Jump to content

crow_0

Kayıtlı Üye
    7
  • Last visited

Reputation Activity

1. Beğen
    crow_0 got a reaction from Pseudohomophylus in selamlar :3   
    merhabalar, teşekkür ederim <3 
  2. Beğen
    crow_0 reacted to Ruzgarre in selamlar :3   
    Otaku değilim ama 
  3. Beğen
    crow_0 reacted to Ruzgarre in selamlar :3   
    hoş geldin diyelim yeni gördüm :'). Bende Rüzgâr 21 yaşındayım 750+ seri bitirmiş anime xanavarıyım diyebilirim .d
  4. Beğen
    crow_0 reacted to Nones in ( 01 / 01 ) Josee to Tora to Sakana-tachi   
    Anime Adı: Josee to Tora to Sakana-tachi
    Anime Türü: Dram, Romantizm, Yaşamdan Kesitler
    Bölüm Sayısı: 01 / 01
    Yapım Yılı: 2020
    Çevirmen: Beratcan Çifci
    Redaktör : Ruze
    Encode: Nones
    Görüntü Kalitesi: 1080p
    Özet: Büyümenin ana tema olduğu gençlik draması, üniversite öğrencisi olan Tsuneo ve tekerlekli sandalyeye mahkum olan hayalperest Josee'yi konu alıyor. Josee, (ismi Françoise Sagan'ın Wonderful Clouds kitabındaki baş karakterden esinlenmekte) Tsuneo ile tesadüfen tanışmadan önce neredeyse tüm gününü kitap okumak ve çizim yapmakla geçiriyordu. Ama sonra gerçek dünyayla yüzleşmesi gerektiğine karar verdi.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Sign In or Sign Up TAÇE Discord Sunucusu

5. Beğen
    crow_0 reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    SpyxFamily izliyordum sonra kız arkadaşım birlikte izleyelim dedi, başladık bir yere kadar geldik sonra pek denk gelemediğimiz içi kaldı öylece. :') Bir gün bitireceğiz inşallah. :D Onu duymuştum ama hiç bakmadım, bi ara bakayım ona da. Golden Kamuy'u da çok duydum başlayacağım bir türlü başlayamıyorum. :D 
  6. Beğen
    crow_0 reacted to Ruzgarre in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    BG öyle durunca. Güzel oluyor sinemada gittim ben de 
  7. Beğen
    crow_0 reacted to Ruzgarre in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    sellam hoş geldin 
  8. Beğen
    crow_0 reacted to Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Selamlar. Hoş geldin
  9. Beğen
    crow_0 got a reaction from pegasusejder in selamlar :3   
    merhaba hoşbulduk :3 imkan oldukça katılırım ben dee teşekkür ederim <3
  10. Harika
    crow_0 got a reaction from Marut in selamlar :3   
  11. Beğen
    crow_0 reacted to Marut in selamlar :3   
    Hoş geldin @geokce öncelikle, profilinde Rin'i görünce bir şaşırdım :D Yuru Camp'ı seven bir forum kullanıcısı daha görmek güzel, iç ısıtan bir seri :D sanırım senin de samuraylara zaafın var listene detaylı bakmadım ama omori ve gintama'yı favorilerde görünce az-çok tahmin yürüttüm. Neyse yeter konuştum, iyi forumlar...

Haa bir de tekrar baktım ve Clannad izlemişsin, buranın eski bir muhabbetidir xd gayet güzel dokunaklı animedir :')
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.