Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Durum yanıtları bölümüne Paprika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İngilizce çevirisi olan visual novel önerileriniz varsa alabilir miyim??

2. http://www.youtube.com/watch?v=Pm_DkJoz-7A ne de güzel konuşuyor bu adam ya :P
    1. Paprika

Paprika

Yutup teması değiştiğinden beri subscribed kanallarımın yeni eklediği videoları göremiyordum, adam video eklemiş ya la, sayende fark ettim kardeş. Aslında teşekkür amaçlı yazmamıştım ama şimdi böyle kuru kuru da olmadı, sağ olasın.

2. (See 3 other replies to this status update)

3. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

Benim üniversite yalan oldu bile daha başlamadan

2. (See 97 other replies to this status update)

4. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

5. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

Herkes mi lol oynar vay arkadaş. Benimle wow oynayacak insan yok ama bir türlü. :'((

6. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

Zaten Leorn kardeş ne zaman lol konusu açılsa koreliler diye tutturuyor galiba. Takma sen onu :D

7. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

Gülmek bir sürü duygu dolayısıyla olabilir ama bence her türlü iyi. İyidir iyi iyi. Güldüysen sorun yok .-.

8. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

dfkjsjklj senin yüzünden durumun sahibi beni de aptal sanacak yahu.

9. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

Eyvah! Yine geldi. Kaçın ben oyalarım. Gerekirse bedenimi kullanırım :((

10. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

Evet doğru bildin biri sensin diğeri de zeynep abla :D Okuyacaksan diyorum çünkü ben maymun iştahlı bir insanım, sürekli yeni bir yazıya başlayasım geliyor, aynı şeyi sürdürmek benim için yeterince zor. Bir de yazıp yazıp çöpe gitmesi hoş olmuyor. Zaten yazma ihtiyacımı şiir yazarak vs. gideriyorum, okunma ihtiyacımı sizden gidermeyecektim de nereden giderecektim. Aşk olsuuun fdjgkd

11. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

Devam ediyorum ama yeni bölüm çıkarmam için günlük hayatımda beynimde şimşek çakması gerekiyor. Aslında bu sık sık olan bir şey ama kağıda geçirmiyorum 2 kişi okuyor, onlar da yabancı değil diye :D Okuyacaksan bir kaç güne yeni bölümü çıkartabilirim.

12. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

13. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

Eren işte, çılgın çocuk ne yapacağımı bilmiyorum bununla <3

14. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

ama ben bir başkasıyım ahh eren bir bilsen

15. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

16. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

ern güzel de gizme hint yemeği gibi yahu.

17. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

18. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

19. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

FF linkini atar mısın bulmaya üşendim dlfjklsjkl

20. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

Yapıldığını biliyorum zaten öylesine fikir belirttim ben de. Hem yarışma yapmak bir çözüm getirmiyor zaten mevcut FFlerin okunma sayısına.

21. Gençler FC açmak kolay iş siz bi FF yazında, F Art çizinde yaratıcılığınızı görelim. :)

1. Paprika

Paprika

Bence hem etkili bir dille yazmak hem de iyi bir konu bulmak zor iş. Niye küçük ödül :( Gerçi buna karar veren biz değiliz.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.