Jump to content

MissCapulet

Üyeler
  • İçerik sayısı

51
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

MissCapulet kullanıcısının son zaferi 14 Ekim 2012

MissCapulet en beğenilen içeriğe sahiptir

MissCapulet hakkında

• Doğum günü 12/25/1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime, dizi, kitap, müzik, tiyatro vs. vs.

MissCapulet üyemizin başarıları

1. Tip olarak, -anime olmasa da- RWBY'deki Ruby'ye, ve Tomoki Market'teki Choi'ye. Duygusal olarak, hmm bunu pek düşünmedim aslında yaa. Kokoro Connect'teki Inaba olabilir. Ya da Orange mangasındaki Takamiya Naho. Ama emin değilim belki daha benzeri vardır da denk gelmemiş / aklıma gelmiyordur. :D
  2. Kaichou wa maid-sama, siz tahmin edersiniz kimin yerinde olmak isterdim. :D Bleach - Rukia. (Ichigo'yla aynı evde kalmak? Yes plz.) Naruto - NEJI'YE EN YAKIN KARAKTER AMA MÜMKÜNSE TENTEN OLMAYAN.
  3. Youtube şekilnde koymak için [media] link [/media]şeklinde yazman gerek. -Vidyoyu da şimdi izliyorum. :D Edit: İzledim. Konusu güzel bence, en azından rastlanabilir bir şey, gerçekçi. Elif'in çizimine bayıldım, fakat ne yalan söyleyeyim seslere kırılıyorum. Hele kızları da sizin seslendirmeniz çok hoş :D Grafikler o kadar hoş durmasa da pek takılmak gerekmez sanırım, sonuçta web dizisi yani.
  4. Bu sene kuzenimin askerden gelmesiyle doğum günümün gölgede kalacağını bilen biri olarak, geçmiş tüm doğum günleriniz kutlu olsun diyorum. :D
  5. MissCapulet

Türkiyedeki en iyi komedyen

Bana kalırsa tartışmasız Cem Yılmaz, adamın esprilerine her izlediğimde tekrar tekrar anırarak gülüyorum. :D
  6. MissCapulet

10 Kasım Çalışmaları

Özellikle güldüğü resmi olana bayıldım. Çok güzel olmuşlar
  7. MissCapulet

*İlgi çekici başlık*

Oha ben burayı kaydolalı ne kadar olmuş, bilgisayarsızlıktan ölür ve her elime geçirdiğimde dizi/anime izlerken foruma uğramak aklıma bile gelmemiş. Nyese, tekrar hoşgelicem inşallah. Gerçi hala bilgisayar yok ama abimden otlanıyorum. :D
  8. Ben korece* halini indirmiş bulunuyorum, ayrı olarak ingilizce altyazı linki var mı acaba?
  9. MissCapulet

Mirai Nikki

Hastasıyım. Tek kelime yeterli bence. :D
  10. Ya da Kaichou wa maid-sama'dakiler... Usui nin durup durup birden gülmeye başlayışını unutmamı beklemeyin benden. T-T
  11. MissCapulet

Mirai Nikki

Birde milyonlarca sene sonra yani. Çoktan ölmüş başka bir hayata geçmiş olmalıydı. (Binlerce sene de olabilir tam hatırlamıyorum)
  12. Animelere bakınca ne kadar da garip geldi. *-*
  13. MissCapulet

Sebastian Michaelis FC

Bir an için Alucard'a benzettim, o ne taşlıktır öyle?*-* Ama şimdi animeyi izlemeden atlamak da bir garip geliyor...
  14. MissCapulet

Mirai Nikki

İlk sezonun yerini asla tutamaz yaa. :D Sonu süperdi fakat benim kafamda soru işaretleri bıraktı. Yuno onu nasıl ziyaret ediyor? Neden Yukiteru hiç tanrı gibi davranıp bir şeyler yaratmıyorda öyle ot gibi geçiriyor senelerini...
  15. Yoğun okul hayatım nedeniyle bilgisayara bile giremediğim göz önüne alınırsa yarışmaya katılamayabilirim. Ama mutlaka böyle bir şey yapıp foruma koymaya karar verdim! :D Eğer yapabilirsem bu süre içerisinde yarışmaya da katılırım artık.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.