Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Paprika kullanıcısının paylaşımları

1. Paprika

Üye Albümü

Saçların güzelmiş kardaş.
  2. Nuh'tan az önce çıktım. Çok dandik yaee hemen de sevgiye falan bağlamışlar filmi. Oysa ki ağzına ağzına koyacaktı o bebelerin :bled2-onion-head-emoticon: dlkjgkld
  3. Paprika

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

Onu bunu boş ver de senin resmin yok mu :D Her fırsatta kendini ifşa edersen öyle olur :ph34r:
  4. Paprika

Bence göstermez kendini, bana da kendi "Al bak işte bu benim Gizemciğim" diye göstermedi yani, kendim gördüm. :depressed1-onion-head-emoticon: Ama imzalı fotoğrafını isteyeceğim :cheer3-onion-head-emoticon:
  5. Paprika

Hem de ne :hell-yes-onion-head-emoticon:
  6. Paprika

Zeynep ablayı ben gördüm :embarrassed4-onion-head-emotico Kimselere anlatmam :big-eye-onion-head-emoticon:
  7. Paprika

Beni gördün mü beni :ahaaah-onion-head-emoticon:
  8. Paprika

Ben üye albümünde gördüklerimi de unuttum ya hiç insanların yüzlerini hatırlayamıyorum. Herkesi merak ediyorum ama kişilik olarak, yani bir şeyler anlatsa herkesi dinlerim, herkesten istediğim kalitede hikaye çıkabilir belli olmaz :ph34r:
  9. Paprika

Ao Haru Ride’ın İlk Tanıtım Videosu

Ya ama bir 2. erkek karakterleri seven, kollayan bir insan olarak çok üzülüyorum: Mangada şu sıralar Kikuchi ve Futaba'nın ilişkileri gayet iyi gidiyor da en sonunda ana karakterle birleşecek tabii ki ana karakter kızımız. Madem içinizde bir yerlerde hâlâ diğerini seviyorsunuz, vermeyin umut şu çocukcağızlara. :hell-yes-onion-head-emoticon: Okumayacağım bir daha aşk üçgeni ya <_<
  10. Paprika

Death Note, Code Geass Hakkında İlginç?

Yahu şimdi Türk televizyonlarında yapımcılar ne izleniyorsa onu yapıyor, adamlar ekmek parası peşinde. Düşünebiliyor musun bizde orta yaş ve yaşlı kitlesi tarafından bir walking dead, game of thrones izlendiğini ve bu tip rtük'ü çileden çıkaracak sahneleri ve unsurları olan dizilerin bizim ekranlarımızdan izleyen kişilere zevk verebileceğini.(Açıkçası ben Türk filmlerini bile küfür ederek izliyorum, en ufak içkimsi şeyi buzlandırıyorlar.) Reklam reklam reklam derken zaten dizi izlenmez. Yani biz böyle geldik böyle gidiyoruz, televizyonların bundan kurtulması için bir devrim olması gerek Türk televizyonunda :D Savaş verilmesi gerek.
  11. Paprika

Doğru lan, bir de o var. Çocuklar duymasın daha önce :D Ama tabi illüminati varsa ve uluslararası çalışıyorsa önce Türkiyeyi çocuklar duymasın ile ele geçirip Japonya'ya Death Note'u salmış olabilir. Gerçi videoda iki yapım arasındaki benzerliklerden başka bir şey yok. Benzemesi neden bizi korkutuyor anlamadım :D
  12. Paprika

O değil de ilümaniti djkhfjks
  13. Paprika

http://www.youtube.comBUNU SİL/watch?v=qynux0ME6Ac al kardaş
  14. Paprika

Beyniniz yıkanıyor demek istiyor işte videoyu yapan kişi. Bence de yıkanıyor ama yıkansa da yıkanmasa da herkes modern köle yani, çok da şey yapmaya gerek yok böyle geldik böyle gidiyoruz :D
  15. Paprika

Varmak istediği nokta nedir, giriş var gelişme yok, sonuç desen hepten yok videoda. Ben her türlü teoriye kulak veren bir insanımdır ve her şeye olanak verilmesi ve kulak arkasına atılmaması gerektiğini savunurum çoğu zaman ancak Hal-uk, Ry-uk olayına hayli güldüm :D Bazı insanlar her şeyden nem kapıyor.
  16. Paprika

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Tüh, ikna edemedik :mellow: Ben de listelemeye başlamadan önce, o türde o kadar çok manga okudum ki, şimdi aynılarını bulmaya çalışıyorum bulamıyorum. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  17. Paprika

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Genelde senaryo kaliteli olsa da -yani orijinal bir konusu dahi olsa- türü dandikse içine ediyorlar. Mesela güzel konulu ecchiler, takla spagat kâr etmez, her türlü bozuyorlar o senaryoyu tabii seinen olmadıkça. Ben de ocakta yazılmış şeye nisanda cevap attım ya la. :ph34r: Onların animeleri değil de mangaları daha bir güzel oluyor ya, animeleri hep birbirine benziyor. Gerçi mangaları da birbirine benziyor da daha çok manga olunca animeye kıyasla, arasından güzel olanı ayıklamak daha kolay oluyor :D
  18. Hoho çok teşekkürler. :cheer3-onion-head-emoticon:
  19. Paprika

( 12 / 12 ) Pupa

Bir kaç bölüm izledim sonra kaçıncı bölümde kaldığımı unuttuğum için devam edemedim ama bir ara yeniden başlayarak izleyeceğim, nasıl olsa bölümler kısacık, kafa yormuyor :D Bir de openingi çok hoşuma gitmişti o aklımda kaldı.
  20. Kardeş sana zahmet şunu bir imza boyutunda yapar mısın?
  21. Paprika

Selam meraba.

Hoş gelmişsin, iyi etmişsin gelerek. Ben sayılardan hiç anlamam hiç de önemsemem. 13müş 23müş peeh. Ben laflara bakarım :D
  22. Paprika

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

Çok utandıysan yazıyı editleyip konuyla ilgili bir şeyler yazarım, kanıt bırakmam yani. İnce çalışırım.
  23. Paprika

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

Doğum günüm umurumda değil de başlıkta anlatım bozukluğu var. Haydi ben kaçtım :evil-smile-onion-head-emoticon:
  24. Paprika

Animelerden etkilenmeler.

Animelerdeki gerçek üstü aptal kız hareketleriyle kendi kendime dalga geçmek adına şekillere girerim. Mesela öyle dandik animeler izlediyseniz bilirsiniz, kız ve oğlan okul yolundadır, kız tatlı tatlı bir şey söylemek istediği için fşuuv diye dönüp tek ayağının üzerinde öne eğilerek ve işaret parmağını kaldırarak "ninin nini niniini" diyerekten olabildiğince kawaii çıkarmaya çalıştığı sesi ve şirin olduğunu düşündüğü yüzüyle "Nee Bıdı bıdı-kun?" der. Böyle aptal kızlar olmasın pilis olmasın yani.
  25. Paprika

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

Deadman Wonderland: Seni hep bekleyeceğim :hell-yes-onion-head-emoticon: Gerçi pek sonu yapmamış değil mangasının sonu da dandik bana göre. Yine de niye böyle güzel şeylerin sonu bitmemiş gibi gibi oluyor. Ayıpsınız mangakalar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.