Jump to content

Tsutsumin Taichi

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Tsutsumin Taichi got a reaction from nightguinea in 2012 En iyi İlk 10 Anime   
    Sukitte ii na yo,Tonari no Kaibutsu-kun,Code:Breaker,Magi...Bunun gibi bir sürü seriyi burada göremeyip de SAO yu ilk sırada görüyoruz...Ne diyeyim artık...
  2. Beğen
    Tsutsumin Taichi reacted to misaki123 in Anime izlemeye başladıktan sonra hayatınızda olan değişiklikler.   
    Bilgisayarımdaki tüm dosyaların animelerle ilgili olması.
    Anime karakterleri gibi davranmaya ve konuşmaya başlama.
    Animeler dışında dizi film vb. şeyler izlememe.
    Japonlara aşırı hayranlık duyma ve herşeylerini araştırma.
    Bir de anime izlemediğim zaman rahat edemiyorum izlemesem bile illaki bir şarkısını dinler resimlerini falan çizerim.İnternetsiz bir yere 2 günlüğüne gitmiştik 1 gün daha kalsak animesizlik komasına girecektim.
    Anime izlemeye başladığımdan beri adım ve görünüşüm dışında herşey değişti resman yeni bir ben oldum.
  3. Beğen
    Tsutsumin Taichi got a reaction from nope11 in Yaz 2013 Anime Bültenleri   
    Yahari Ore no Seishun Love come wa Machigatteiru ve Hentai Ouji to Warawanai neko(Bu orjinal ismi) favorilerim.Çok güzel ikisi de *-* Ama diğerleri de felaket :D
  4. Beğen
    Tsutsumin Taichi got a reaction from Tdpual in Yaz 2013 Anime Bültenleri   
    Yahari Ore no Seishun Love come wa Machigatteiru ve Hentai Ouji to Warawanai neko(Bu orjinal ismi) favorilerim.Çok güzel ikisi de *-* Ama diğerleri de felaket :D
  5. Beğen
    Tsutsumin Taichi reacted to Mihawk92 in Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.   
    Sword Art Online animesinin ödül kazanması Japonya için büyük bir kayıptır ( hep narutardlar yüzünden :mellow: )
  6. Beğen
    Tsutsumin Taichi reacted to Cold Dewil in Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.   
    Şöyle bildiklerimi bakınca...
    En iyi Tv'de Kuroko no Basket ile En iyi Müzikte de Sakamichi no Apollon cidden hak ediyor yerlerini -_- Özellikle Sakamichi ...
    Tenten'de zaten bizim Sinemalarda oynamıştı...
    Gerisine yorum yapasım bile gelmiyor...SAO'ya En iyi diyebilen bir nesil yetişiyor arkadaş <_<

7. Beğen
    Tsutsumin Taichi reacted to kawaii kereste in Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.   
    SAO haketmiyor o ödülleri. anlaşılan Twilight gençliği Japonya'yı da ele geçirmiş -.-
    edit: düşündüm de SAO "En İyi Orijinal Hikaye" değil de "En İyi Orijinal Fikir" ödülü olsa alabilirmiş mesela. ya da "En İyi Orijinal Fikir Nasıl Para Musluğuna Çevrilir" falan.
  8. Beğen
    Tsutsumin Taichi reacted to Witch. in Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.   
    Sword Art Online beni şok etti
    Cidden "En Berbat Edilmiş Kurgu" ve "En Klişe Aşk Hikayesi" ödüllerini hak ediyor zira!
  9. Beğen
    Tsutsumin Taichi got a reaction from BYNEXUS29 in Hunter x Hunter’ın Filmi Geliyor   
    Kesinlikle öneriyorum.Konusu olsun çizimleri olsun kendini aratacak bir seri.Favorim değil ama yeri asla doldurulamayacak bir seri.En yakın zamanda izlemeyenler izlemeli. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.