Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

veritas kullanıcısının paylaşımları

1. veritas

Alımlar Başlamıştır.

2 adres çıktı bende. Yoktur yoğun istek bottur onlar
  2. veritas

Alımlar Başlamıştır.

ben yazdım bakan yok :/ ya da eklemek mi gerekli yoksa? skype çözemedim hala msn yükleyin :/
  3. veritas

Alımlar Başlamıştır.

anime tanıtım ve inceleme için aranan şart(lar) var mıdır? Süre? Sadece yeni animeler gibi?
  4. veritas

Üniversiteli Dostlarım Buradalar mı?

gelmişmiş :/ bu da böyle yüzsüz bir adminimiz işte Artık pisti gençlere bırakmak lazım dışlanmaya da başladığımıza göre :/ yeni diye ne olur ne olmaz konu sahibine not
  5. Ergo Proxy analizimin reklamını da bayağıdır yapmıyordum madem konusu açıldı atayım https://sonsuzedit.blogspot.com.tr/2014/03/ergo-proxy-analiz.html

1. Gallardo

Gallardo

Vincent'in bakışı... :O

2. veritas

veritas

olmazsa olmaz

6. Mob 100 değişik bir çekiciliği var. Böyle kara mizahla çizgi film mizahını karıştırmış gibi sanki. Beklentilerimi aştı gerçekten. 

1. Gallardo

Gallardo

MAL puanı ala yüksek değildi ama uzun aradan sonra baktım 8,55'e kadar çıkmış. Arkadaş arşivime atmıştı bir ara izleyeceğim ben de :)

2. veritas

veritas

puanına bakmadım sırf listemdeydi sırada o var diye baktım. Değdi ama

3. Gallardo

Gallardo

Eee ne de olsa One Punch Man'in yazarından :)

7. xenoverse 2yi bekliyorum ben 1 bitti en sevdiğim anime oyunu şu anda AoT'u da videolarına baktım en kısa zamanda indirip bakacam. Bunların dışında sadece naruto oyunları güzel oluyordu onlarda orta şekerdi. OP oyunları fazlasıyla sıkıcı oluyor bir yerden sonra :/
    1. veritas

veritas

Evet. Bir süredir yorumla karışık istek alıyordum sonra bayağı bir yorum okuyup kendi görüşlerimle birleştirerek toparladım 

8. eh hadi idare edeyim :/ Saolasın :)
  9. cüneyt değilim. Ama cüneyt arkın gibi döverim seni. Görünmeyen trambolünden atlayıp üzerine düşerim bak Pasta yoksa teşekkür de yok :/
  10. Olsun biz seni paranla sevmedik. Yinede bir dahakine bir ferrari ve ya PS4 fena olmazdı Teşekkürler çakma hashirama Teşekkürler one piece fandaşım tişikkirler sipirmin teşekkür ederiz adminim Ya işte insan ne zaman doğacağını seçemiyor:/ @TavukluPilav senin de doğum günün kutlu olsun la. İnsan aynı günde doğmuşuz tanımasa da nezaketen bi şe eder <.<
  11. veritas

Anime Sever Yetişkin Kitle

Ben bu dediğin sorunu herkese küçük kardeş muamelesi yaparak çözdüm. Sende ablaları ol o zaman kotarırsın :D
    1. Luluna

Luluna

Bunu ciddi ciddi yazıyor muydun sen? :D Ekleyeyim seni

2. veritas

veritas

şimdiye kadar neden kimse yazmamış o şaşırtıcı asıl :) ben neler neler yazdım da wattpad i yeni duydum ondan ancak yayınlıyorum

12. ben gibi amv manyağı varsa bu kanalı yeni buldum 2 amv izledim sadece ama beğen butonuna tıklayacak kadar beğendim-bilen bilir bana amv beğendirmek zordur- isteyen varsa baksın https://www.youtube.com/channel/UCO0Y3nWh-8lrP_jX2Wl8lSQ/videos

1. LeornKayn

LeornKayn

İmkansıza amv beğendiren kanal çatçaçatatata güzel reklam olur :D

13. Ben sırf bunu fanfic/AU olarak yazmak için "baldur gate's" indirdim :D
  14. akışına bırakırdım ben. "Acıktıysan ye"-Luffy
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.