Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

veritas kullanıcısının son zaferi 8 Mart 2018

veritas en beğenilen içeriğe sahiptir

6 Takipçi

veritas hakkında

• Doğum günü 11 Ekim

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

64042 profil görütülenme

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: veritas

1. fate seriside bitti kitabının değil türkçesi ingilizcesi dahi olmadığından heaven feels çıkana kadar askıya alıyorum fate dürtülerimi-gerçi bir fanfic yazmak lazım en azından saygı duruşu niteliğinde-. FZnin efsaneliğinin yanında FSNler bu kadar sönük olmasaydı keşke ama napalım artık. genede myanimelistte 7 puan aldılar benden ama...FZ tabii ki 9 yani efsane puanını aldı

1. LeornKayn

LeornKayn

Fate Stay night yani FSN'lerin sönük olmasının tek sebebi o kodoman Emiya shiro bebesidir çocuk bende bende o kadar çok hayal kırıklığı yarattı ki anlatamam gıcık oldum neden bilmiyorum ama sinirimi bozuyor izlerken ,  tabi bunda Fate/zero şaheserindeki Kiritsugu Emiya'nın da etkisi var adam çok iyi bir karakterdi oğlundan çok şey beklememe sebep oldu bu da ama oğlu Kirito çakması aşkısı diyen bir ergen olarak çıktı karşıma, Fate/Zero ve Fate stay night izlemiş biri olarak böyle düşünüyorum en son çıkanları izlemedim.

2. veritas

veritas

@FaRo boşver o zaman fate stay night izledim az önce

emiya bu seriyi bırakmama neden olabilecek derece bir kalın kafalılığı olan bir karakter. Aslında işin derinine inince sağlam bir karakter olduğu ortaya çıkıyormuş ama sonuçta animede bunu yansıtamadıkları için sınıfta kaldı maalesef :(

3. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.