonca öğrenmeye niyetim var ama en büyük korkum o kanji olayı... japonlar bile tam bilmiyor, ben nasıl öğrencem :D

4. Paprika

Paprika

Kanji çok kazık ya iki dakika bir üstünkörü, yalapşap falan okuyayım dedim neymiş nasılmış içim sıkıldı yüreğim kabardı üç vakte kadar gözlerim kamaştı ayyyhh.

14. Gün geçmiyor ki bir gün daha bitmesin. Öff ya ben daha bugün bir sürü şey yapacaktım hava karardı :(

2. Paprika

Paprika

pof ya hepsi kış yüzünden. Normalde hava aydınlık olacağıdı ben dışarı çıkabilecektim. Karanlığı her ne kadar sevsem de erkenden akşam olması insanın elini kolunu bağlıyor :(

3. Super Otaku

Super Otaku

aynen okulda olunca :(

4. Paprika

Paprika

Bugün yine sinir küpü günüm zaten oraya buraya saldırasım var kdjfklsjf Gidip az kendimi paralıyım bari :D

15. Anathema ve Dark tranquility, bir gün Türklerin müzik zevkini kurtaracak , buna inanıyorum :O

16. Her şey çok mu karmaşık yoksa beklemediğim kadar açık mı ah bir bilsem u.u

17. Yaramaz böceek, neden ağlıyor? Ağa yakalanmış; birazdan yenilcek..

18. Hahhayt resmen sırf bunu yazmak için 12'ye kadar bekledim. Foruma gelişimin 1. yılı. Heey! :D

2. Paprika

Paprika

Ay bir dakika ya ben göya uyuyacaktım :D Sahtekar gibi hissettim kendimi, zeynep ablaya da uyuyom ben dedim :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Bence senden önce davranıp uyudu :D ben çıkayım az bi oyuna girip eğlenip yatayım okul var malum hadi iyi geceler Amigo-San...

4. Paprika

Paprika

Sana da iyi geceler. G

19. One piece spoiler verecek adam aranıyor :D

2. ByBesgen

ByBesgen

nese ben yetişemiom mouse kullanmadığım için soru arta kalırsa akşama ceaplayabilirim.

3. Paprika

Paprika

tağmam o zaman çaban için sağol beşgen kardeş. Leffwn atladığı için sana sıra kalmadı djkfhjsk bu arada zeynep kardeş ne yazdığını göremiyorum -.-

4. Paprika

Paprika

Vaz geçtim. Uğraştırmayacağım kimseyi.

20. Forumda yapayalnız?

2. Paprika

Paprika

Masal anlatsanız daha makbule geçer. Ama o zaman da masalın sonunu duymak için uyumazdım :D Eskiden annem anlatıyordu, o uyuya kalıyordu benim gözüme uyku girmiyordu kalkıp evin içinde dolanıyordum :(

3. Mileydi

Mileydi

benden betermişim uykusuz guzel :P yas ilerleyince uyuyorsun ama :D o zamana kadar geceler yarimmmm turkusu benden sana armagan olsun :D

4. Paprika

Paprika

Öyle bir türkü olduğunu bilmiyordum o.o Bundan sonra onu kendi türküm ilan ediyorum :]

21. Ana ben de misafir oldum :O Sensin misafir!!! http://o1309.hizliresim.com/1f/b/sk1v4.gif

2. Mileydi

Mileydi

su nu prenses cok yasa yapsak :D

3. Paprika

Paprika

Osmanlıda prenses yok idi.

Ancak yakıştırmana sağlık.

http://stream1.gifsoup.com/view7/2946409/donna-noble-mind-wipe-o.gif

4. Mileydi

Mileydi

nolmuş yoksa benim için var karşımı geliyon :D

2. Mileydi

Mileydi

tüm sulaleler aynı galiba bizimkiler de öyle, bir de hep bir agızdan konuşurlar ki anammmmmm sen yine iyisin beni görünce hepsi kurulmuş saat gibi kızzzz daha evlenmedin mi bende kızz sen daha ölmedim mi :D modun da :P

3. Paprika

Paprika

Bizimkiler o kadar yaşlı değil bakma(45-55) benim böyle dediğime. Cin gibiler "He he " ile geçiştirilmiyorlar da :D Hep böyle "Ne olacak bu kızın hali" modundalar. Beni düzeltmek, bana yardım etmek istiyorlarmış. Tişikkirlir çok yardımcı oldunuz ya dkfhsjk

22. Heyyyoo! Üzerimdeki anime izleyememe laneti kalktı. Nasıl bir bünyeyse, ben tatile girdim, anime izleme isteğim de tatile girdi; okullar açılınca yeni sezona güzel bir dönüş yaptı.

2. Paprika

Paprika

Şöyle bir mantık kurmuş olabilirdin ; Günümüzde etrafımızda bir sürü güzel kız var fekat adamların hepsinin tipi tır çarpmış gibi. Bu yüzden ben de simste yakuşuklu erkek yapıp kendimi iyi hissediyor,onları baş rol yapıyorum.

Neyse ne. Ayrıca simse iyi adamlar düşmüyor değil <3

3. Paprika

Paprika

Lololololol demek ki neymiş dostlar? Paprika lanetinden sakınacaksınız.

4. Paprika

Paprika

Olayım bari, bu arada elvada.. Till night... kih kih

23. Son yorum yine benim hahh ne yaparsın yetenekk asfasfa

2. Paprika

Paprika

ay şu vol de moda oldu ayhh. (Fark etmedi hihihihhihihihiihihihihihih)

3. Paprika

Paprika

Bu kadar erken mi :O Ben sims kuracağm sonra ekleri yükleceğm bunlar bitene kadar yatmam bir de zeynep abla'nın tarifi yapacağm ehehe çok kötü kabus görürsün umarım lololololol

4. Paprika
  24. v.v Gel kız gel, burdan yaz :D Senin tarih bilgini mi kullanarak level geçiyordu ? :O

2. Mileydi

Mileydi

anlat kız bende uzaya gidecektim ilk kadın cumhurbaşkanı olecektim ışınlamayı bulacaktım felan filan ama çok üşengeç olunca insan hayal kurması bile yorucu olabiliyor :D

3. Mileydi

Mileydi

bak şimdi de Ankara ya laf atıyor nesi varmış guzel sehrimin döverim bak :(

4. Paprika

Paprika

Ben dünyayı yok etçem :|

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.