Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Paprika kullanıcısının paylaşımları

1. Paprika

Merhaba !

Yani bence de, biraz haksızlık etti :embarrassed2-onion-head-emotico
  2. Hey man look at me rocking out, i'm on the radioooooooooo

3. Paprika

Merhaba !

Hayır! Kabul edemem! Görkem bir s.. değil miymiş ? :hell-yes-onion-head-emoticon:
  4. Paprika

Merhaba !

Heyt! Erkek be!
  5. Paprika

Merhaba !

Hay ağzını seveyim. seveceğim. seversem. severler. sevmeli. unutmamalı o güzel günleri.
  6. Paprika

Merhaba !

Yok abi ben sadece sana salça oluyorum. Adamla işim yok.
  7. Paprika

Merhaba !

En çok da ben vardım yani böyle yokken bile vardım o derece ya düşün hani böyle yokken bile içinde hissederdiniz beni var ya off bir varım ki sorma.
  8. Paprika

Merhaba !

Özür dileriz bizi affet ama çok affet en çok bizi affet oldu mu?
  9. Paprika

Merhaba !

Bence sen değilsin otaku değil direkt değilsin yani değilsin abicim git buradan.
  10. Paprika

Animecevir

Ben dibetagurashi çevirmek istiyorum, bitiyorum ya dibetagurashiye. Ama İngilizce altyazıları çok zor geliyor :(
  11. Paprika

Hisoka FC (Hunter x Hunter)

Aha yeni gördüm eren pisliği sayesinde ^^ Neyse bir işe yaradın eren :D Eklesenize beni de öldüm burada giflere bakarken öldüm :hell-yes-onion-head-emoticon:
  12. Şimdi çocuk demeye dilim varmıyor ama en sevdiğim küçük yaş grubu hatta direkt en sevdiğim karakterlerle de yarışır ciel phantomhive. O kadar hüzünlü ve güzel kii :bled1-onion-head-emoticon:
  13. Huhu huhu huu uzun süre olmuş forumda sabahlamayalı; her ne kadar bir halt yazmasam da izledim hepinizi bilin yani :D

1. quincy

quincy

Tekrardan hoş geldin Ajan Paprika :)

2. Aksamov
    3. Paprika

Paprika

Hoş bulduk quincy kardeş.

Bu arada Bayankuş güzelmiş :D

14. Ame Warashi, Ame Warashi; saçların niye bu kadar güzel? Sonraa Utsutsu niye bu kadar tatlı? Uzun saçlı erkeklere niye hastayım? Alucard babanın saçlarının her haline tapılır. Küçüklüğümün aşkısın Howl...
  15. Paprika

Tokyo Ghoul Studio Pierrot’tan

Lo lo lo bu mangaya bayılıyorum, şok oldum okuyan var mıymış ki anime oluyor? Önce sevindim çünkü bence mangası çok güzel sonra üzüldüm çünkü pek bir bölümü çıkmadı, yarıda kesilir anime büyük ihtimal.
  16. Killua'ya nolmuş yov :mellow: Ama gözlerin rengini çok iyi yakalamışsın. Bu çok güzel olmuş amma bana kalırsa normal çizim yap, anime çizimleri yormuş seni :ph34r:
  17. Ne zaman şiki şiki baa baa şarkısı söylense aklıma shiki geliyor, ne zaman shiki animesinden söz edilse aklıma şiki şiki baa baa geliyor. Bunlar birbirinden ayrılmayan ikilidir bundan böyle. Hatta anime unofficial openingi olmalıdır.

18. Uzaylıydı sci-fi idi bu tip konseptlere bayılan biri olarak sıkıcıydı diyorum. Tabii herkesin kendi fikri ama gereksiz yere kadın vücudu ile ilgi çekmeye çalışan animeler bana göre anca ergen erkekler tarafından sevilir. Komedi unsuru zayıftı aklıma doğru dürüst bir espri bile gelmiyor. Gülümsetebilir ama komedi animesi gülümsetmeden ötesini yapmalı. Onun dışında bölümün tamamını bile izleyecek kadar kendine bağlayamadığı için çok yorum yapamayacağım belki sonlarına doğru güzel bir şeyler olmuştur kim bilir. Uzayı çok güzel yapmışlar bunun için devam edersem ederim. Gerisi beş para etmez.
  19. Paprika

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Demesene öyle ya ben ne zaman 1 ay sonra yazdım. İftira
  20. Paprika

Bence en inandırıcı kısmı orasıydı :ahaaah-onion-head-emoticon: Heheyt okurlarımdan başka kimsenin desteğine ihtiyacım yok :big-eye-onion-head-emoticon:
  21. Paprika

Onu ben de fark etim yazı boyutu çok küçük sonra hemen düzelttim ama yine de bir kaç püsür var neyse en azından şimdi okunuyor. Ben de uzun yazdım diye seviniyordum sen bana kısacık diyorsun :dying-onion-head-emoticon: Beğendiğine her zamanki gibi çok sevindim ve bundan sonra o kadar uzun süre beklemeyeceksin yeni bölüm için söz. Güven bana :embarrassed2-onion-head-emotico
  22. Paprika

11. bölümü koydum :3:
  23. Paprika

Burada söylemeyeceğim bekle..
  24. Paprika

Evet öyle demek istedim ama şu saçma bugı düzelteyim derken her şey birbirine girmiş. Neyse yeni bölüm falan çıkarmıyorum artık tepem attı gidiyorum ben ya çok sinirliyim -_-
  25. Paprika

Şimdi oku, yarım koymuşum sinirden :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.