Jump to content

veritas

Üyeler
  • İçerik sayısı

642
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne veritas kullanıcısının eklediği dosyalar

1. "kafan aşağıda yaşa ki kurşunlara hedef olmayasın" -balalaika black lagoon

2. http://sonsuzedit.blogspot.com.tr/2014/03/ergo-proxy-analiz.html link değişti. Blogu depodan normal bloga dönüştürdüm. ondan bir reklam yapayım dedim. Bundan sonra bir konsepti olan normal bir blog olacak

3. boku no hero academia yorum: klasik shounen formülünü bir kaç eksi görülen yanı çıkartarak uyguluyor. Mesela zırlak işe yaramaz karakter yok. Çekiciliğide klasik sayılabilecek konusu-karakterleri basit bir şekilde işlemesinden alıyor bence. Henüz 5 sayı falan okudum o yüzden kötü bir şey yazamıyorum ama "piyasaya çıkma zamanlaması"nı tutturduğu için "hype" olduğunu düşünüyorum yoksa öyle ahım şahım bir ekstrası falan yok

4. http://darkspeed54.blogspot.com.tr/2014/03/ergo-proxy-analiz.html hem reklam amaçlı hem de arkadaş giremediğini söyledi bir deneyeyim dedim. Giremeyen varsa söylesin

5. tembel olmasam hayat çok eğlenceli aslında

6. Nolmuş buraya? Ben zaten buradaydım siteyi üstüme mi yaptınız ne oldu?

7. 14 şubat için beğenerek çaldığım laf budur "Sevgilinizi şaşırtın, ona değilde bana hediye alarak" :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Erkeği para kapısı olarak gören kızlardan uzak durun ve tek taş istemeyen birini bulun sizde. :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Erkeği para kapısı olarak gören kızlardan uzak durun ve tek taş istemeyen birini bulun sizde. :P

8. deadpool ve/ve ya superman V batman e sinemada gitmek istiyorum:/ cosplay etkinliği gibi bişey yapsanız buluşsak gitsek?

1. HolySpirit

HolySpirit

Ankaradaysan gel gidelimm ^^

2. veritas

veritas

hmm bak bunu düşünmemiştim:/

3. HolySpirit
  9. deviantarta yasak gelmiş :D illa dns değiştir diyorlar yani

2. Heimatlos

Heimatlos

wallheaveni daha keşfedemediler herhalde :D imgurda bile resimler açılmıyor

3. veritas

veritas

çıplaklık yüzünden yani :(...wallheaven a ne gerek var dns en kolayı:D

10. bundan sonra olurda "ya az önce bir şey vardı aklımda neydi?" dediğimi duyar görür ve ya hissederseniz hemen şu cevabı yapıştırabilirsiniz "Müzik listeni açmayı unuttun"

11. bir de şansımı burada deneyeyim. 1-http://i.hizliresim.com/PPjlA8.jpg 2-http://i.hizliresim.com/gZQODN.jpg bu resmin orjinal çizimine rastlamış olan varmı?

12. bugün nico robinin doğum günü ve ben her sene olduğu gibi beni benden alan o resmini arayıp bulamadım:/

2. Sabah Sisi
    3. veritas

veritas

yok elle çizilmiş halini arıyorum. dijital hali gırla zaten. saol yinede ama açıkçası bulacağını zannetmiyorum :) ben belki biri zamanında arşivlemiştir ve ya bir yerde görmüştür diye sordum yoksa japonca kelimeler dahil aklıma gelen her anahtar sözcükle arattım zaten. benzer görseller vs fayda etmedi yani

4. Sabah Sisi

Sabah Sisi

kusura bakma yeni gördüm :/ yok biraz daha baktım resmi çizim haline, beyaz arka plan yapıp filan arattım ama yine bulamadım.

13. önemli olan gidilecek yol değil varılacak yerdir! Yeter artık varmak istiyorum!

14. G4 olmuş beğendim. Filler da çok göze batmıyor kanımca.

15. one piece manga yorumu: bence yanlış yerden bakıyoruz. En başta sorulması gereken bege ve sanji birbirlerini nereden tanıyorlar?

1. saitama

saitama

Görücü usulü olduğunu düşünüyorum

16. bilg bozuktu...ya yaptım oldu ya da saatli bomba gibi her an bozulmaya hazır

17. param bitti canım sıkılıyor:/

18. Manga tavsiyeleri: Claymore, Berserk, Veritas başka da okumadım zaten bu kadar kaliteli şeyleri bitirip manga tadımı ekşitmeyi istemiyorum

2. Rofh

Rofh

Hatta filmini bile yaptılar

3. veritas

veritas

avgabond ve old boy listeye alınmıştır

4. Rofh

Rofh

Spor seviyorsan Slam Dunk baş yapıttır tavsiye ederim.

19. şu aralar acayip karakter tasarlayasım var ve rplerden milletin hikayelerine kadar acısını çıkartıyorum ama gel gör ki hikaye yazasım gelmiyor...

20. opm deki "ok" dediği yerde japonca ne yazdığını merak ediyordum "sokka" imiş...artık o sahne 10 kat daha komik oldu öğrenince :D

1. aizen-

aizen-

türkçe çeviri olarak'da ayıpsın olarak çevirmişler la bune dedim ya :D

2. veritas

veritas

"hmm demek öyle" diye çevirirdim ben oplsam ama tek kelimelik bir karşılığı yok gibi zaten...

3. Witch

Witch

'Taam' sşslslsll

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Güzel yapmışlar, aynende gintoki çıkar XD Gintoki bunun parodisini yaptı mı, yoksa fanart mı bu

2. Kai

Kai

yaptıydı galiba :D

21. Sevgili forum, çocuk musunuz siz çizgi film izliyorsunuz?

2. LeornKayn

LeornKayn

Gumball temalı sırt çantası alıcam bende...

3. Kai

Kai

çocuğuz ^^

4. Witch

Witch

Bi büyüyün hala çizgi film izliyosunuz.sssss

22. acıktım ama yemek yapasım yok :/ öğrenci işi bişey tavsiye edin bana sipariş edeyim

2. Strix.
    3. veritas

veritas

özlü söz yazsam bu kadar gelen olmaz...demek ki neymiş yemek her şeyden önce geliyormuş

4. Strix.
  23. fragmaları izledim. Civil war'da neden düzgün bir senaryo yerine fanfic havası var? BatVSup, doomsday için çok erken değil mi? Doomsday sup'ü kelimenin tam anlamıyla döe döev öldürebilecek biri ve bunun hakkını eren aksiyon dolu bir geçmişi var. Tek tatmin noktası bu hiçbir evrim e adaptasyon geçirmemiş hali olur 3'ü birlikte dalar yenerler o zaman tamam derim

24. şu top 10 olan bir başlık açında bende kendi listemi yapayım :D eğlenceli oluyor

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Top 10 a 10 anime sığdırılması imkansız. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.