Jump to content

Ningen

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

About Ningen

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 11/15/1994

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  İstanbul

İletişim Yöntemi

 1. Manga çizimlerine çok uzak değilsin siyah tonlarla bu kadar ayrıntı çıkarabilmen muhteşem.
 2. Alınan ücret az gibi görünüyor ama nasıl bir çalışma koşulları var o da önemli, bir diğer etken ülkede paranın değeri yani 10 dolara biz 1 kg et alıyorsak onlar 10 dolara 2 kg et alıyorsa ücretlerin bizim ücretlerle kıyaslanması doğru olmaz. Çizim başı ücret alıyorlarmış güzel bir mantık çizer örneğin standart bir çizimi ne kadar sürede bitirebiliyor. Japonya da 2012 yılında asgari ücret 17.000 dolar yıllık görünüyor bu röportajı yapan kişi 12.000 dolar kazanıyor yılda o zaman bu kişi asgari ücretten daha az bir ücrete mi çalışıyor ? Bunlar sorgulayıcı yaklaşımlarım yani onların fazla ücret al
 3. Teşekkürler görüşleriniz için, yavaş yavaş orantısızlıklar düzelecektir. Telefonda çizdiğim bir çizimin çizim aşamaları eklendi.
 4. Teşekkürler :) En büyük hatalarımdan birisi çizdiğim resimlere tarih atmamak, bende anlık bir konu bir anda birşeyler karalama isteği geliyor çiziyorum bırakıyorum bir kenara öylece ve bir konuda takılıp kalmaktan sıkılıyorum yüz çizebildiğim zaman gidip sürekli yüz çizmiyorum başka birşeye yöneliyorum sonunda her telden resimler çıkıyor. Devamını da görmek isterim :) Teşekkürler video için sloganım bilgi bilgidir öğrenmeye açığım her konuda, Çizdikçe ekliyorum, bilgisayarda renklendirme ve gölgelendirme konusunda hiç sıkıntı çekmiyorum ama iş kağıtta renklendirmeye gelince (daha
 5. 2 yeni çizim daha eklendi. Kyuubi ve Sniper kızın renklendirilmiş hali
 6. Teşekkür ederim görüşlerin için, Yeni 2 çizim daha eklendi.
 7. Teşekkürler Teşekkürler, Paint.net adlı bir program olabildiğince sade ve kullanışlı. Tablet ve telefonda ise sketchbookx uygulamasını kullanıyorum.
 8. Çizdiğim çizimleri düzenleyeceğim zaman (renklendirme vs) fareyle çalışıyorum. Grafik tablet değil tablet diye yazdıklarım Ipad ile çizdiklerim. Bilgisayar ortamı göz yoruyor insan bir süre sonra bunalıyor. Kağıda çizerken bunalmak yerine sakinleşiyor insan bu yönden çok iyi benim için.
 9. Sniper girl bakarak çizdim konsept bana ait değil, aslında dijital ortamda çizmek daha kolay burayı yanlış yaptım ne yapsam demek gibi bir derdiniz yok geri al tuşu yeterli sürekli deneyerek sonuca ulaşabiliyorsunuz.
 10. Hangi resimler öyle geldi merak ettim doğrusu, Kolibri (kuş resmini) kareli deftere çizmiştim sonra çizimi temize geçirmek için karbon kağıdı kullanmıştım.
 11. Teşekkürler, sharingan kullanırken di sanırsam çizdiğim sahnede Teşekkürler, daha çok emek harcanmış hissi uyandırıyor sanırsam ondan olsa gerek
 12. Uzun zaman olmuş Türkanime'ye uğramayalı, Eski çizimlerin bazılarını kaldırıp yeni çizimler ekledim umarım beğenirsiniz.
 13. Teşekkürler. Tatlı olayına anlam veremedim ama :D Teşekkür ederim. :) Teşekkürler :D üniversite sınavları dolayısıyla ara verdim ama yeni bir kaç çizimim var onları ekleyeceğim.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.